Страница 182 от 300 ПърваПърва ... 132172180181182183184192232 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,716 до 2,730 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #2716

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ministur
    Привет на всички!
    Първо искам да кажа че продавам PHILIPS Cineos 52 PFL 9632D/10.Спечелих го от игра но е огромен и нямам такова място у дома!страхотен е но наистина не може да ми върши работа!
    Второ може ли да ми кажете от 37" моделите на Philips PFL9603D ли е най-доброто като изпълнение!
    Благодаря предварително!
    За момента да-ако изчакаш 3-4 месеца ще излезе Philips 37PFL9803D-около 4000лв Но според мен това е прекалено висока цена за 37''Ако приемаш съвети-Остави си този PHILIPS Cineos 52 PFL 9632D/10-направи му място-разчисти едната стена-при LCD и Plazma -Full HD телевизорите колкото е по голям толкова по добре-всеки тук ще ти каже че съжалява че не си е купил по-голям

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    29
    #2717

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    За момента да-ако изчакаш 3-4 месеца ще излезе Philips 37PFL9803D-около 4000лв Но според мен това е прекалено висока цена за 37''Ако приемаш съвети-Остави си този PHILIPS Cineos 52 PFL 9632D/10-направи му място-разчисти едната стена-при LCD и Plazma -Full HD телевизорите колкото е по голям толкова по добре-всеки тук ще ти каже че съжалява че не си е купил по-голям
    Ами какво да ти кажа.......имам чувството че облъчва здраво,а не знам какво е препоръчителното разстояние за гледане на 52"!може би и 42" ще бъде добре

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #2718

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ministur
    Ами какво да ти кажа.......имам чувството че облъчва здраво,а не знам какво е препоръчителното разстояние за гледане на 52"!може би и 42" ще бъде добре
    Облъчването от LCD телевизорите е с пъти по-малко от това на CRT телевизорите.Тук ще прочетеш какви ли не препоръчителни растояния Аз гледам моя 42"PHILIPS 7603 от 3 метра и ми малее за 52 " според мен  е около3-4 метра/някои гледат 42" от 2 метра/

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #2719

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Ако си направил "грешката" да го пуснеш у вас и след това си вземеш 37 инчов модел ще съжаляваш доста.
    От какво разстояние ще го гледаш все пак?
    Това за облъчаването е грешно впечатление. Като му настроиш параметрите за яркост, констраст, подсветка ще е друго.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    29
    #2720

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Ами разстоянието е около 3-3.5 метра.Може би не съм свикнал и за това ми е такова впечатлението-стаята е хол като хол нищо особено!Мнението на повечето около мен е да си го гледам защото е страхотен модел и т.н.
    Благодаря Ви за инфото

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #2721

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Като се има предвид колко добре се справя този модел със стандартната телевизия няма да имаш проблеми да го гледаш от това разстояние.
    Продажбата и покупката на нов си заслужава само ако ти трябват парите.
    Ще е много трудно да го продадеш обаче. Много малко хора биха дали толкова за телевизор особено пък да го купят от обява във форум.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    188
    #2722

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте,
    От вчера съм собственик на Panasonic TH42PV80P. Като първи впечатления съм очарован от качеството на картината, супер е дори не съм настроивал каквото и да е. Само малко задължителни препоръки от напредналите.......... . Благодарности на:
    lazarus18, zlatko, adtomov, Vanquished, demiro, Eddie, miro_vampiro, elcos, и orlie.
    Избора все пак е субективен .

    Сега малко по същество.
    Купих кабел скарт от конрад(с метален накрайник и позлатено покритие), като го вързах картината е ОК, но има един доста силен шум което не е нормално. С кабела вървящ с приемника на булсат този шум го няма, но пък и тук не е чиста работата. Появяват се едни черти когато се вгледаш което дразни. Предполагам от качеството на кабела защото когато е без сигнал или на DVD картината е ясна.
    Препоръчайте ми какъв кабел да си взема за безпроблемно и качествено възпроизвеждане на картина.
    Благодаря предварително!

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #2723

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    'kall' Това е доста сложен въпрос. В конрад продават доста интересни неща , но повечето са евтино китайско производство. Шума се появява когато кабела не е екраниран добре или запойките не са добри. Кофти че си се 'набутал' с този кабел.
    Един приятел си купи HAMA от ТМ и нямаше проблем, за съжаление не мога да ти гарантирам че всичко ще е ОК при теб.
    Изобщо доста хора имат проблем при връзките с оригиналния приемник на Булсат. Пробвай как е от друг източник при възможност. Също пробвай с HDMI кабел от компютър за проба как е... Изобщо тествай другите входове!
    И честита покупка най накрая! Не смятам че си сбъркал, дано само 42 ката да не вземе да ти се вижда малка!

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #2724

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Аз като си взимах моята плазма и понеже не бях наясно кой кабел е добър и кои не е си взех най скъпия голд нещо си.... въпреки всичко и аз чувах шум... решението при мен беше да усиля звука на макс от сателитния приемник и само да регулирам силата от ТВто....

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #2725

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Абе честно казано не е изключено и приемника да се гъбарка нещо

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    188
    #2726

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от elcos
    'kall' Това е доста сложен въпрос. В конрад продават доста интересни неща , но повечето са евтино китайско производство. Шума се появява когато кабела не е екраниран добре или запойките не са добри. Кофти че си се 'набутал' с този кабел.
    Един приятел си купи HAMA от ТМ и нямаше проблем, за съжаление не мога да ти гарантирам че всичко ще е ОК при теб.
    Изобщо доста хора имат проблем при връзките с оригиналния приемник на Булсат. Пробвай как е от друг източник при възможност. Също пробвай с HDMI кабел от компютър за проба как е... Изобщо тествай другите входове!
    И честита покупка най накрая! Не смятам че си сбъркал, дано само 42 ката да не вземе да ти се вижда малка!
    Благодаря ти, а следващата покупка неминуемо ще е 50' .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    29
    #2727

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Имам следният въпрос:

    Имам ДВД плейър на който пише HDCD.Записвам си филм в HD формат(4.7GB) -720p x264 му беше разширението.На компа ми тръгва и е ОК.Когато го пусна на ДВД-то през Philips-a 52 за който споменах по-горе не тръгва и само черен екран!Какво по дяволите означава HDCD?


    Сори че тука постнах пак-преместих въпроса си в точната тема във форума

  16. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    647
    #2728

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте и от мен! Преди малко говорих с магазина на SONY в ЦУМ и ми казаха цената на 40W4500- 3099 лв.
    Моля, някой от разбиращите да му хвърли едно око и ако може да сподели впечатления. Благодаря!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    63
    #2729

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Та какво бихте казали. Кой ще е най- добрия вариант да свържа компютъра си към LCD- то (Samsung 46 M86). С кабел DVI- I ли и накрайника който влиза в телевизора е нещо като USB, ама по- различно. Съжалявам ама не знам как се казва точно.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #2730

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от kall
    Здравейте,
    От вчера съм собственик на Panasonic TH42PV80P. Като първи впечатления съм очарован от качеството на картината, супер е дори не съм настроивал каквото и да е. Само малко задължителни препоръки от напредналите.......... . Благодарности на:
    lazarus18, zlatko, adtomov, Vanquished, demiro, Eddie, miro_vampiro, elcos, и orlie.
    Избора все пак е субективен .

    Сега малко по същество.
    Купих кабел скарт от конрад(с метален накрайник и позлатено покритие), като го вързах картината е ОК, но има един доста силен шум което не е нормално. С кабела вървящ с приемника на булсат този шум го няма, но пък и тук не е чиста работата. Появяват се едни черти когато се вгледаш което дразни. Предполагам от качеството на кабела защото когато е без сигнал или на DVD картината е ясна.
    Препоръчайте ми какъв кабел да си взема за безпроблемно и качествено възпроизвеждане на картина.
    Благодаря предварително!
    Шума не винаги е от кабела-проблема в повечето случаи е от усилвателя-коефицента  сигнал /шум -желателно е да е над 90db-/в телевизорите обикновенно са от ниския клас-едва ли ще сложат усилвател висок клас тежaщ 4 кг/затова като усилиш подавания сигнал от источника-в твоя случай сат.приемник на Булсатком бръмченето/шума/ изчезва.Шум се получава и когато отворите менюто на приемника или в момента дават ярко бяла картина

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе