Страница 63 от 283 ПърваПърва ... 1353616263646573113 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    599
    #931

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от gerinn Виж публикацията
    идеята е да се отоплява дневната и антрето, които са свързани с преход, а в спалнята да се пречупи температурата.

    - - - - - - - - - -

    не искам да слагам климатик в спалнята и да я отоплявам постоянно. 18градуса за спане са ми достатъчни, когато искам по-топло включвам духалка.
    За да постигнете 24-25 градуса в дневната както искате , и през коридора да отоплите и спалнята до 18-20 градуса -12 LTCA както са в
    Ви препоръчали по горе.
    toto4ev и gerinn харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #932

    Отговор: Избор на климатик '2018

    И кво като работи он-оф.Човека спи на духалка.
    toto4ev и rosswen харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #933

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    И кво като работи он-оф.Човека спи на духалка.
    Ако го монтира тази духалка ще се пенсионира.
    ccankov73 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #934

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    За да постигнете 24-25 градуса в дневната както искате , и през коридора да отоплите и спалнята до 18-20 градуса -12 LTCA както са в
    Ви препоръчали по горе.
    Направо една нокрия да сложи
    Genadi80 одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #935

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Защо пък на братовчедка ми,монтирана 12 ЛТЦ в преходни стаи не работи он-оф.

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #936

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Направо една нокрия да сложи
    Ами то като искаш да топлиш 14кв и още 2! помещения през врати не мисля че е измислен комфортен климатик.Ако някой знае такъв(без мулти и канален) нека да пише.
    Каквото и да вземе все е компромис.LTто поне е класна и дуракоустойчива машина.
    toto4ev, gerhar и Genadi80 харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    599
    #937

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от gerinn Виж публикацията
    Здравейте, каква машина ще ми препоръчате предимно за отопление. Искам да отоплявам с климатик дневна 14 кв.м. с преход към антре 9 кв.м. стандартна височина 2,55 -2,60 м. в тухлена кооперация, без допълнителна изолация, под мен топлят, дограмата е дървена двойна и е читава (не е изгнила, не е изкривена, има гумени уплътнения, не мърдат пердетата, като духа, терасата пред прозореца е остъклена) дневната има само една външна стена. Не знам какво е изложението, но като има слънце, грее дневната от обяд докато се скрие. Желана температура 24-25 градуса през зимата. Идеята е от антрето да се държи отворена врата към спалня, която е около 14 кв.м. в която да се пречупи температурата около 18 градуса, което за мен е ок за спане. Спалнята се пада г-образно на антрето. Дневната и антрето са на една линия, има възможност климатика да се монтира в дневната така, че да е срещу антрето. Сега паля обикновена печка на дърва в дневната, като се прибера от работа в 18 часа, която си топли дневната и антрето, а в спалнята става 18-20 градуса за няколко часа горене на печката. Приемам вашите съвети за икономична, топлеща машина, на която мога да разчитам поне до -15 градуса външна температура. Бюджет 2000 лв. мога да повиша малко, ако си заслужава. ще бъда благодарна за всички, които се отзоват с предложения.
    Колега splendor , това са условията и изискванията на gerinn , прочетете внимателно всичко след 14 кв м. и дайте предложение за климатик . Мисля че иронията е неуместна .

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Ами то като искаш да топлиш 14кв и още 2! помещения през врати не мисля че е измислен комфортен климатик.Ако някой знае такъв(без мулти и канален) нека да пише.
    Каквото и да вземе все е компромис.LTто поне е класна и дуракоустойчива машина.
    14+9 кв.м. с преход (без врата) .
    toto4ev и gerinn харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #938

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Братовчедка ми отоплява хол 17кв.спалня16кв. Къща без външна изолация.Вратите на хола са 4бр.плюс прозорци 2бр. Спалнята е с 2 прозореца.

  11. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #939

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Колега splendor , това са условията и изискванията на gerinn , прочетете внимателно всичко след 14 кв м. и дайте предложение за климатик . Мисля че иронията е неуместна .

    - - - - - - - - - -


    14+9 кв.м. с преход (без врата) .
    Ако си бяхте направили труда да прочетете по-горе съм изброил достатъчно машини за 14+9кв2 както и прослувутото ЛТ
    Genadi80 одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #940

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Ако си бяхте направили труда да прочетете по-горе съм изброил достатъчно машини за 14+9кв2 както и прослувутото ЛТ
    Вие професионално ли се занимавате с материята та давате съвет,кой какво да си вземе.Спецовете не смеят да дават такива съвети. А това прословуто ЛТ ще сложи твоята машина в малкия си джоб.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #941

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от toto4ev Виж публикацията
    Вие професионално ли се занимавате с материята та давате съвет,кой какво да си вземе.Спецовете не смеят да дават такива съвети. А това прословуто ЛТ ще сложи твоята машина в малкия си джоб.
    Не но ако беше чел по-внимателно щеше да видиш, че говоря аз какво бих погледнал. Хубаво е да правиш разлика. Колкото до ЛТ хубаво е да сравниш коя колко отдава при -15 и пак да помислиш. Лично преди да взема Хитака гледах и ЛТ.
    Genadi80 и Rafailiev харесват това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    599
    #942

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Ако си бяхте направили труда да прочетете по-горе съм изброил достатъчно машини за 14+9кв2 както и прослувутото ЛТ
    Прочел съм , много ясно , но не намирам подходящ за изискванията и условията на жената .

  16. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #943

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Прочел съм , много ясно , но не намирам подходящ за изискванията и условията на жената .
    Значи нокрията би се вписала чудесно
    gerhar одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    11
    #944

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    И кво като работи он-оф.Човека спи на духалка.
    не спя на духалка. Ако сте прочели внимателно, Сега в дневната се пали печка на дърва, която за няколкото часа горене пречупва температурата и в спалнята и там става 18-20 градуса. Духалка пускам ако искам да стане по-топло в спалнята или като свие най големия студ...

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #945

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Не но ако беше чел по-внимателно щеше да видиш, че говоря аз какво бих погледнал. Хубаво е да правиш разлика. Колкото до ЛТ хубаво е да сравниш коя колко отдава при -15 и пак да помислиш. Лично преди да взема Хитака гледах и ЛТ.
    Твоето отдава точно 3 кв. при -15.Виж колко отдава ЛТ и тогава пак пиши. А на хората на които даваш съ вети ше върнеш ли парите ако не се справят машините им?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе