Страница 133 от 188 ПърваПърва ... 83123131132133134135143183 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,981 до 1,995 от общо 2807
Like Tree902Одобрявам

Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #1981

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Да по-добре 9, ако ще е шарпа! Обаче и с Е12РКЕ няма да сбъркаш. Въпросът е дали ще намериш 9GHR, и то на нормална цена, понеже аз не можах да намеря Шарп 12-ка и избрах Панасоника Е12РКЕ за бабата на село.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #1982

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Аз гласувам за Панасоника, заради тишината

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #1983

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Здравейте, трябва ми бюджетен климатик предимно за отопление, стаята е 12 кв.м,(спалня) ет. 7, с 1 и 1/2 външни стени- южно разположение,гр. София. Изолация и PVC дограма. Досега през зимните студуве родителите ми включваха духалка,но само колкото да отвърне въздуха преди лягане. За съжаление баща ми отскоро е "на легло" и не може да се мести в климатизираните стаи. Климатика ще работи почти през цялото време и затова трябва да е икономичен и не много шумен. От прочетеното в темата ,май 9-ка ще ми е ок. Ето какво отсях,но все пак вие ще кажете. Цена 800- 1200 лв. с монтаж- знам,че хубавото струва пари, но това е положението! :1. Вимакс Клима ООД, Инверторен климатик Hitachi RAK25PPA/RAC25WPA SUMMIT 2013, Инверторни климатици и Климатици за дома - Инверторни климатици 2. LG E09EK.NSB/E09EK.UA3 :: Инверторни системи :: Инверторни системи :: Климатични системи :: Климатици :: Technomarket Bulgaria 3. HITACHI RAS/RAC-E14HA :: Инверторни системи :: Инверторни системи :: Климатични системи :: Климатици :: Technomarket Bulgaria и сега сте Вие !)
    Този пост е редактиран от Neron4o; 29-10-13 в 15:00.

  5. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #1984

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.


  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #1985

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от AC_From_Hell Виж публикацията
    Ac from Hell- Благодаря за бързия отговор! Знам,че има промоции - просто все още не съм се насочил към определн продукт. Например от изброените от теб климатици, Самсунга е с най- добра цена,но ако Панасоника е по -подходящ бих скочил на него. Ще се радвам и други да пишат, както и да коментират моделите,които съм приложил и дали с 9 ще съм ОК ? Aleksanders,Mega,Kasap.....бих искал да чуя и вашето мнение?

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,169
    #1986

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    към самсунга дали дават канче за поливане с гореща вода

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #1987

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Alexi, Имал ли си възможността да видиш какво представлява Самсунга преди да говориш глупости?!

    Neron4o, Панасоника е доста по-висок клас от Самсунга, има доста приятни екстри, много е тих, на мен Е серията отдавна ми е фаворит
    С 9ка ще си ок, относно моделите, които си предложил, не мисля, че хитачи е добър избор от гледна точка на абсолютно неадекватната им сервизна политика
    Neron4o одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,169
    #1988

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    ето какво представлява :
    IMG_1603s.jpg

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #1989

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Ок, значи вариант Климатик Панасоник KIT-E7NKE-3, а относно това Климатик - Инверторен - Fujitsu General - ASHG07LMCA - Климатици - Климатици стенен тип - Булклима ? или http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-RAS-137SAV-E5

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    към самсунга дали дават канче за поливане с гореща вода
    Ок Самсунга отпада, предложи някакъв вариант, който е удаче според теб . Мерси
    Този пост е редактиран от Neron4o; 29-10-13 в 15:42.

  12. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #1990

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ето какво представлява :
    В интерес на истината не представлява това... Машината е направена доста добре. Горната снимка показва колко са кадърни българските монтажници и няма нищо общо със Самсунг...

    Neron4o, aз гласувам за Панасоника!
    Aleksandars и Neron4o харесват това.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1991

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Не виждам какво ви притеснява в този монтаж, но можете да постнете ваши снимки за да оцениме уменията ви.
    /да разбирам, че не сте българин/

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #1992

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Не виждам какво ви притеснява в този монтаж, но можете да постнете ваши снимки за да оцениме уменията ви.
    /да разбирам, че не сте българин/
    Kasap мъцни и ти какво мислиш

  16. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #1993

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Българин съм, а под кадърните, висококвалифицирани, образовани, легални, сертифицирани български монтажници визирам пасмината с комбитата, които монтират по 80 лева и вероятно са монтирали и този Самсунг... Видях го в другата тема и при външна температура 21-22 градуса, надали е проблем на климатика това обледяване.

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #1994

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Нерончо след като баща Ви е на легло, то по мое лично мнение не всеки климатик е подходящ.Има климатици които в режим отопление наподобяват хладък лятен полъх и такива които наподобяват топлина близка до тази на парното или конвекторен панел.Първите не са подходящи за "човек на легло".По мое мнение панасоник са от първият вид.Има достатъчно оплаквания във форума.

    Вторият вид са тошиба, мицубиши хеви и илектрик, фуджицу, шарп.При тези климатици издухваният въздух в режим отопление винаги е топло-горещ независимо от външната температура.При тях усещането на човешкото тяло за топлина е по-приятно отколкото на горните.

    Недостатъци на "топлещите климатици"- фуджицу с по-шумни външни тела.Новите серии на мицубиши хеви и илектрик не са "изпитани" в зимни условия.Шарповете с малко по-шумни вътрешни тела.

    Отделно според мен след като баща ви е на легло е добре климатикът да е с плазма филтър-така образувания от плазма филтъра озон убива всякакви бацили и вируси .
    DUNDURMA, Mega, mirandi и 1 други харесват това.

  18. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1995

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Neron4o Виж публикацията
    Kasap мъцни и ти какво мислиш
    Нищо оригинално няма да чуеш от мен - ориентирай се към К2У

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на Климатик
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2843
    Последно: 01-01-16, 20:54
  2. Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.
    От xpld във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2665
    Последно: 03-01-15, 11:41
  3. помогнете в избора на ups
    От imegogo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 24
    Последно: 13-08-09, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе