Страница 23 от 221 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 3301
Like Tree9Одобрявам

Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #331

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Dimitar01
    Не ми е на сърцето ,но на времето една приятелка пита в този форум и и казаха купи си 12-ка плазма фуджитсу тя си купи и е доволна мислех ,че и на мен така ще кажат точен модел и да си го купя !
    Ти получи конкретни предложения, тъй като тръгна отначало за "the best", ама явно не ти отърва цената.
    Аз бих избегнал Sharp от серия LSR и Fujitsu от серия LEC, LKC в ниския ценови диапазон. Ако ги имаш парите за нещо по-свястно, не се чуди. Ако ти се свиди, GE25VA се доказа вече като доста добър избор цена/качество. Естествено трябва да си с разумни очаквания, не е климатик от най-висок клас, каквито ти предложихме първоначално.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,269
    #332

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    пропуснахме да споделим : най-добрия за малки стаи RAS 18SX8 на хитачи.

    сам си си отговорил ако ти харесва 12ката с плазма намери си 9-ка още се намират.

    човек сам взема решенията си.

  4. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,195
    #333

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Dimitar01 за тази малка стая /11.5м2/ аз ти препоръчвам този:
    http://termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=166
    или ако искаш малко повече мощност този:
    http://termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=871

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    70
    #334

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    Dimitar01 за тази малка стая /11.5м2/ аз ти препоръчвам този:
    http://termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=166
    или ако искаш малко повече мощност този:
    http://termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=871
    Някакви мнения за Японските Хипер Инвертори които е предложил колегата?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Живее в
    Pleven
    Мнения
    100
    #335

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Офертите на лични!
    Jackas

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #336

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от veskodivia
    Офертите на лични!
    Jackas
    Иначе машината е лудница,дано не му е луда и цената.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #337

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Dimitar01
    Някакви мнения за Японските Хипер Инвертори които е предложил колегата?
    Е чак хипер,няма да ги класифицираме,но също много добро предложение (за тошибата),разполагаща с прахово почистване на филтрите със спирална четка,и добри показатели с APF-5,8 и красавец.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Живее в
    Pleven
    Мнения
    100
    #338

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    дадох само линк да види параметрите това не е оферта.затова писах да ме търси на скайпа,а и не го продавам аз.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #339

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Относно спора за ниските и високите минимуми смятам, че зимата в малка стая по-високия минимум е малко по-комфортен заради по-топлата струя. Естествено обаче лятото нещата ще се обърнат на обратно защото колкото и да ни е жега никой не предпочита студената струя да го облива и тогава ниския минимум е по-добре. Тъй като обаче 90% от българите взимат климатиците си с цел отопление смятам, че купуване на машина с по-висок минимум е съвсем приемлив компромис още повече ако е добре оразмерена. Относно работата он-оф при моето GE25V, тя е толкова неусетна, че ако не го следя умишлено не мога да кажа в какъв режим е. Dimitar01 ако това ти е избор на първи климатик много трудно ще се ориентираш кое е най-добре за теб, защото всеки си има различни приоритети при избора на машина. Успокоителното е че каквото и да избереш за тази стая от добрите марки ще ти върши идеална работа.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #340

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от MisterT
    Относно спора за ниските и високите минимуми смятам, че зимата в малка стая по-високия минимум е малко по-комфортен заради по-топлата струя. Естествено обаче лятото нещата ще се обърнат на обратно защото колкото и да ни е жега никой не предпочита студената струя да го облива и тогава ниския минимум е по-добре. Тъй като обаче 90% от българите взимат климатиците си с цел отопление смятам, че купуване на машина с по-висок минимум е съвсем приемлив компромис още повече ако е добре оразмерена. Относно работата он-оф при моето GE25V, тя е толкова неусетна, че ако не го следя умишлено не мога да кажа в какъв режим е. Dimitar01 ако това ти е избор на първи климатик много трудно ще се ориентираш кое е най-добре за теб, защото всеки си има различни приоритети при избора на машина. Успокоителното е че каквото и да избереш за тази стая от добрите марки ще ти върши идеална работа.
    Колега и аз съм на твоето мнение.Плавното и нежно тръгване което прави климатика незабележим е по-важен фактор който трябва да се има на предвид,отколкото ниския минимум който при отрицателни температури напрактика не съществува.Гледам че имаш и Тошиба при нея как е потеглянето,дразне ли?

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #341

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    .....То наистина ,човека ще се ошашави от толкова мнения и предложения!..Ама споко!Аз преди да купя климатици една година се драх и ядох тука из форума с хора дето не познавам!...Най неприятното е ,ако финансите не отговарят на очакванията!Ама пич, едно да знаеш от бати:...За малко пари хубаво нема!А вариации ще чуеш десетки!Един тъй му бачкал Тошото,друг инак,трети модела му бил 10 и кусур години,ама параметрите му били като на 25 годишна кака!...../демек супер!/....Без да съм специалист-Тошиба Дайсекай 5 или 6,ес х 8 на Хитачи,Мицубиши Хеви и ЕлТ серията,новата на Дженерал/Фуджи или Фуджицу/Това е,другото са "шменди капели"както се изразява "Любимия вожд"ББ/Имена не споменавам,щото ме е страх да не намерят и в къщи 5 кутии ментови цигари без бандерол и качулките да ме млатят,щото не нося на бой!.....Майтап бе,Уили!....

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #342

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka
    За малко пари хубаво нема!
    Колко малко? Стига го плашихте човека. За 1200 кинта тотал за тая стая може да си вземе перфектен климатик, дето да не го дразни в нито едно отношение Шум, комфорт, дизайн и тн

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #343

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от necata2
    Колега и аз съм на твоето мнение.Плавното и нежно тръгване което прави климатика незабележим е по-важен фактор който трябва да се има на предвид,отколкото ниския минимум който при отрицателни температури напрактика не съществува.Гледам че имаш и Тошиба при нея как е потеглянето,дразне ли?
    Е точно тая Тошиба е японска машина с много нисък минимум като практически никога не спира копресора. Ако все пак вънка стане доста топло и стаята е напечена и компресора все пак спре това мога да позная единствено по енергийния монитор който показва 20w консумация....работи излключително плавно и безшумно. Все пак при парите които съм броил за нея е нормално да е така.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    134
    #344

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от MisterT
    Относно спора за ниските и високите минимуми смятам, че зимата в малка стая по-високия минимум е малко по-комфортен заради по-топлата струя. Естествено обаче лятото нещата ще се обърнат на обратно защото колкото и да ни е жега никой не предпочита студената струя да го облива и тогава ниския минимум е по-добре. Тъй като обаче 90% от българите взимат климатиците си с цел отопление смятам, че купуване на машина с по-висок минимум е съвсем приемлив компромис още повече ако е добре оразмерена. Относно работата он-оф при моето GE25V, тя е толкова неусетна, че ако не го следя умишлено не мога да кажа в какъв режим е...
    ОК мистър. Ами what about преходните сезони? Кой тип работа ще е по-комфортен според теб? Аргументирай се защо.

  18. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #345

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Скъпите машини имат по-нисък минимум. Ама може да е случайност, знам ли...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 221 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. моля помогнете при избор на климатик за хол
    От marianski във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 12
    Последно: 12-08-14, 22:02
  2. Помогнете за избор на инверторен климатик
    От lpm във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 20
    Последно: 21-04-12, 16:05
  3. Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3559
    Последно: 03-01-12, 17:02
  4. Помогнете ми за избор на климатик!
    От Stan_80 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 39
    Последно: 12-02-10, 13:34
  5. Помогнете ми за избор на климатик - 2009 г.
    От 1115 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1632
    Последно: 31-12-09, 11:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе