Страница 57 от 283 ПърваПърва ... 747555657585967107 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #841

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Аз да напиша няколко реда и повече няма да се обаждам за Треона.Точно за бедни хора никога няма да го предложа защото бял ден няма да видят горките.Ако искате да бъдете излъгани това е вашата машина,още с надписа DC инвертор сте измамени.DC може само моторчето на клапата да му е .Дисплея който пунтира UDR, ако се ползва машината до 1г.ще му изгорят повечето диоди и е голям смях.При повечето им модели скоростите на вътрешния вентилатор се сменят с релета-това някой дава ли си сметка какво го очаква цяла нощ?Сканиращата скорост е първа степен,под това не слиза, мога да го докажа с клип на една 18-ка имам чести срещи с нея.Тръбите им са им тънки като вестник и често се пукат.Та който иска да се пробва с ниския клас успех.
    VeleV.Klima, SPSt, ccankov73 и 3 други харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    832
    #842

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Този "хотелски" климатик струва наполовината на моето LMCA,и външното и вътрешното тела са по тежки от тези на LMCA ,и достига изходяща температура от 50 градуса при отрицателна външна,която нито LMCA-то,нито Mitsubishi-то ми успяха да постигнат при сходни условия.
    Спирам с коментарите,че става банално,както и банално е станало във форума да се препоръчват само Фуджита и Митсубиши.Не искам да подвеждам никой,просто и в живота симпатизирам повече на по малките и слабите.Единственното за което съжалявам е,че в момента не ми е на дневен ред покупката на климатик.Иначе с удоволствие бих прежалил 750 лева за тестове.Сигурен съм че няма да загубя.
    @Додо,за -10 щом искаш да ползваш климатик,ще се бръкнеш по дълбоко.Цената от 600 лева е съобразена с това.Аз лично при -10 си пускам конвектор или радиатор,и не ме интересува че,един месец в годината ще дам 50 лева повече за ток.
    dodo_pv и milanov харесват това.

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #843

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    @SPSt Аз за мойте климатици съм писал,снимал, и коментирал предостатъчно във форума.
    Стара,изтъркана информация за изтъркани от хвалба климатици.Всичко което би могло да бъде казано за тях е казано стотици пъти в постовете.Не обичам да се повтарям като счупена грамофонна плоча,а и хвалейки ги рискувам да ме обвиниш в пристрастие или лобизъм за вносителя .На тебе все е трудно да ти се угоди.....
    Обичам да давам път на новото,не съм някой закостенял в разбиранията си гном робуващ на някой популярен модел.
    SPST - защо винаги срещам негативизъм в твойте постове ? Постоянно някого или нещо апострофираш,изразяваш несъгласие , изтъкваш някакви си твои лични доводи ?
    Сега пък нов критерии препоръчваш - да не изразяват мнения хора които притежават даден модел по малко от две години ? Много ми е странно това наистина!
    Дразниш се че се хвали някоя машина - ми хубаво тогава,убеди ни в обратното,че грешим.Използвай технически аргументи ,използвай ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и наблюдения на недоволни собственици (макар и не двугодишни) .Нека се водим по максимата ,че всеки е невинен до доказване на противното !
    @Viking72 ,това ,че някои е казал че са "дръгел" или "кошница" смятам да не коментирам.С тези две нарицателни ли се изчерпват всичките доводи "против"
    За пръв и последен път ще се обърна лично към теб, единствено и само защото постът ти е насочен към мен.
    1. Нито държа, нито искам някой да ми угажда. Никой няма да те обвини в пристрастие ако даваш мнение за машини над които имаш лично наблюдение. Обаче в общият случай това не е така.
    2. Ако обичаш не ми прави оценки и не коментирай личните ми доводи-като не си съгласен, преживей го самостоятелно или ме обори с технически доводи.
    3. Критерият изобщо не е нов, освен може би за теб. Ако си мислиш, че тази година е имало зима и климатиците са показали кой става и кой не или живееш в паралелна реалност или ............
    4. За втори път пишеш, че се дразня- да така е, но само от постове, които хвалят, препоръчват или оплюват машини, а пишещият нито се занимава с климатици, нито е виждал съответната машина как работи. И всъщност моят праг на дразнимост не е твоя работа.
    Ако обичаш така както аз не се занимавам с твоята особа, понеже не ми е интересна, така и ти не се обръщай към мен и не ми давай оценки. Ако не си доволен от нещо, което съм написал, обори ме с аргументи.
    Извинявам се на аудиторията - повече няма да правя така.

  5. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #844

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Spst,що се палиш бе човек? Не си заслужава!
    Пониасд,пак повтарям Фуджака е с цена 1000лв-lmc
    Утре ще направя запитване за цена на това Трео,ако е актуален модел.
    Ще ти кажа цената в темата.
    Независимо,че е дилър на Темпекс-цената е доста надолу.Ако те устройва,идваш във Филибето и си собственик на тази машина!

  6. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,879
    #845

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Поздрави за всички с Treo Treo who the fuck is Treo :


    п.с Всички сте прави за себе си, не се карайте.Който му се рискува с климатик за 600лв - моля , никой не го спира.
    Аз един път рискувах с една Мидея ии...... загубих.И тя до -5С е звяр , после - умряла работа.Втора грешка не ми се прави.necata го е обяснил и технически.
    bobovo, VeleV.Klima и Mig82 харесват това.

  7. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #846

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Аз също имам и дръгел на Санг,ама не съм тръгнал да обяснявам,как 18-ка за 650 левчета с монтаж е извънземна машина!
    За охлаждане става!
    ccankov73, shener84 и Genadi80 харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    832
    #847

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Викинг,покажи ми къде я видя тази цена от 1000 лева за 12 lmc ? Ето ти Тreo за 600 -https://brosbg.com/treo-cs-i12caa-product-12987.
    Това беше последния ми пост,в който присъства думичката Treo.
    Не искам да ми се вменява вина относно факта,че бих могъл да подведа някого.
    Пак повтарям - коментарите ми относно модела моля да се считат като неангажиращи, и да не се отъждествяват с препоръка за закупуване в никакъв случай.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #848

    Отговор: Избор на климатик '2018

    На никой не му се рискува, туй е номера, за туй чакаме някой който има реални наблюдения да каже... А караниците и цирка са бонус...

  11. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #849

    Отговор: Избор на климатик '2018

    За всички ,коментиращи модела (Treo), утре живот и здраве, ще разопаковам една бройка, за сверка на детайлите.

    Изпратено от моят MI 5s с помощта на Tapatalk
    dodo_pv, SPSt, ruuni9 и 2 други харесват това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #850

    Отговор: Избор на климатик '2018

    И снимки, снимки....., че сме се навили като градинарски маркучи.

  13. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #851

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Аз,пък ще проверя за най-ниска цена в Пловдив.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #852

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Додо е троянския кон в форума.Ръси небивалици и му се вързвате. И като си падате по ефтинджосите що не си карате на конвектори купуваш си три на цената на това трео.

  16. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #853

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Викинг,покажи ми къде я видя тази цена от 1000 лева за 12 lmc ? Ето ти Тreo за 600 -https://brosbg.com/treo-cs-i12caa-product-12987.
    Това беше последния ми пост,в който присъства думичката Treo.
    Не искам да ми се вменява вина относно факта,че бих могъл да подведа някого.
    Пак повтарям - коментарите ми относно модела моля да се считат като неангажиращи, и да не се отъждествяват с препоръка за закупуване в никакъв случай.
    Искаш ли да го купиш на тази цена?
    Сериозно не си правя майтап!
    Щом намираш Трео-то за тази цена,значи е доста надолу!
    Не се занимавам с продажба на техника!
    Но ако решиш,заповядай,и после искам да го напишеш в темата!

    Говоря за цена без монтаж!!!
    Този пост е редактиран от Viking72; 06-02-18 в 22:15.

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #854

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Луди хора, ДОДО хвърли червея и айдеее.Направо забравете това чудо, топли си, колкото струва.И аз в службата имам подобно чудо, 12-ица,ма с друго име, топли 100 кубика.Ми топли, ама като за парите си, май беше към 500-600 едно време, не като за в къщи.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    832
    #855

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Додо е троянския кон в форума.Ръси небивалици и му се вързвате. И като си падате по ефтинджосите що не си карате на конвектори купуваш си три на цената на това трео.
    Имаме и конвектори,но не щат да охлаждат лятото.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе