Страница 44 от 54 ПърваПърва ... 344243444546 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 802

PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #646

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от pana
    Чудото се случи !
    Само за справка и за колебаещите се в момента за нов телевизор -в България цената на PANASONIC TH 42PV80P е най-ниската в Европа !!!
    Доживяхме !!!
    това го напиши в другата тема където се коментира че цените в БГ са с 20% нагоре ,с което аз не съм съгласен щото ровя доста в интернет магазини и имам поглед ..
    Цитат Първоначално публикувано от paiser
    Здравейте,
    от 3 дни вече и аз съм с PANASONIC TH 42PV80P, но се появи следния проблем: когато свързах компютъра останах неприятно изненадан от факта, че картината от компютъра е по-голяма и излиза от всички страни на телевизора с около 3 см. След като преинсталирах драйверте на видео картата с най-актуалните налични и една програма към нея проблема се разреши чак когато сложих резолюцията на 1216/7__и нещо си(забравих вече). Според мен това не е нормално!!! Пробвах всички възможни резолюций и комбинаций (1024/--; 1280/--; 1920/--) Опцията да се разпъва картината на целия екран е активирана и пак образа излиза извън видимото поле при всички изброени резолюций без 1216/7--и нещо си. Има ли някой с подобен проблем или решение?
    с каква видео карта си ? някъде има една настройка която трябва да е на Scale image to full panel size

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    6
    #647

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    През кой вход вкарваш сигнала? Сигурно HDMI.
    През VGA/D-Sub не би трябвало да ти реже ако подаваш точно 1024х768.
    Опитвам с DVI към HDMI, защото такъв имам. На същия компютър досега беше вързано LCD PHILIPS 37'' и не съм имал този проблем никога. Разцъках абсолютно всички настройки, които има по видео картата, но резултат няма. Има ли 10 метра VGA кабел и качеството на образа какво е? На LCD SAMSUNG 24''(имам такъв монитор с ТВ тунер) с VGA е отврат(не се чете добре текста), а с DVI заспа образа. Видео картата е ATI RADEON 7000

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #648

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от paiser
    Опитвам с DVI към HDMI, защото такъв имам. На същия компютър досега беше вързано LCD PHILIPS 37'' и не съм имал този проблем никога. Разцъках абсолютно всички настройки, които има по видео картата, но резултат няма. Има ли 10 метра VGA кабел и качеството на образа какво е? На LCD SAMSUNG 24''(имам такъв монитор с ТВ тунер) с VGA е отврат(не се чете добре текста), а с DVI заспа образа. Видео картата е ATI RADEON 7000
    През HDMI входа няма как да изключиш OVerscan-a. Затова ти реже. Това рязане го има всеки телевизор, но на моделите с Full HD панел има опция да се изключва. При теб го няма. За да не ти реже трябва да ползваш VGA кабел и да подаваш 1024х768 резолюция.
    Обаче ти явно искаш просто да пуснеш някакъв филм. Тогава не ти пречи, че губиш част от образа. Същата информация губиш и с ДВД и с телевизията, а досега не си обърнал внимание.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #649

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    моя нищо не реже ,каквато и резолюция да му пусна ако съм задал на видеото да скалира на цял екран на ТВто си излиза на цял екран .. пробвал съм всичко от 1024 до 1920 .. инак ако му зададеш Maintain aspect ratio и резолюцията надвишава тая на ТВто отрязва образа .. ти си с много старо видео там е проблема ти .. разпознава ли ти ТВто изобщо ? Трябва да го познава като Panasonic - TV

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    112
    #650

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    моя нищо не реже...
    И при мен е така,старичко му е видеото явно.

    kraiv,мерси че сподели!Успех с новата придобивка!

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #651

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    При вас компютъра скалира образа по някакъв начин.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    35
    #652

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Здравейте!
    преди няколко дни и аз си начесах крастата в ТП и имам 42pv80pA.
    и сега въпроса към знаещите е:как да го свържа с рс-то?(композит го изключвам)
    1.компонент<>компонент или
    2.DVI<>HDMI

    и още,след като имам връзка с рс,струва ли си покупката на HD Player(за качество на картината става дума единствено)?

    благодаря предварително

    PS: някой разгада ли "А"-то при PV80PА


  10. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #653

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от zakiid
    Здравейте!
    преди няколко дни и аз си начесах крастата в ТП и имам 42pv80pA.
    и сега въпроса към знаещите е:как да го свържа с рс-то?(композит го изключвам)
    1.компонент<>компонент или
    2.DVI<>HDMI
    и още,след като имам връзка с рс,струва ли си покупката на HD Player(за качество на картината става дума единствено)?
    благодаря предварително
    Относно връзката - DVI<>HDMI е за предпочитане. Относно плеъра качеството на картината зависи от това какви кодеци си избрал и как си ги настроил. Със плеъра печелиш удобство - работа с дистанционно и удобен интерфейс и си спестяваш настройките на кодеци, филтри, плеъри и т.н. Освен това плеъра стои доста по добре като дизайн до телевизора от който и да е компютър. Така че ти си решаваш!

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    6
    #654

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    моя нищо не реже ,каквато и резолюция да му пусна ако съм задал на видеото да скалира на цял екран на ТВто си излиза на цял екран .. пробвал съм всичко от 1024 до 1920 .. инак ако му зададеш Maintain aspect ratio и резолюцията надвишава тая на ТВто отрязва образа .. ти си с много старо видео там е проблема ти .. разпознава ли ти ТВто изобщо ? Трябва да го познава като Panasonic - TV
    Пробвах с друга видео карта NVIDIA GeForce 8400GS...резултата същия....и двете карти разпознават Panasonic - TV. Ходих за кабел VGA, но нямаше 5м. Продължавам тестовете след покупка на кабел и ще пиша пак.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    18
    #655

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Най-после, най-после дойде нова и неразпечатвана, аз и бях първия
    Пуснах я и даже заработи, за сега всичко е наред. Довечера ще има

    Успех на всички!

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    6
    #656

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от kraiv
    Най-после, най-после дойде нова и неразпечатвана, аз и бях първия
    Пуснах я и даже заработи, за сега всичко е наред. Довечера ще има

    Успех на всички!
    Ха честито!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    18
    #657

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Благодаря!

    Да ви питам, аз ли не довиждам или на дистанционното няма бутон 'Recall' (Last Channel) и кое е по-качествено RGB през SCART или компонентен кабел, ще връзвам цифров приемник?

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #658

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Нямаш такъв бутон при Панасоник. На това на цифровия приемник има. Ти и без това ще ползваш него за смяна на канала.
    RGB скарт е най-добре. Компонентния също е добре, но не съм убеден, че приемника има такъв.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    34
    #659

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Нямаш такъв бутон при Панасоник
    Липсата на този бутон ме вбесява. Мисля си да си взема някакво от тез универсални ДУ, но така просто не може !

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #660

    Re: PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

    Няма ли такъв бутон на дистанционното на цифровия приемник?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 54 ПърваПърва ... 344243444546 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения
    От Tyordanov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 53
    Последно: 07-02-12, 13:36
  2. HiMedia HD600A - първи впечатления
    От stalimirov във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 35
    Последно: 19-10-11, 15:01
  3. Daikin FTXG25E - първи впечатления
    От roussinov във форум Климатици Daikin
    Отговори: 7
    Последно: 14-04-09, 21:56
  4. Кратко представяне на Panasonic TH-37 PV80P
    От mordo във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 25-04-08, 12:09
  5. Gigabyte 7N400 първи впечатления?
    От janko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 15-06-03, 14:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе