Страница 57 от 110 ПърваПърва ... 747555657585967107 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 1638
Like Tree67Одобрявам

Климатици Sanyo

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    156
    #841

    Re:Климатици Sanyo

    Виж тук:
    http://regataklima.netne.net/index.php?p=2_8
    Фирмата е от Варна и е една от малкото, които предлагат тези модели на Sanyo. DS май няма да намериш, но този SAP DK28T е повече от добро предложение, за 17м2 е предостатъчен!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #842

    Re:Климатици Sanyo

    Аз, честно казано, се съмнявам да намери ново запечатано Sanyo някъде. Предвид, че истинско Sanyo не произвеждат вече... съвсем.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    12
    #843

    Re:Климатици Sanyo

    Благодаря ти Бека за бързият отговор,погледнах го този модел но първо неми хареса цената и второ си мисля че е доста мощен тоест ще харчи повече ток, в хола съм с 22ката и се справя доста добре а и цената му беше доста по ниска,така че съм се орентирал към 22 или в най лошия случей 25ца, а кой от моделите там вече незнам, виждам че има доста разновидности като DS, DK, EX, ZK, и сигурно има още които неги знам,но какви са разликите между модификациите някой специалист от форума да ми ги обясни, а като цена съм се подготвил до 1400лв,това е бес монтаж, 22ката ми струваше 1380лв и естествено трафа струваше нещо неси спомниам колко но съм много доволен и е много економичен.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #844

    Re:Климатици Sanyo

    EX е най-върховата серия с много екстри, DS има UV и аспирация, DK има само UV лампа, а ZK няма нищо.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    156
    #845

    Re:Климатици Sanyo

    Цитат Първоначално публикувано от pitbullgar
    Благодаря ти Бека за бързият отговор,погледнах го този модел но първо неми хареса цената и второ си мисля че е доста мощен тоест ще харчи повече ток, в хола съм с 22ката и се справя доста добре а и цената му беше доста по ниска,така че съм се орентирал към 22 или в най лошия случей 25ца, а кой от моделите там вече незнам, виждам че има доста разновидности като DS, DK, EX, ZK, и сигурно има още които неги знам,но какви са разликите между модификациите някой специалист от форума да ми ги обясни, а като цена съм се подготвил до 1400лв,това е бес монтаж, 22ката ми струваше 1380лв и естествено трафа струваше нещо неси спомниам колко но съм много доволен и е много економичен.
    С този бюджет си за ZK, като имай в предвид, че 28-та е с мощността на DS 22T, дори с една десета по-слаб на отопление.

  7. Junior Member Аватара на rrmitko
    Тук е от
    Jun 2009
    Живее в
    Basildon,United Kingdom
    Мнения
    76
    #846

    Re:Климатици Sanyo

    Ето ти едно предложение http://japanclima.com/products/SANYO-SAP%252dZK25X.html

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    12
    #847

    Re:Климатици Sanyo

    Колеги благодаря ви за светкавичните отговори,прегледах ZK25T но определено неме грабна, ще се насоча към EX серията например EX22T ако ваобще може да се намери или DS22T същият като този който ми е в хола и за мое съжаление ще се наложи да дигна финансовата летва вапроса е откаде да си купя вапросните модели че жената вече ми калве главата

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #848

    Re:Климатици Sanyo

    Не се безпокой - няма да намериш нищо различно от ZK25.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    12
    #849

    Re:Климатици Sanyo

    Аууу колегат Касар ма закопа с неговия отговор,немога да повярвам че в цяла българия няма един климатик, е това е да искаш да си исхарчиш парите и да няма на кого да ги дадеш, няма ли вабще внос?
    Започвам да се отчайвам колеги, помагайте, дайте предложена за някви други марки и модели екваленти на тиа които търся EX22T и DS22T.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #850

    Re:Климатици Sanyo

    То няма производство, колега, как да има внос. Dx-T е серия от 2006 г, Dx-U е серия от 2007 г.
    Ако намериш някъде някоя бройка, ще е чудо, но не го изключвам. Търси и дерзай.

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,775
    #851

    Re:Климатици Sanyo

    pitbullgar, бодвай един Panasonisc CS-229XB...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    193
    #852

    Re:Климатици Sanyo

    Тоя Панасоник май ще му дойде доста над бюджета......
    То като цяло в момента при японските машини има една голяма ценова дупка:
    - за около 1400-1500лв. има 2-3 добри базови модела
    - между 1500 и 2100лв. общо взето няма нищо
    - над 2100лв. вече избора е голям - Toshiba BDR,PDR , Panasonic XB , Nocria Z, Daikin Ururo Sarara
    Въпреки всичко пожелавам успех на колегата.Дано си изрови от някъде едно ново Саньо

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    12
    #853

    Re:Климатици Sanyo

    Колеги благодаря ви за умните савети,наистина виждам че ще е трудно да си намря нещо читаво и ново за тия пари които съм приготвил,но съвсем случайно попаднах на два модела те са Fijitsu AS-E22S i Toshiba RAS-2217D, какво ви е мнението за тия два модела? Фуджитсуто е на страхотната цена от 1080лв а Тошибата на 1300лв,климатиците са чисто нови.Очаквам мнения,благодаря предварително.

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #854

    Re:Климатици Sanyo

    Че какво не му харесваш на Санчо ZK25? Много си е хубавка машинката и определено превъзхожда Фуджи и Тошиба в този клас.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    296
    #855

    Re:Климатици Sanyo

    Аз имам 2бр Фуджитсу АС -Е22С модела е 2007г
    http://translate.google.bg/translate...e22s%26hl%3Dbg
    Не бих казал, че е нещо особенно, базов модел е, аз в началото на годината ги купих 2та втора ръка. Като спре и после тръгва на много високи обороти,а чак после намалява оборотите и това малко дразни, защото става тихо като спре и изведнъж се развърта. Като полезна екстра има самодезинфекция на вътрешното тяло, чрез подгряване на или със серпентина, като по този начин изчезват миризмите. Не бих казал, че съм много доволен, но за тия пари които го взех е просто перфектен, иначе е сравнително тих, поне моите са.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици Sanyo на 220V
    От m_dikov във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 6
    Последно: 18-01-11, 22:42
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 15:37
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  4. Климатици Sanyo - мнения
    От cacho във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 26-06-07, 13:38
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 16:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе