Страница 11 от 35 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 521
Like Tree24Одобрявам

Климатици Sharp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #151

    Re:Климатици Sharp

    Здравейте, интересуват ме мнения за модела на Sharp AY-T22SX/T/-БУТИК ? Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #152

    Re:Климатици Sharp

    Ne-Da, това е едни от топ моделите на Sharp за 2006 година и е много хубава машина. Има COP при отопление 6.58 Максимално се развърта до 5.8 KW. За какво помещение го гласиш?

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #153

    Re:Климатици Sharp

    ами за дневна с кухня и за детска стая, просто се 4удех дали два Sharp-а или един Sharp и един Panasonic CS-229XB, просто дизайна на Sharp пове4е ми харесват и ми се връзват макар да знам 4е това не би трябвало да е водещо в избора ми, затова търся мнения и впе4атления от използването им

  5. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #154

    Re:Климатици Sharp

    Вземай Шарпа уникална машина е независимо че сега има по нови модели ....лично аз имам познат който има такава машина в спалнята му е 22 квадрата казвал ми е,че отваря коридора и врата на хола и смогвал ... което мие странно но е супер доволен човека

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #155

    Re:Климатици Sharp

    Ами по нови модели има ама аз не видях друг такъв с по висок cop от 6.6 и 6.8 ,а аз това гледам или поне така ме посъветваха , затова се ориентирам по това ,а не дали е по стар или по нов модел.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #156

    Re:Климатици Sharp

    Всеки налита на големия КОП, но ако помислиш трезво разликата от половин или дори цяла единица при такива високи стойности каквито си посочил почти няма да се отрази на сметката ти за ток. Най-голямата разлика в КОП-а отразяваща се на сметката ти е между 1 и 2, от 2 до 3 е по-малка, от 3 до 4 още по-малка и т.н.

  8.  
     
  9. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #157

    Re:Климатици Sharp

    не говоря конкретно за моделите на Шарп говоря общо SX e 2006 a 221pdr e 2008

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #158

    Re:Климатици Sharp

    да аз се интересувам от мнения конкретно за този модел за което благодаря ,ами гледам cop-a защото така ме посъветваха аз съм съвсем на Вие по този въпрос и затова питам за ли4ни впе4атления

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    193
    #159

    Re:Климатици Sharp

    Ne-Da, Шарп-а е много добър и няма да сбъркаш ако вземеш 2 броя от него.Аз обаче ако бях на твое място бих сложил един Шарп в дневната, а за детската бих взел Панасоника.Малко или много е по-нов модел, има по-висок COP и APF + една дузина екстри
    Успех в избора

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    143
    #160

    Re:Климатици Sharp

    Ne-Da на каква цена са тези Sharp AY-T22SX/T/-БУТИК и Panasonic CS-229XB, ако не е тайна ?
    Сподели впечатления после от избора си.

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    193
    #161

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от niki72
    Ne-Da на каква цена са тези Sharp AY-T22SX/T/-БУТИК и Panasonic CS-229XB, ако не е тайна ?
    Сподели впечатления после от избора си.
    Зависи от коя фирма се взимат, но цените се въртят около 2400-2600 лева без монтаж.Малко солена цена, но бих казал напълно нормална за тези върхови модели

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #162

    Re:Климатици Sharp

    Да и аз така първона4ално мислех Sharp-а да е в дневната, а Panasonic-а в детската а относно цената тук ми ги предлагат и единия и другия за по 2750+ 150 за монтаж, по евтино откаде а и кой да ми ги монтира? казаха 4е монтажа на Sharp-а е много труден/каквото и да зна4и това/!

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    193
    #163

    Re:Климатици Sharp

    Относно цените зависи и за кой град става дума, но ми се виждат високи.Хайде на Шарп-а може и да е там някъде цената, но Панасоника на няколко места съм го виждал по-евтин.
    Давам няколко линка към фирми.Надявам се да не се счете за някакъв вид реклама.
    Ето тук Шарпа е доста по-евтин, но само в тази фирма съм го виждал на тази цена така че може наистина цената му да е по-висока - http://alimarklima.com/%D0%9D%D0%BE%...4/Default.aspx
    Панасоника го има в следните фирми по-ефтин:
    http://japanclima.com/products/PANAS...2d229XB--.html
    http://www.condie.eu/panasonic.html
    Също и в Димели го има на 2400 без монтажа ако не се лъжа ( в момента сайта им се обновява и не мога да погледна)
    Относно монтажа на Шарп-а не виждам какво толкова сложно има, но може и да се бъркам защото не съм монтажник, а прост потребител

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #164

    Re:Климатици Sharp

    Онези дни загледах етикетите на тези Шарпове в практикер и ми изглеждаха доста съмнителни. Липсваше и надпис къде е произведен.

  18. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #165

    Re:Климатици Sharp

    Да де,но тези Шарпове с онези от Практикер имат прилика само в името.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 35 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 28-11-12, 17:23
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 16:21
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 18:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе