Страница 22 от 35 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 521
Like Tree24Одобрявам

Климатици Sharp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #316

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    И аз ,като по-скромничък си сложих днес още едно Fujitsu 12 LKC.
    Че той си е супер май. Аз още съм объркан и става все по зле, много е сложна тая история с климатиците .пуффф

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #317

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    И за под 1000 лева има хубави машини, но зависи за какво помещение.За това Марио е прав.Аз от 5-6 години си кандилкам Е10Н2 и си работи идеално в трапецарията ми.
    Така е да,има,ама в един момент лудваш от офертички
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1340091126[/time]_________________________________________________

    Накрая просто ще си взема първата оферта и няма да го мисля повече

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #318

    Re:Климатици Sharp

    Е, не се прави така ... :D
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1340379605[/time]_________________________________________________

    + това можеш да отделиш време за нещо важно като това

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #319

    Re:Климатици Sharp

    Trichocephalus - не знам защо даващите съвети пропускат най-важното в началните условия,зададени от тебе - че климатика ще се ползва само в преходните сезони,когато нужната отоплителна мощност е доста ниска!!! Какво се притесняваш тогава? Отнасяй тоя Шарп и толкова. Аз топля успешно 50 м2 гола къщичка с тераса отгоре също 50 м2 с една мЪдея 12 HRI . Тая зима под 20 гр не е падала температурата,а нямам парно като тебе,климатика е основното и единствено средство.В интерес на истината не вярвах,че ще се получи

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #320

    Re:Климатици Sharp

    e 20 градуса е малко, аз на 20 измръзвам :Д

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #321

    Re:Климатици Sharp

    Някой си вземат първия климатик и толкова !
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1340460888[/time]_________________________________________________

    а каква жега е, а още утре мисля да си взема климатик и да ви кажа какво съм измислил

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #322

    Re:Климатици Sharp

    Безумие, можеш да седиш и да пишеш по форуми, а не можеш да се поразтърсиш вече колко време стана, от както си в темата :?!?!?!?!?!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #323

    Re:Климатици Sharp

    Няма смисъл наистина да се разтърсвам според мен всички са един дол дренки

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #324

    Re:Климатици Sharp

    Оф, няма смисъл да водя спорове с безумци, хората искат да ти помогнат, а ти само дрънкаш глупости на поразия !

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    8
    #325

    Re:Климатици Sharp

    Бихте ли ми казали какьв климатик препорьчвате за едно помещение, което е сбор от 3 стаи с портал между тях и с квадратура 30+18+16м2. Височината е 3м. Едното е спалня , а другите 2 са хол и трапезария. Член от семейството ми е астматик и затова се насочих кьм Шарп. Климатикьт трябва за охлаждане и краткотрайно отопление през преходния период преди включване на ТЕЦ.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    284
    #326

    Re:Климатици Sharp

    "помещение, което е сбор от 3 стаи"-3бр.климатици е по-добре от един голям.Няма нужда от скъпи в твоя случай,но ако искаш да се изфукаш и имаш средства...

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #327

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от mumbas
    Член от семейството ми е астматик и затова се насочих кьм Шарп.
    Задължително с плазма филтър, в противен случай астмата може да се обостри.

    По мое мнение тошиба дайсекай 6 е много добро попадение.

    Има и други марки на по-ниски цени- LG например, но от реккламите им оставам с впечатление, че не са със същиснки високоволтов филтър, а по-скоро с УВ лампи./диоди в касетата на филтъра.

    Приспособления като плазмайон, плазмаклъстер и други няма да свършат никаква работа-и да има ефект от тях той е нищожен.

    Плазма филтъра се усеща и според мен ще действа успокояващо на астмата.
    Аз самият имам дихателни проблеми от малък и мога да кажа, че дори климатик за 3000 лева какъвто е подовият дайкин не може да се сравнява с климатик с истински високоволтов плазма филтър.Произведеният озон се усеща във въздуха.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #328

    Re:Климатици Sharp

    Джъсти,много по-добро и евтино решение е да се купи отделен уред за пречистване на въздуха. Топ скъпотия като Дайкин имат за 700-800 лв,а на пазара има и модели по 200-300 лв,и то с истински 5-6-7 функции,а не само една плазма касета вътре. Не бих дал една шапка пари за климатик само за плазмата му,ако ще да е дайсейкай 13. Убедил съм се сам в невероятните способности на Дайкин въздухопречиствателя,като доставих няколко в една фирма баш до кръстовището на Ректората,което е мястото с най-мръсен въздух в Сф,разбирай и в Европа може би. Хората не искаха вечер да си тръгват от офиса...

    П.П - не разбирам само едно - как винаги се изказваш толкова "компетентно " за неща,от които с гаранция и хабер нямаш,както в случая за Плазмаклъстъра на Шарп .

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    8
    #329

    Re:Климатици Sharp

    Благодаря, момчета за бьрзите отговори. Ако знаете как не ми се иска да разбивам и слагам 3 климатика, още повече, че средното помещение няма прозорец и прекарването на трьбите до него ще превьрне жилището в .... , а и не ми се иска компресорите на 3 климатика да тракат под прозорците ни и тези на сьседите. Не може ли да са поне 2 само. Друго, което ми се иска - ведньж поставени да са по-надеждни, като живот и с по-ниска консумация на електричество. И последното, от което сьвсем се обьрках - казвате, че плазмените филтри и плазмакластерите не са едно и сьщо, като вторите, характерни за Шарп не са така препорьчителни за астматици, а в каталозите, които разглеждах в интернет твьрдят, че те са 100% отвьрдени от Световната Здравна Организация за астматици. Много бих се радвал, ако по-конкретно ми препорьчате фирми и климатици. Дано вьпросьт ми не предизвика гнева на администраторите на форума, ако приемат отговора ви за реклама на някоя фирма.

  18. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #330

    Re:Климатици Sharp

    Плазмата със сигурност е много ефективна система:

    https://www.youtube.com/watch?v=gaiX62j33Gc#

    Но и йонизаторите не са за подценяване. Вече ги има в хладлници, в автоклиматици - навсякъде.

    http://fakti.bg/technozone/42115-koi...nai-efektiven-

    Ето всичко в едно

    http://klimafrost.com/index.php?opti...ikin&Itemid=44

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 35 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 28-11-12, 17:23
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 16:21
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 18:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе