Страница 17 от 92 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 1376

LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #241

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Опцията за ви-фи се активира от сервизното меню.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,506
    #242

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от naumovi
    Опцията за ви-фи се активира от сервизното меню.
    Обясни подробно-в кое подменю, от кой ред.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #243

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Може ли да се пускат филми от РС-то на 42LD750 и как става това? Свързах го с кабел (LAN) с рутера, веднага се ъпдейтна до 03.20.14 при което се появиха нови приложения в Неткаст. Инсталирах сървъра от комплекта на ТВ-то NeroMediaHome4, отключих го с пълен ключ. Сървъра намери телевизора, обозначих три папки за споделяна на музика,снимки и филми, но ТВ-то не вижда компа.По нататъка не знам какво да направя, моля за ПОМОЩ! БЛАГОДАРЯ.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    11
    #244

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Меню->Моя медия и трябва да ти се появи възможност за избор - Филми, музика, снимки. Избираш каквото ти трябва и това е. Ако към тв има свързана USB флашка ще се появи първо тя като избор, влизаш първо в нея и от там натискаш червения бутон на дистанционното за търсене на други устройства при което тв ще намери мадиа сървъра. Дано да съм помогнал.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #245

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    submmit Благодаря, стана.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #246

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Сега специялно за BatGergi влизаш в сервизното меню от познатия ни начин уписан в първа страница влизашв Tool Option3 и там намирш Wireless Ready и при теб предполагам е 0 правиш го 1 и би триабвало вече телевизора да ти распознава ларлес донгъла незабравяй да исгасиш телевизора след всичко уписано по горе за да влезе насройката в действие.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    63
    #247

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Благодаря за отговора сигурни ли сте ,че донгъла ще работи на телевизора след активацията от серв.меню ,че 75лв не са малко в тази криза.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #248

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Ми най добре намери за проба или ако може да се вземе с опция да го върнеш.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    1
    #249

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте,извинявам се предварително, ако не пиша на правилното място!!!
    Имам LG-22LD320-ZA-CEUCLA, сглобен в Чехия, произведен през август 2010 и ме интересува дали и как мога да активирам USB менюто му, тъй като видях, че порт има, но липсват настройките на самия тв!

    Мерси предварително!

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    63
    #250

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Ще се пробвам ама от магазина казват ,че са пробвали на 5300 и не става ана 5500 веднага тръгнал донгъла ,но може да не са го активирали от сервизното меню, благодаря още веднъж за разяснението.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #251

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от BatGergi
    Ще се пробвам ама от магазина казват ,че са пробвали на 5300 и не става ана 5500 веднага тръгнал донгъла ,но може да не са го активирали от сервизното меню, благодаря още веднъж за разяснението.
    А ти за какво смяташ да ползваш wif-fi ? Да го вържеш към модема ли? Защото аз доколкото разбрах ( не съм пробвал поради липса на време и наличен wi fi адаптер ) само за това може, за мен би било добре да мога през wi-fi да си пусна филм от лаптопа, или още по-добре да се създаде някаква домашна мрежа чрез рутера между компа и тв-то и да си гледам филми или излъчвам на тв като втори екран без кабел, защото ми писна от кабели и дистанционни вкъщи.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    29
    #252

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте,
    След много търсене и чакане на модели с LED(local dimming) се спрях на LG 42LE8500. Прочетох цялата тема за LG и от нея разбрах, че освен със сервизно дистанционно няма начин да се влезне в сервизното меню на този модел. Има ли някой идея дали в Технополис или Техномаркет имат такова дистанционно, защото при покупката искам да проверя изработените часове? Във форума се предлагат и други решения за влизане в сервизното меню, но за съжаление не разполагам с някой от изброените модели телефони за използването им като дистанционно. Дадената схема за направа на дистанционно за влизане в сервизно меню дали ще работи за модела, на който съм се спрял? Ако има и по-нови начини за влизане в сервизното меню ще съм благодарен да споделите.

    Ако някой от форума е собственик на такъв модел или има преки впечатления, ще се радвам да сподели.

    Благодаря предварително.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    40
    #253

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Първо искам да се извиня на всички,но направо се побърках.Имам LG 32LD350 с отключен плеър.Много искам да разбера от някой съфорумник имащ същия дали чете мп4 файлове.Изчетох сумати статии и форуми,вече две седмици нямам отговор.Обадих се и в представителството на LG,и в руски,чешки форуми и нищо.Само един човек ми писа,че бил ниска серия и затова четял само avi и divX.Възможно ли е това?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #254

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Имам същият ТВ и чете мп4. Пускал съм и мкв 1080п. Само Блу рей не успя да подкара Поздрави

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    8
    #255

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравей waspa аз съсхто имам същия модел и чете доста формати. Между които .mp4, .mkv, .avi, .wmv, .vob . Моят е купен в Испания незнам каде е сглобен. И дали това има някакво значение. За твоя проблем ти давам моето мнение, виж с какъв фирмуеър е телевизора. Ако можеш сложи 3.03.18 има препратка на страница 10 и второ мисля че зависи как конвертираш в .mp4, ако е конвертиран файла за някое мобилно устройство, телефон или iPod/iPhone мисля че не го чете. Успех.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 92 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14
  5. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе