Страница 8 от 92 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 1376

LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #106

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    То хубаво ,ама няма нищо общо с темата за LG, все пак между двата разликта е само в LED подсветката , гланцовия панел и дизайна при SL733 , иначе са почти еднакви и разлика в обработката на сигнала няма да има. Цената е ниска ,защото е в промоция.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    48
    #107

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    То хубаво ,ама няма нищо общо с темата за LG, все пак между двата разликта е само в LED подсветката , гланцовия панел и дизайна при SL733 , иначе са почти еднакви и разлика в обработката на сигнала няма да има. Цената е ниска ,защото е в промоция.
    Всъщност бях отворил няколко таба и леко съм се объркАл ... Извинявам се ... Ясно е че, SL е в промоция. Благодаря за мнението все пак.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    21
    #108

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте колеги
    Реших да си направя подарък за коледа с един LG 32LD420
    Сега се мъча да му отключа movie плеара, защото само снимки и музика чете през USB'то
    Понеже имам N95'ца та пробвах метода за отключване на сервизното меню обаче като въведа паролата( 0000) ми дава грешна парола
    Смисъл правя стъпките 1,2 но шще като натисна бутон 1 и ми излиза да въведа паролата, която не става
    Пробвах с различни избори на държави но пак едно и също
    Да попитам също това ли е най удачния и безопасен начин да влезна и да си активирам плеара за филми или има и други "утвърдени" вече, защото четох из форума за други начини но незнам как са за този модел
    Това с префлашването на софта малко ми се вижда рисковано затова искам само с gsm,a да пробвам но пустия код
    С какъв код е този модел? Не е с 0000

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    8
    #109

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    здрасти sneka, това е най–безопасния начин, за модели 2010 като твоя не пробвай с downgrade firmware. Пробвай с парола 0413. Успех

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    8
    #110

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Някои да има идей за моч проблем?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    116
    #111

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от krasi_cher
    Може би някои може да ми даде оригиналния фирм. Ще му бъда благодарен. Поздрави от Испания.
    Актуалния firmware:
    http://www.lg.com/ru/support/product...roduct-profile

    С HDD проблемът може да е от недостатъчен ток от USB... Пробвайте с NTFS и автономно захранване на диска.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    8
    #112

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Благодаря за идеята но вече пробвах, без промяна :-(

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    21
    #113

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от krasi_cher
    здрасти sneka, това е най–безопасния начин, за модели 2010 като твоя не пробвай с downgrade firmware. Пробвай с парола 0413. Успех
    Стана колега много мерси. По късно видях че даже го пише този код за тв'та от 2010г. -Мерси
    Вече си гледам филми и е супер

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #114

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Какво Ви е мнението за LG 32LE5500, заплюл съм си го, в Техномаркета го имаше за 1299лв, навсякъде другаде е за 1400, а до края на годината е с 5 год. гаранция без доплащане.
    Ако случайно дойде в магазина ще го взема веднага, нямам време за мислене, затова ако имате мнение....
    Искам да го свържа с компа, евентуално през wi-fi рутера от лаптопа към другия комп и от там с HDMI към ТВ-то, ама дали ще се получи....
    Но основно за ТВ си го вземам де, иначе 37 инча е по-добър, с леко оскъпяване, ама не ми се събира на мястото. При този ми остават само 5см отгоре.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #115

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Моля да гласувате в новата анкета в началото на темата. Старата анкета не може да бъде прехвърлена в новата тема.

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    8
    #116

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Някой да е запазил 03.00.12? Моля помогнете с моя проблем. Или ако не с фирм–а то поне с идеи. Благодарч предварително.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    76
    #117

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте!Имам проблем.Не знам как да изкарам аналогов аудио сигнал от LG 42LD750 към домашно кино Panasonic Ht 535.Телевизора има само оптичен аудио изход,но дом.кино няма такъв вход,а има само вход чинчове.Идеята ми е като гледам филми през Usb на телевизора да мога да случам звука през дом.кино.Знам ,че ще е само стерео,но пак ще е по-добре.
    Ако някой има някаква идея да помага.Ще съм благодарен.Не ми е известно да има някакъв преходник от optical out към analog audio in,но пък знам ли ? техниката се развива.Дано някой се е сблъсквал със същия проблем.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    40
    #118

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Искам да попитам,дали някой знае на LG 32LD350-колко е оптималния размер на флашката която може да се зареди през USB плеъра?Благодфаря.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    116
    #119

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от ivbel
    Здравейте!Имам проблем.Не знам как да изкарам аналогов аудио сигнал от LG 42LD750 към домашно кино Panasonic Ht 535.Телевизора има само оптичен аудио изход,но дом.кино няма такъв вход,а има само вход чинчове.Идеята ми е като гледам филми през Usb на телевизора да мога да случам звука през дом.кино.Знам ,че ще е само стерео,но пак ще е по-добре.
    Ако някой има някаква идея да помага.Ще съм благодарен.Не ми е известно да има някакъв преходник от optical out към analog audio in,но пък знам ли ? техниката се развива.Дано някой се е сблъсквал със същия проблем.
    Ползвай изхода за слушалки (3.5мм plug).
    Спокойно може да се сложи преходник....
    https://www.americanconsumercables.c...ort/40645f.jpg
    и да се ползват RCA-RCA интерконекти.
    <<<<ADD>>>>
    Пропуснах по-важното: как да накараме изхода за слушалки да работи като линеен изход?! Т.е. да не се влияе от Vol+/- и да не изключва високоговорителите на ТВ.
    в менюто ToolOption3 значението на Headphone се прави 0
    При мен изглежда така:



  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    76
    #120

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Gadnyara

    И аз се сетих за този вариант,но още не съм го пробвал-нямам преходник ,но днес ще си купя.А това меню
    Tool Option3 в сервизното меню ли е?Някакъв начин за влизане в него без сервизно дистанционно????Че нямам такова.
    Всъщност ,защо ми е да чувам звук и от телевизора при вкл.жак за слушалките?Нали сигнала ще ходи към киното и дори е по-добре от телевизора да не се чува нищо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 92 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14
  5. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе