Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 43 от 174 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    10
    #631

    Re:PANASONIC TX-P46G10E - контраст

    Пробвах, не е лошо, но не е това което ми се струва, че трябва да бъде. Като го купувах гледах образа на същия модел, но 42 G 15 и определено беше по контрастен. Взех по големия защото съм сигуен, че след време ще ми се иска да е 46-ца а не 42 ка. Все пак гледам от около 4 метра. Та 42 ката беше по контрастна определено. Дали това е заради матрицата g15 или заради настройките или пък просто 46 цата не може да е толкова контрастна като 42 като, това не знам и затова питам.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #632

    Re:PANASONIC TX-P46G10E - контраст

    Ако предположим, че всичко е наред с телевизора и няма някакъв производствен дефект би трябвало да няма разлика в картината между различните размери и G10 и G15.
    Бих те посъветвал да почетеш малко и да се ориентираш как трябва да изглежда картината на един телевизор.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    645
    #633

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    винаги по-малкия диагонал прави картината по-сочна и контрастна
    точно това е хубавото на плазмения телевизор - дава пастелени тонове и по-мека картина в сравнение с изцъклената и остра картина при LCD-то и това не уморява очите
    може и проблема с недостатъчния контраст да се крие в силната и падаща върху екрана околна светлина

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #634

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    по-"добрият" контраст на по-малките диагонали се дължи на факта, че размерът на пиксела е по-малък, съответно образът е по-компактен, а оттам и субективно по-"чист"

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #635

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wengen
    Благодаря за отговорите! Гледам на мксимален контраст, за този телевизор е 60. Яркостта е под средната стойност, цвета е под средната стойност, екото е изключено и в общи линии е ОК, но ми се струва че може да бъде и по контрастен малко. Гледам в режим "нормален". Не очаквам да е с контраст на ЛСД, но попитах дали все пак не може да се увеличи от сервизните настройки.
    При каква околна светлина гледаш на максимален контраст 60 ?! При мен дори през деня на нормален режим не е нужно повече от 42 (колкото е при фабрична настройка), но понеже гледам най-вече вечер, е на около 35. Не искам да те плаша, но проверява ли си часовете (ей така - "за спорта")?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    53
    #636

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Panasonic разработва невероятен плазмен екран с четворна светлинна ефективност
    http://mytech.bg/novini/2555/Panason...BE%D1%81%D1%82

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #637

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    PANASONIC TX-P50V10E мисля да го поръчвам днес.трябва ли да поръчам нещо дoпълнително към него и как да проверя дали e бил работил и колоко часа.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #638

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    За часовете пише на първа страница, можеш и да си приготвиш един файл jpg само бял цвят с размери 1920/1080, и да го качиш на SD карта и да го пробваш става за секунди ако има нещо прогоряло по екрана веднага лъсва стои по жълто,това е най сигурното да не ти пробутат нещо което не става, часовете не са гаранция , моя беше на 90 часа които са нищо, обаче има лек отпечатък трудно забележим, от дистанционното избираш SD и влизаш в менюто за разглеждане на снимки, между другото това препоръчвам и да се изпробва в магазина на всички които ще си купуват плазма.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #639

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    имам познат в зора е щях да го взема с отстъпка PANASONIC TX-P50V10E но се оказа че вече го нямат в наличност.проверихме в техномаркет и там го няма вече.а от технополис не искам да взимам.разбрах че SONY и PHILIPS нямали да зареждат повече от старите модели ако им свършат а самo телевизори с LED от новите модели.имаше G10 серията на панасоник тя добра ли е?

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #640

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от venci79
    имам познат в зора е щях да го взема с отстъпка PANASONIC TX-P50V10E но се оказа че вече го нямат в наличност.проверихме в техномаркет и там го няма вече.а от технополис не искам да взимам.разбрах че SONY и PHILIPS нямали да зареждат повече от старите модели ако им свършат а самo телевизори с LED от новите модели.
    Видя ли какво става като мислиш по 2 месеца

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #641

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Аха имаше G10 серията на панасоник тя добра ли е?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    39
    #642

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    как да сменя региона(къде се влиза), за да ми тръгне DVB-C тунера на P42u10e

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #643

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Върни фабричните настройки на телевизора и започваш на ново да избираш език на меню и страна и регион.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    39
    #644

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    извинявай, но как се връщат

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #645

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mi7ko7
    извинявай, но как се връщат
    Влизаш в системно меню , ще те пита два пъти казваш- да. Внимание, ще ти нулира и всички други настройки които си направил.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 174 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе