Страница 36 от 54 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 802

PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    36
    #526

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    от вчера и аз съм в клуба - TH-42PV80PA! голямо разкарване падна заради 'учтивите' 'конултанти' в теномаркет - от единия край на пловдив до другия и пак обратно, за да го купим в крайна сметка от технополис. засега още му свиквам, защото до вчера бях с 21' тръба - имам чуството че съм на кино! разлика от небето до земята като размер, а като качество дори не мога да го опиша. телевизията бива, но като си пуснах (през VGA) 'planet earth' направо се хипнотизирах - уж трябваше да помагам за подготовката на почерпката , ама не можех да се откъсна. супер телевизор! през нощта му пуснах един слайдшоу с 20-тина едноцветни картинки (различни градиенти на сиво, червено, зелено и синьо - http://www.eaprogramming.com/ ), за да навърта по-бързо часовете.
    не особено информативен пост, но исках да се похваля !

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,159
    #527

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    възмутен от цената на стойките за стена варираща от 150 до 300 лв днес си монтирах моя Панасоник 42 инча на стената сам като крепежните елементи ми излязоха 8 лв ,стана много добре ,изисква се инструмент и малко сръчност

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    31
    #528

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!



    Как се скриват статичните лога на програмите на PV80P ?
    Директно питам това, защото нямам нервите да чета отначало всичко тук. Днес си го купих и сега му се радвам и го "поливам". Общо взето се справям с настройките...И нямам търпение да минат 200те часа "разработка"! Очарован съм и отново Благодаря на всички, които ме образоваха, поощриха и подкрепиха!!! Допълнително ще споделям впечатления, а твърде вероятно е и да задавам въпроси...Страхотни сте! angel

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #529

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Не се притеснявай за логата. Повечето не са достатъчно ярки, че да са проблем, а и с тези непрестанни реклами няма риск да ти навредят.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    14
    #530

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Вече навъртях над 100 часа и на черен екран няма абсолютно никакви следи от прогаряния.
    Засега гледам предимно сателитна телевизия.
    Като цяло съм много доволен от телевизора.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,159
    #531

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    малко се преекспонира прегарянето на матрицата ,при нормално гледане дори на един единствен канал е невъзможно да се получи ,по време на рекламите махат логото което е достатъчно за да се раздвижат пикселите там

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    44
    #532

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Alexi,би ли написал какви са ти първите впечатления от ТН-42РV8Р, защото мисля тези дни да ходя да вземам такъв. Благодаря ти предварително.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    83
    #533

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    аз имам такъв от снощи.Добри впечатления като цяло на кабелна изглежда добре.на цифров сигнал о6те не сам го включил.Мисля, че там ще е варха.Имах малко трудности при настроиката не е от наи-лесна работа.Колебаех се между него и самсунга фул ХД ..

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    44
    #534

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    blagodaria dani_k za info-to.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    83
    #535

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    моля..май не помагам много но толова мога. внимаваи при сглобяването ..тр да вдигнеш тв и да го пусне6 върху стоъките- странно.В сравнение с лсд на сестра ми е по добър...

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    4
    #536

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Аз имам едно питане, вече се колебая между моделите PANASONIC TH-42PV80P и PANASONIC TH-42PY8P и наистина не знам кой да си купя.В понеделник ще го купувам от ТМ на Цариградско шосе, въпроса ми дали TH-42PV80P ще се справи толкова добре колкото TH-42PY8P с филми X264 и HDTV филмите които си свалям от Арената, заслужават ли си тези 300 лв. повече?
    Лазарус към теб ми е питането и към другите разбиращи и имащи такава техника...помогнете

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,159
    #537

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от dijon4i
    Alexi,би ли написал какви са ти първите впечатления от ТН-42РV8Р, защото мисля тези дни да ходя да вземам такъв. Благодаря ти предварително.
    Ползвал съм го само на кабелна за сега ,справя се добре ,аз го гледам от 4.5 метра някъде ,отлично черно дори при гледане на тъмно ,много добре калибрирани фабрично цветове( без никаква възможност за ръчно калибриране ,има само 3 цветови гами за избор) ,отличен респонс - не маже никога по никакъв повод дори и на много динамични сцени ... към забележките мога да отнеса сравнително бедното меню и дистанционно ,но има почти всичко необходимо ,друга забележка - вади лош звук несъответстващ на картината му - никакъв бас ,посредствени среди и високи .. за тия пари мисля че е отличен избор аз като го избирах го гледах до 80Р ,никаква разлика в изображението не видях ,дори 80Р малко ме дразни с лъскавия си панел не си падам по такива цигански неща за това не си взех и Самсунг те нямат модел който да не свети по ръбовете ,блести и отразява като огледало - цигания

  16. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #538

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Здравейте момчета,
    От вчера вечерта съм собственик на една прекрасна плазма 42PV80.Много неща са писани тук за този модел и благодарение на Вас - Lasarus,Miro и всички други бях повлиян в избора си.Ако позволите да споделя някои неща ,за да са от полза на бъдещите колеги с този модел. Останах поразен от размера в домашни условия.В ТМ нещата изглеждат различно.До момента ползвах LCD Sharp 32D44.Е вижда се наистина добра и мека картина спрямо LCD.Всички видео и аудио връзки станаха без проблем.От компа ми изкарва сигнал 1080р.Ползвам и цифрова тв и на 90% програмите са с много добра картина.За жалост не мога да намеря копче Sleep на дистанционното и явно трябва през менюто да ползвам тази функция.В ТМ ме уверяваха че е невъзможно да прогори панела с лого и т.н.(това се отнасяло за старите модели...) Въпреки това аз внимавам,но си позволих да гледам един филм по БТВ с нормални настроики на размера и забелязах след това едва доловим отпечатък на логото при тъмен фон,почти незабележим и се притесних леко,но мисля,че ще се оправи.Ако може да споделите две неща : защо се вижда отражение от картината и субтитрите особено навътре в панела когато се гледа леко отстрани и какъв е риска за панела след разработването т.е. как изобщо се гледа най правилно плазма за да няма бели.Преди в хотела в който работих бичеше една плазма денонощно , никой не я е пазил и не видях да има проблем,но в къщи явно е друго.След колко часа ще бъде истински добрата картина.Благодаря предварително

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    36
    #539

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    отражение се вижда, защото покритието на плазмата е стъкло. а след разрабоването може спокойно да си гледаш както всеки друг телевизор, без да го оставяш, разбира се, цял ден с десктопа на компа например. малко кофти при мен - захранването лекичко жужи, когато работи и то не равномерно, а от време на време. не е болка за умиране, защото се чува само като спра звука и се вслушам. имам подозрения че е от 'прекрасното' качество на тока у нас, а не от телевизора.

  18. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #540

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Под отражение имах впредвид отвън навътре се отразява картината и субовете особено, като досега не съм ползвал плазма не знам дали е нормално това

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 54 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения
    От Tyordanov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 53
    Последно: 07-02-12, 13:36
  2. HiMedia HD600A - първи впечатления
    От stalimirov във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 35
    Последно: 19-10-11, 15:01
  3. Daikin FTXG25E - първи впечатления
    От roussinov във форум Климатици Daikin
    Отговори: 7
    Последно: 14-04-09, 21:56
  4. Кратко представяне на Panasonic TH-37 PV80P
    От mordo във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 25-04-08, 12:09
  5. Gigabyte 7N400 първи впечатления?
    От janko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 15-06-03, 14:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе