Страница 83 от 283 ПърваПърва ... 3373818283848593133 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,231 до 1,245 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1231

    Избор на климатик '2018

    Ставаше въпрос за човек, доказал се през годините като сепециалист и такъв, който изпипва добре работата си. Аз лично, винаги бих дал някой лев отгоре, ако съм сигурен, че монтажът ще бъде качествен и естетически издържан. Все пак, никой никого не кара насила.
    SPSt одобрява това.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1232

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Монтажът зависи не от парите ,а от уменията и НАЙ -ВЕЧЕ съвестта на човека който го извършва.
    Съвестта не се яде.

    В края на крайщата да си говорим честно - каква толкова фолософия има в един стандартен монтаж ?
    Смятам, че човек трябва да уважава труда на другите, както и да цени собствения си, впрочем. Който е виждал как работят Мега и Сашо, е съвсем наясно, че всяка платена стотинка си струва. Никой не твърди, че безплатния монтаж е непременно куц и неуспешен, нито че скъпия е задължително перфектен, но понякога за разликата в цените си има съвсем разумно обяснение. Въпреки конкуренцията в бранша, има фирми с високи цени и запълнен график, както и такива дето не могат да се вредят за монтаж и за шише ракия. Та така...
    Aleksandars, SPSt, Иван Вълков и 3 други харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #1233

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    По повод поста на Додо :https://forum.setcombg.com/%D0%B2%D1...tml#post867335 Монтажът зависи не от парите ,а от уменията и НАЙ -ВЕЧЕ съвестта на човека който го извършва.И 300 да му платиш,ако е измекяр ще има проблеми.В края на крайщата да си говорим честно - каква толкова фолософия има в един стандартен монтаж ? Не изстрелваме космически кораб .Разбирам че много от пишещите тук с това си вадят прехраната, и в техен интерес е да се прокламира идеята ,че евтините ,както и безплатни монтажи са калпави монтажи ,а разбирате ли,като си платиш двойно - нещата ще са съвсем различни. Монтирани имам няколко климатика до сега по системата "стандартен монтаж'.Всичките си работят чудесно ,и предполагам така ще е и за в бъдеще.Освем технически грамотно,са монтирани и доколкото е възможно естетично.Наскоро дори ми беше направена профилактика на един,сваляне на вътрешното тяло,разглобяване и измиване с пароструйка и химикал в работилницата ,подсушаване ,обратен монтаж + вакумиране .Климатикът светна ! И всичкото това за 40 лева.Момчето е много опитно,и каза че му е отнело по малко от 4 часа демонтажът,почистването и монтажът.
    Дано да ти е направил нови конуси, че тая тънка профилактика да не стане дебела.
    В отговора на поста ти ще ти отговоря така: Когато вече имаш един два "безплатни" монтажа и един направен по стандарт, книга и най-вече качествено ще направиш разликата. Няма да изпадам в подробности но всекин си е господар на джоба. Както има пържоли от 6 лева така има и от 8 има и от 12. При сиренето е същото - нима и там няма разлика????
    Този пост е редактиран от Иван Вълков; 10-03-18 в 19:25.
    rosswen и Genadi80 харесват това.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #1234

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Колега ponyasd, аз споделям единствено личен опит. Имал съм и хубави, и лоши монтажи. Цените на всичките бяха ЕДНАКВИ! Обявената по-ниска цена се завиши, а по-високата СЕ НАМАЛИ, защото включваше много повече материали, всичките с ПО-ВИСОКО качество. Затова предложих на колегата да вземе по една машина и от двете места. Сигурен съм, че ако работната група от "евтината" фирма си свърши добре (съвестно) работата, крайната им цена ще се изравни с тази на "скъпата" фирма.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    14
    #1235

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Ако ника отговаря на сайта с такова име и приемем, че цената на 12LMCA е 1249 с включен монтаж в този сайт, то значи ли, че в тази фирма работят почти олигофрени?
    Ха-ха... да и то доста големи... но пък иначе стават да ти свършат работа...

  7. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1236

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от climahit Виж публикацията
    Ха-ха... да и то доста големи... но пък иначе стават да ти свършат работа...
    Хаха яко. Съмнява ме да ми свършат работа
    Genadi80 одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    17
    #1237

    Отговор: Избор на климатик '2018

    И мен много ме съмняват тези новобранци, въпреки че имам приятел, който ги е ползвал и е много доволен...(не знам какво е да си много доволен, когато климатикът работи нормално... ще ги видим след няколко години, ако изкарат).
    Този пост е редактиран от avenger; 12-03-18 в 20:40.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    14
    #1238

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Ей, мастер.Не знам твоето виждане за новобранци какво е, но ние сме в бранша повече от десет години. Но както и да е.Тук не избираме фирма, а събираме мнения за климатици.

  11. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1239

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от climahit Виж публикацията
    Ей, мастер.Не знам твоето виждане за новобранци какво е, но ние сме в бранша повече от десет години. Но както и да е.Тук не избираме фирма, а събираме мнения за климатици.
    Ами,тогава качи някоя снимка на монтаж,конуси,ремонт...и т.н.
    И аз съм космонавт,но космически кораб съм виждал само по телевизиите.
    oska и sniper харесват това.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #1240

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от climahit Виж публикацията
    Тук не избираме фирма, а събираме мнения за климатици.
    Напротив , освен за климатик и - за фирма се пита във форума.Попрочети го малко и виж колко недоволни има със среден и висок клас окепазени машини.Аз не познавам човек който да даде 1-2-3000 лева за машина, и заради неправилно подбрана машина(по съвет на фирмата) и/или смотан монтаж да си каже ”майната му”.Особенно когато от това зависи комфорта му , а не само портфейла.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    14
    #1241

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Ами,тогава качи някоя снимка на монтаж,конуси,ремонт...и т.н.
    И аз съм космонавт,но космически кораб съм виждал само по телевизиите.
    В сайта с име като ник-а ми има няколко снимки на мои монтажи (без тези на чилъра и соларите, които са на моите колеги).

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #1242

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от climahit Виж публикацията
    В сайта с име като ник-а ми има няколко снимки на мои монтажи (без тези на чилъра и соларите, които са на моите колеги).
    Виждам, че не предлагате хевита,дали е заради не благонадежност или някаква друга причина?И още един върос,имаш ли някаква представа кога ще излезнат новите Фуджита, по-специално kgta серията,за очаквани цени горе-долу няма да питам за 7ца и 9 ката, защото знам, че и да знаеш няма да кажеш.

    Главни букви?
    Този пост е редактиран от avenger; 12-03-18 в 20:42.

  16. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #1243

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    виждам че не предлагате хевита,дали е заради не благонадежност или някаква друга причина?и още един върос,имаш ли някаква представа кога ще излезнат новите фуджита по специално kgta серията,за очаквани цени горе долу няма да питам за 7ца и 9 ката защото знам че и да знаеш няма да кажеш
    1750лв за 12-ка

  17. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #1244

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ivan74 Виж публикацията
    1750лв за 12-ка
    Нещо много ми се струват?

    Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

  18. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #1245

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Нещо много ми се струват?

    Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk
    За това си фен на HITACHI.
    Kasap и SPSt харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе