Страница 251 от 334 ПърваПърва ... 201241249250251252253261301 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,751 до 3,765 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    21
    #3751

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здравейте, този климатик Sharp AY-XPC09JR/AE-X09JR, ще може ли да топли стая 17кв. с една външна стена и изолация 10см? Надежден ли е, и струва ли си покупката му или да се ориентирам към по-голям и др. марка?
    Благодаря Ви предварително.
    Този пост е редактиран от avenger; 24-10-17 в 09:11.

  2.  
     
  3. Member Аватара на chany
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    159
    #3752

    Отговор: Избор на климатик 2017

    "Здравейте, този климатик Sharp AY-XPC09JR/AE-X09JR, ще можели да топли стая 17кв. с една външна стена и изолация 10см. Надежден ли е, и стрували си покупката му или да се ориентирам към по голям и др. марка.

    Благодаря Ви предварително."

    Ако не се лъжа, скоро някой беше препоръчал модела като много- добър!
    Този пост е редактиран от chany; 24-10-17 в 07:36. Причина: [emoji485]

  4. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #3753

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от djoro Виж публикацията
    Здравейте, този климатик Sharp AY-XPC09JR/AE-X09JR, ще можели да топли стая 17кв. с една външна стена и изолация 10см. Надежден ли е, и стрували си покупката му или да се ориентирам към по голям и др. марка.
    Благодаря Ви предварително.
    На хартия би трябвало да се справя със стаята, но дали ще може само някой, който го използва може да даде по-точно мнение.. За по-голям и други, ще трябва да кажеш и с какъв бюджет разполагаш за целта.

    Sent from my Lenovo TB2-X30F using Tapatalk

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #3754

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от djoro Виж публикацията
    Здравейте, този климатик Sharp AY-XPC09JR/AE-X09JR, ще можели да топли стая 17кв. с една външна стена и изолация 10см. Надежден ли е, и стрували си покупката му или да се ориентирам към по голям и др. марка.
    Благодаря Ви предварително.
    Ако можете да го намерите не се чудете изобщо . Отзивите на потребителите в раздела за Шарп са само добри .

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #3755

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от djoro Виж публикацията
    Здравейте, този климатик Sharp AY-XPC09JR/AE-X09JR, ще можели да топли стая 17кв. с една външна стена и изолация 10см. Надежден ли е, и стрували си покупката му или да се ориентирам към по голям и др. марка.
    Благодаря Ви предварително.
    Дилемата при тебе е наистина сложна...За тези пари се купува 12 LMCA на Fujitsu ,който като оставим на страна факта че е бестселър в България за не знам си коя подред година вече,си е и един гарантирано качествен за парите си климатик ,изпълняващ коректно предназначението си .Избирайки Шарп-а заобикаляш сигурното и играеш Ва Банк.Но пък де да знам,може да обичаш предизвикателствата и авантюризма,да експериментираш,или пък просто зад ника djoro да се крие фирма продаваща въпросните климатици..
    пп.Не казвам нищо лошо за Sharp-а,имам такива телевизори,които за мен лично са над всичко,и много уважавам фирмата,но за климатиците и (и дали всъщност не се крият само зад бранда ) не съм чул нищо .
    Този пост е редактиран от ponyasd; 24-10-17 в 07:29.

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #3756

    Отговор: Избор на климатик 2017

    С този Шарп няма ва банк, модела е много добър и изпитан във времето, няма вече такива машини.
    SPSt, babati и ruuni9 харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #3757

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Само с един клик на мишката го намирам на най малко 10 места,не знам колко е дефицитен ...Ако пък е наистина дефицитен ,би следвало да се помисли и за поддръжката ,ако не дай си боже нещо....

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,760
    #3758

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Това, че го има, не означава че е наличен.
    Марката се изтегли от България.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  11. Member Аватара на chany
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    159
    #3759

    Отговор: Избор на климатик 2017

    "няма вече такива машини."

    ponyasd, edi1 няма в предвид, че липсват от пазара! Иска да подскаже, колко са качествени!

    Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk

  12. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #3760

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Дилемата при тебе е наистина сложна...За тези пари се купува 12 LMCA на Fujitsu ,който като оставим на страна факта че е бестселър в България за не знам си коя подред година вече,си е и един гарантирано качествен за парите си климатик ,изпълняващ коректно предназначението си .Избирайки Шарп-а заобикаляш сигурното и играеш Ва Банк.Но пък де да знам,може да обичаш предизвикателствата и авантюризма,да експериментираш,или пък просто зад ника djoro да се крие фирма продаваща въпросните климатици..
    пп.Не казвам нищо лошо за Sharp-а,имам такива телевизори,които за мен лично са над всичко,и много уважавам фирмата,но за климатиците и (и дали всъщност не се крият само зад бранда ) не съм чул нищо .
    Относно марката Sharp и аз бях резервиран към нея. Като купувах моя, в момента нямаха избор във фирмата, защото беше станало студено и имаше много търсене. Имаха 2 Hitachi-та и Sharp-а. И аз си мисля - Ъ, Sharp? И загледах Hitachi-тата. Но, не бях сигурен какво да избера. След съвет от човек от известна Пловдивска фирма, който ме посъветва изобщо да не пренебрегвам Sharp-а, взех него и не съжалявам. Каза ми, че са много яки машини. Това исках да споделя за марката. И двете тела работят тихо. Аз съм доволен!
    SPSt и babati харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #3761

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Дилемата при тебе е наистина сложна...За тези пари се купува 12 LMCA на Fujitsu ,който като оставим на страна факта че е бестселър в България за не знам си коя подред година вече,си е и един гарантирано качествен за парите си климатик ,изпълняващ коректно предназначението си .Избирайки Шарп-а заобикаляш сигурното и играеш Ва Банк.Но пък де да знам,може да обичаш предизвикателствата и авантюризма,да експериментираш,или пък просто зад ника djoro да се крие фирма продаваща въпросните климатици..
    пп.Не казвам нищо лошо за Sharp-а,имам такива телевизори,които за мен лично са над всичко,и много уважавам фирмата,но за климатиците и (и дали всъщност не се крият само зад бранда ) не съм чул нищо .
    Въпросното Fujitsu по нищо не може да се сравнява с този Sharp въпреки че Sharp- е 9 ка .
    SPSt и babati харесват това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    1
    #3762

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здравейте регистрирах се във форума защото имам нужда от помощ за избор на климатик.
    помещение хол с бокс-28м2 ,но с височина 2.8м...78-80м3,
    партер една външна стена тухла с изолация,ал.дограма.
    интерсува ме топлещ климатик ще се използва за основно отопление-22-23гр....лятото няма нужда от клима за охлаждане).
    Бюджет1500-1800лв с монтаж.От това ,което изчетох във форума съм се насочил към Gree change 18,погледнах,че и за Сузуми 16 се класирам питането ми е кой е по добрият вариант или друго решение в този ценови клас.Благодаря предварително.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #3763

    Отговор: Избор на климатик 2017

    В тези пари се вписва и 14лмца, @necata беше споменал, че е много топлеща машина. За тези пари бих взел тошибата или фуджиту.
    bobovo, necata2, kokovox и 2 други харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #3764

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Въпросното Fujitsu по нищо не може да се сравнява с този Sharp въпреки че Sharp- е 9 ка .
    Имал си ги и двата и това го твърдиш така категорично въз основа на лични наблюдения на двете машини в зимни условия и еднакви помещения ? Не оспорвам истинността,но все пак някакви аргументи дай (изключвайки тия на артия дето ги дават производителите,щото за мен те са малко като совите от Tween Peaks)
    dodo_pv, bobovo, toto4ev и 1 други харесват това.

  18. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #3765

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Имал си ги и двата и това го твърдиш така категорично въз основа на лични наблюдения на двете машини в зимни условия и еднакви помещения ? Не оспорвам истинността,но все пак някакви аргументи дай (изключвайки тия на артия дето ги дават производителите,щото за мен те са малко като совите от Tween Peaks)
    Този Sharp 9-ка по параметри е като 12-ка LUCA, което е по-високият клас от LMCA.

    Имам Sharp от тези години (пак европейски Шарп; модел 12LSR) и начинът му на работа ми харесва повече от този на MHI ZMX-S Diamond. Изключително прецизна и интелигентна машина, а 12JR e по-високият клас.

    Впечатления от 12JR нямам, но съдейки по ниския клас, не вярвам да е зле. Проблем е само сервизът, ако има такъв изобщо.

    12LSR - работи вече 6 години и прекара 2 зими с температури -20 градуса. Топли, не замръзва, не дразни с чести дефрости. Ядове никакви.
    Този пост е редактиран от babati; 25-10-17 в 11:56.
    SPSt и ruuni9 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе