Страница 49 от 334 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    69
    #721
    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Коце, разгледай какво предлагат фирмите за японски К2У. Една 25-ца и една 22-ка ще ти заспят.
    Не знам дали искам К2У.Преди години взех два, единия изкара 9месеца и умря а другия работи 5-а година.Пак ли на късмета да залагам.....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    65
    #722

    Отговор: Избор на климатик 2017

    3 години гаранция дават , като на новите европейки, изключая Тошибата.
    Предполагам си доволен от втория.
    Късмет ако ме питаш мен няма, има заложби.

    Наздраве
    SPSt одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #723

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Ако мислиш, че за 2000 лв. ще вземеш 2 климатика, които са добри колкото японски К2У, просто се заблуждаваш. За тези пари можеш да вземеш 2 К2У и то не топ модели, но които ще те топлят без проблем.

  5. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #724

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Темата за втора употреба е на друго място.Освен това всеки си има глава на раменете.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    65
    #725

    Отговор: Избор на климатик 2017

    За 2000 лв. може да се климатизира сравнително комфортно с европейски машини от нисък клас и е възможно дори да е доволен.
    Въпрос на вкус и приоритети.
    При положение , че е писал тук обаче, считам, че е намерил правилното място и не е редно да бъде оставен просто ей така
    без правилна ориентация.
    Като начало Коце, моля те, има форма , посочена в началото, и е добре да бъде правилно попълнена, ако искаш професионален
    отговор.
    Наздраве

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #726

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от avenger Виж публикацията
    Освен това всеки си има глава на раменете.
    Би ли пояснил! Ако всеки може да се справи сам, то темата е за затриване.
    ronnie72 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,519
    #727

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Gyokov Виж публикацията
    За съжаление до сега не съм успял да намеря шоурум където да видя работеща машина.
    Моля те, сподели къде успя да намериш такъв.
    Благодаря.
    Моля Шоурумът го намерих на околовръстния път в ж.к. "Тракия", фирма Биттел. Има всякакви тошиби, че даже и дайкини от високия клас. На ул. "Гладстон"

    има всякакви електрици на Мицубиши, даже и няколко тошиби от нисък и среден клас. Работеща машина можеш да видиш у нас или на други места, но не и в шоурум. Ако си наясно с материята или си живял по хотели 20-тина години, не е необходимо да е непременно работеща машината, за да си я представиш. Ако не си наясно, залагаш само на високия клас машини. Те няма да те разочароват.
    Успех в начинанието
    VeleV.Klima одобрява това.

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,689
    #728

    Отговор: Избор на климатик 2017

    ... Представяш си дадена машина и решаваш, че не става. След това си представяш друга, по която си плюл една година, пак представяйки си я. След това си я купуваш, напук на кошмарите и става чудо. Така са почвечето оценки на машините, с фантазия.
    Alexi, justify, ivan74 и 3 други харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #729
    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    ...Ако не си наясно, залагаш само на високия клас машини. Те няма да те разочароват.
    Успех в начинанието
    Ти да видиш! :-)

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,519
    #730

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    ... Представяш си дадена машина и решаваш, че не става. След това си представяш друга, по която си плюл една година, пак представяйки си я. След това си я купуваш, напук на кошмарите и става чудо. Така са почвечето оценки на машините, с фантазия.
    Когато ми се скапа дъртия панасоник, тръгнах да купувам RAS-35PSB на Хитачи, но ме разкандардисаха, заради лошата поддръжка в страната. За втори път ми се сведе такава информация, така че се преориентирах. Както писах, ходих до един шоурум и видях достатъчно интересни неща, които споделих. Не съм привърженик на марки, карам хубав опел, но не го харесвам. По същата логика си купих тошибата. Не ми харесват много неща в нея (като почнеш от тъпия йонизатор / плазма), но е хубава и върши работа. Повярвай ми, в състояние съм да оценя работата на една машина по-добре от доста "корифеи" на климатизатори, пишещи или не пишещи тук. Сега, да не вземеш пак да се засегнеш??

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #731

    Отговор: Избор на климатик 2017

    dodo_pv, отвори плазма касетата, избърши теловете с едно памуче и ще имаш плазма като пушка. Не съм гледал в детайли какво представлява касетата на 8-цата, но едва ли е по различна от на 6-цата. Всякакво плакнене и киснене при мене нямаше ефект. Миналата година пролетта с една хартийка през процепите почистих нагара , който се бише образувал върху теловете. Бавно внимателно без да я разглобявам 2 часа си играх. Сега есента го реших по бързата процедура, прежалих няколко щипки, памук, спирт, после плакнене и да видиш как мирише на озон та ще се отровиш. Няма такъв филм "...то не всеки го усеща...зависи колко е влажно...колко е голяма стаята...". Натискаш копчето и освен синята лампичка тръгва и се усеща специфичната миризма. И всички вече я усещат. При 6-цата плазмата консумира около 3W и при off се вижда кога работи. Когато бяха теловете с нагара при off ги нямаше тези 3W и нямаше и миризма.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,782
    #732

    Отговор: Избор на климатик 2017

    milanov, при твоята машина и при 8-ма серия, системите са коренно различни.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #733

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Може. Да си търси тогава други начини за оправия. Ако изобщо има такива.

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,782
    #734

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Начини винаги има. Важното да го правят хора които разбират какво правят и го правят с желание.
    georat одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,519
    #735

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Начинът съм го намерил, ама няма време за настройка. Трябва да се доближи катода до топлообменника, на правилното разстояние. Много е простичко. Хубавите плазми са с касети. За сведение на тези, които залагат основно на плазмения филтър.
    DDM87 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 334 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе