Страница 32 от 35 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 521
Like Tree24Одобрявам

Климатици Sharp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #466

    Отговор: Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от chippen Виж публикацията
    бюджета е до около 1000 1100 лв. въпроса е да е нещо хубаво и да ми и харесва и да им екстри също
    Еми за такива пари и според тези претенции само японски 2-ра употреба. 1100 с монтажа трудно стигат дори за нова базова 9-ка от сносна марка.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на chippen
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    66
    #467

    Отговор: Климатици Sharp

    точно и затова съм се ориентирал към 2ра употреба въпроса е за тези пари какво хубаво да търся , да избера и да гледам като модел и екстри

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #468

    Отговор: Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от chippen Виж публикацията
    точно и затова съм се ориентирал към 2ра употреба въпроса е за тези пари какво хубаво да търся , да избера и да гледам като модел и екстри
    Това могат да ти кажат, хората от форума които се занимават с продажба на такива машини или някоя фирма оттам откъдето си. Шарпа който беше постнал изглеждаше доста приличен, чуй още 1-2 оферти и взимай нещо. "Японките" всичките са добри, въпрос на късмет да е запазена машина и да те изкара повече време.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    41
    #469

    Отговор: Климатици Sharp

    Здравейте. Бих искал да попитам някой знае ли дали SHARP AY-S28XE1 е японски. Въпросът ми е провокиран от факта, че не откривам модела в официалния японски сайт на Sharp. Поздрави!

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,115
    #470

    Отговор: Климатици Sharp

    японски си е ,модела е от 2005г

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    41
    #471

    Отговор: Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    японски си е ,модела е от 2005г
    Благодаря за бързия отговор. Просто ми се искаше да погледна в официален сайт какви са параметрите на машинката, но за съжаление не го открих, което ми се стори странно.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,115
    #472

    Отговор: Климатици Sharp

    винаги съм се чудел защо вместо ел. нагревател на тавата там не минава една гола тръба от топлообменника която при дефрост да топи леда .. най сетне го видях реализирано в модела Sharp AY-ZP35/40PR - модела е обявен за нордик ,тук не се е коментирал май никой го няма ..

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    136
    #473

    Отговор: Климатици Sharp

    Здравейте, загледал съм един климатик SHARP AY/AE-XP12RMR, но това което чета по характеристики : Нива на шум (min) вътрешно тяло 28 dB.
    Някой има ли идея дали този модел е наистина шумен...? Бях чел някъде, че има ниво на шум и звуково налягане и за климатиците те са различни стойности.
    Ако някой има такъв може ли да сподели впечатления

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    13
    #474

    Отговор: Климатици Sharp

    Интересно е това с гола тръба от топлообменника вместо ел. нагревател на тавата ALEXI - иначе аз не намирам никакъв смисъл да си купя климатик втора употреба, освен ако не ми се дават пари - двойно или тройно след време .
    Този пост е редактиран от avenger; 15-10-15 в 14:54.

  12. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #475

    Отговор: Климатици Sharp

    StoilS
    Ами виж една японка как е изработена и как работи и после ще си отговориш на въпроса.
    blue1 и Aleksandars харесват това.

  13. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #476

    Отговор: Климатици Sharp

    Това на снимката не е гола тръба от топлообменника, а е хотпайп. Закача се допълнително с екстендър. Взема топлина от вътрешните тръби и нагрява постоянно, а не само при дефрост. Слага се допълнително при климат със отрицателни температури и силни снеговалежи, за да може да се оттича водата от дъното.
    necata2 одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #477

    Отговор: Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Това на снимката не е гола тръба от топлообменника, а е хотпайп. Закача се допълнително с екстендър. Взема топлина от вътрешните тръби и нагрява постоянно, а не само при дефрост. Слага се допълнително при климат със отрицателни температури и силни снеговалежи, за да може да се оттича водата от дъното.
    Този вариант го има и при 100v Дайкини обаче там вън има 3 ред топлообменик ниско долу който размразява,а във вътрешното има вентил който отваря при нужда без да обръща цикъла,моделчето е AN36FVXS-W на което съм го виждал.Отделно при Алтермите вън си я има хотпайп тръбата отдавана.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    136
    #478

    Отговор: Климатици Sharp

    Искам да питам дали някой има този модел ( SHARP AY/AE-XP12RMR) и ако може да сподели впечатление. Какво е хубаво и какво дразни... Предполагам че е нисък клас за марката, но все пак какво може да се очаква от този модел.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    139
    #479

    Отговор: Климатици Sharp

    Аз имам дърво от тази марка , но е много по добро от тази пръчка ... И на хартия е много зле този SHARP AY/AE-XP12RMR

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    6
    #480

    Отговор: Климатици Sharp

    Здравейте имам проблем с един японски климатик малко е стар но последните 10 години работеше без проблем.
    SAP - D286V - а 110 волта
    Има ли някой който сезанимава с такива машинки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 35 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 28-11-12, 18:23
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 18:40
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 17:21
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 19:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 18:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе