Страница 58 от 110 ПърваПърва ... 848565758596068108 ... ПоследноПоследно
Резултати от 856 до 870 от общо 1638
Like Tree67Одобрявам

Климатици Sanyo

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #856

    Re:Климатици Sanyo

    За ZK25X Alexi може да говори много предполагам. Базов модел, ама си има алгоритъма на работа на Sanyo, който е направен да дава комфорт на ползвателя.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    12
    #857

    Re:Климатици Sanyo

    Колеги проблема се реши , взех два броя от това Фуджитсу Е22С, а и цената с малко пазарлък е повете от перфектна 955лв за чистак нов нераспечатан килиматик,много съм доволен,да наистина е базов модел но виждам че на пазара японче за по малко от 1220лв няма,след това идва трафа и транспорта до тук и накрая сметката щеше да бъде 1360лв а сега за 2000лв дет са вика два броя,е по ефтино от това няма накаде,остана да работят бес проблемно и да им се радвам дълги години.Благодаря на всички които се отзоваха и помогнаха със савети.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    68
    #858

    Re:Климатици Sanyo

    Привет на всички! Прехвърляйки отгоре-отгоре мненията ви, в стремежа да се насоча на определена марка, останах с впечатлението, че повечето от участниците във форума са доволни от климатици Sanyo, но ми направи впечеатление, че имаше мнения, че вече не се произвеждат. Правилно ли да разбирам, че Sanyo вече не произвеждат клими?
    Иначе- търся климатик за хол 26 кв.м. Стаята е северна и зимата във Врачанско е доста люта...Посъветвайте ме кое ще е най-доброто за мен, че ми писна с това локално парно...

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #859

    Re:Климатици Sanyo

    Мнението, което те е заблудило, се отнася за определен модел. Sanyo все още произвеждат климатици, макар че бяха купени от Panasonic. В момента избора на климатици от тази марка, предназначени за японския пазар е доста ограничен. А тези за европейския пазар идват скъпички...

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #860

    Re:Климатици Sanyo

    Цитат Първоначално публикувано от ta4ko
    Привет на всички! Прехвърляйки отгоре-отгоре мненията ви, в стремежа да се насоча на определена марка, останах с впечатлението, че повечето от участниците във форума са доволни от климатици Sanyo, но ми направи впечеатление, че имаше мнения, че вече не се произвеждат. Правилно ли да разбирам, че Sanyo вече не произвеждат клими?
    Иначе- търся климатик за хол 26 кв.м. Стаята е северна и зимата във Врачанско е доста люта...Посъветвайте ме кое ще е най-доброто за мен, че ми писна с това локално парно...
    Не знам до какви пари си търсиш климатик, ето този например SAP-DK36U - Цена:1950 лв. http://regataklima.netne.net/index.php?p=2_8 след като има цена би трябвало да го има в наличност, но най-добре се обади за по-сигурно.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    12
    #861

    Re:Климатици Sanyo

    Колега ако си решил твърдо да е Sanyo, моето мнение е за този модел SAP-EX28P, ще ти свърши перфектно работа,економичен е и колегите в асеновград го имат на сайта им за 1650лв,
    http://www.megaklima.eu/sanyo.html
    Иначе ако искаш да вложиш пари в по мощен климатик и по върховна серия EX серията е най добра но колегите също ми бяха предложили модела на Panasonisc CS-229XB който много ми хареса като параметри но цената небеше в мойте способности,ето ти линк да ги погледнеш ,
    http://www.dimeli.bg/klimatici/panasonic
    но каквото и да си вземеш си се насочил правилно, по хубави от японските клими няма и по економични,забрви тия кюмюри,распалки,рязане на дърва,цепене и хамалогии от миналия век.Първо се скапваш от работа,второ ако дървата неса ти бес пари и въглищата са ти 150лв тона защото си държавен служител някаде и ти испадат тънко,тогава можеш да се замислиш,но по хубаво от тока няма,натискаш си копченцето и ти е топло или студено лятото.И най важното колкото и пари да дадеш за климатик ако е хубав и економичен той след време ще си избие парите,вместо да ги даваш и да пълниш гушите на тея кърлежи Еон или Чес и ИВЕН по добре ги вложи в клима хубава и опа след две три години тя ти излиза бес пари от економията на тока който ти спестява.Както и да е успех с покупката на климатик,и внимавай кои ще ти я монтира много майстори само името им е майстори,и си търси гаранциите от тези които ти продават климата, защото майстора ти дава гаранция само на това което е правил той а както се сещаш маистора не е произвел климатика ако нещо стане с него едните ще си измият рацете с майстора а той с тия които ти я продават.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #862

    Re:Климатици Sanyo

    Цитат Първоначално публикувано от pitbullgar
    Колега ако си решил твърдо да е Sanyo, моето мнение е за този модел SAP-EX28P, ще ти свърши перфектно работа,економичен е и колегите в асеновград го имат на сайта им за 1650лв,
    http://www.megaklima.eu/sanyo.html
    pitbullgar, това изобщо не е EX28P. Нито по цена, нито по параметри, нито на външен вид. Изводите всеки сам да си ги прави.

    П.С. Мислех, че тази фирма я няма от известно време.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #863

    Re:Климатици Sanyo

    Фирмата я има, но наличностите нямат нищо общо със сайта им.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    91
    #864

    Re:Климатици Sanyo

    и аз от известно време търся нещо малко от сорта на ЕX22 или DS22, но само тук там са останали от големите 45 или 56, явно са се изчерпили и не се произвеждат

    а някой знае ли от новите модели дали има някой с аспирация?
    например SAP-E22X? и въобще дали могат да се намерят

    Ако ги няма нови ще ги чакам втора употреба, ама май на никой японец не му се разделя с машина от тези серии

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #865

    Re:Климатици Sanyo

    Оказа се че все пак има налично известна варненска фирма ДК22У - 1230лв без монтаж, който е 150лв. Също така имат и 28-ци ... цената им е 1800лв с монтажа ...
    Да видим кой ще изпревари каня се още една машина да взема, но дали нова или 2 ръка ...зависи ...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    34
    #866

    Re:Климатици Sanyo

    Преди 2 дни станах собственик на Sanyo EX22T но когато го купувах ме озадачи COP който според търговеца от който го взех беше 6,2.Интересувам се това възможно ли е за този модел

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #867

    Re:Климатици Sanyo

    Цитат Първоначално публикувано от PavelPetkov
    Преди 2 дни станах собственик на Sanyo EX22T но когато го купувах ме озадачи COP който според търговеца от който го взех беше 6,2.Интересувам се това възможно ли е за този модел
    Честито, сдобил си се с чудесен климатик, дълга и безаварийна работа
    Да възможно е, само че е малко по-малко. На отопление COP=6.09, а на охлаждане EER=6.11 средно=6.10, на вътрешното тяло на табелката трябва да ги пише тези стойности.
    За нов климатик ли става въпрос или втора употреба, за какви пари е и от кой град го купи?

    ПП: За ЕХ22R COP=6.15, EER=6.20, средно=6,18 може би данните на този модел е споменал търговеца.

  16. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #868

    Re:Климатици Sanyo

    PavelPetkov, Дано този климатик 7-ца като мощност отговаря на помещението в което е монтиран.

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #869

    Re:Климатици Sanyo

    Цитат Първоначално публикувано от valen1
    този климатик 7-ца като мощност
    спокойно може да се постави в помещение до 20 квадратни метра и да си върши работа идеално. При 2° тази машина отдава 4.1 kW което е 13900 BTU, а при максимално развъртане стига до 19400 BTU - на далечни години от еропейските "моделчета"....

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    34
    #870

    Re:Климатици Sanyo

    Ами нов го взех от Смолян малко скъпичък ми излезна 2200лв с монтажа иначе стаята ми е точно 20 кв ама мисля че няма да имам проблеми засега добре се справя

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици Sanyo на 220V
    От m_dikov във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 6
    Последно: 18-01-11, 22:42
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 15:37
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  4. Климатици Sanyo - мнения
    От cacho във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 26-06-07, 13:38
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 16:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе