Страница 176 от 182 ПърваПърва ... 126166174175176177178 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,626 до 2,640 от общо 2728
Like Tree1680Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    19
    #2626

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Много странно нещо се случи днес. При външна температура 16 градуса , без мълги и каквото и да било defrost...
    Alexi одобрява това.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,783
    #2627

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    И как установихте, че е точно дефрост?

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    758
    #2628

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Цитат Първоначално публикувано от daKity Виж публикацията
    Много странно нещо се случи днес. При външна температура 16 градуса , без мълги и каквото и да било defrost...
    Дай малко повече инфо какво стана - климатика си беше включен и изведнъж спира да дефроства ли? Колко време продължи дефроста?
    Или го включваш и започва да премигва като дефрост.И на мен ми се случи веднъж така с едно от първите ми Мицубишита -включвам го и започва да премигва като за дефрост, като това продължи съвсем малко, под минута.
    Отдавам го, че в паметта му е останал запис, че при предното използване скоро е трябвало да дефроства, а съм го изключил преди да дефростне.
    Та, сега при следващото включване си прави тест дали има нещо за дефростване и като няма, бързо обръща на отопление.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    19
    #2629

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    И как установихте, че е точно дефрост?

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk


    "изпъшка' и започна да мига зелената лампа.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Palev Виж публикацията
    Дай малко повече инфо какво стана - климатика си беше включен и изведнъж спира да дефроства ли? Колко време продължи дефроста?
    Или го включваш и започва да премигва като дефрост.И на мен ми се случи веднъж така с едно от първите ми Мицубишита -включвам го и започва да премигва като за дефрост, като това продължи съвсем малко, под минута.
    Отдавам го, че в паметта му е останал запис, че при предното използване скоро е трябвало да дефроства, а съм го изключил преди да дефростне.
    Та, сега при следващото включване си прави тест дали има нещо за дефростване и като няма, бързо обръща на отопление.

    Климатика работеше, вдигнах му градусите, понеже не си беше изпълнил програмата за ранно стопляне и след няма и 10 мунити 'изпъшка'. Не е спиран от вчера следобед,а преди това от началото на октомври.
    Този пост е редактиран от daKity; 12-02-24 в 10:55.

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,783
    #2630

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Това, че е "изпъшкал", не означава дефрост....

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    19
    #2631

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Имам ги от година и половина, знам как работят, отделно явно не сте дочел докрай какво съм написал....

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Мнения
    98
    #2632

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    не се притеснявай - дефростват си - напълно контролни . А отделно някъде пишеше ,че като вдигнеш с повече от 2 градуса на дистанционното прави дефрост. LG-то на работата е по същия начин , ама на хевито не му пипам дистанционното , та не занм

    Според зависи от температурата при мен си дефростват на 4ч, на 3ч, на 2ч или на 1ч - е има и на 35минути , ама тях не ги броим - това при напълно суха пита и няма как да е друго , освен софтуерно зададено -можеш да си свериш часовника по дефростите

    Вчера( неделя ,та си бях в къщи) - гадно , облачно, дъждовно ,ама температура +5-6 - еми точно на 2часа дефрост цял ден.
    daKity одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,945
    #2633

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    На моите Хевита, дефрост при вдигане на градуси може да се случи само при външни температури под 0гр. Ама те са друг модел...
    Boooom одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    74
    #2634

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Моите са zs-w и също понякога пускат дефрост след промяна на градусите, но външната трябва да е под 0 градуса.
    Този пост е редактиран от Danzki; 13-02-24 в 13:01.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2023
    Мнения
    12
    #2635

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Здравейте, през последната седмица две времето се затопли навън и моята 35-ца започна доста да влиза он-оф режим. При включване вдига на около 600 вата после не може да се успокой навреме и да започне да работи на минимума и пак се изключва и знате за тоя омагьосан кръг.
    Вчера направих сопол мода и да си призная работи доста по добре от колкото преди. Успява да си падне на минимума и си държи около 220 вата постоянно. Определено климатика работи по добре при по топло време.

    Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,127
    #2636

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    а какво е сопол мода ?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,778
    #2637

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми


  16. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #2638

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Цитат Първоначално публикувано от KanevT Виж публикацията
    Определено климатика работи по добре при по топло време.
    Не съм сигурен какво си имал предвид, но ми звучи като - "Определено колата върви по-добре и харчи по-малко, празна по нанадолнище, отколкото пълна на баир "
    HRS9 одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2023
    Мнения
    12
    #2639

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    Не съм сигурен какво си имал предвид, но ми звучи като - "Определено колата върви по-добре и харчи по-малко, празна по нанадолнище, отколкото пълна на баир "
    Точно така, това са твой лични заключения.

    Не съм споменавал че климатика харчи по малко електроенергия. Реалното подобрени е в това че влиза в един много по равномерен режим на работа. Работи на минимума и не влиза в он-офф цикли постоянно.
    Също така тук някой беше споменал че на определен брой включвания и изключвания прави дефолтен дефрост, без значение дали е замръзнал. Така и безсмислените дефрости намаляват.

    Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
    bobivg, GLARYS и Lucky Acho харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #2640

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Цитат Първоначално публикувано от KanevT Виж публикацията
    . Реалното подобрени е в това че влиза в един много по равномерен режим на работа. Работи на минимума и не влиза в он-офф цикли постоянно.
    При 95% от пишещите в темата, този начин на работа се получава при ниски температури, при теб незнайно защо е обратно !? Първо пишеш, че откакто се е стоплило е започнал да цикли on-off , а после точно обратното, че като се е стоплило е започнал да работи по-добре...леко сме объркани

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond
    От rosswen във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1734
    Последно: 04-04-24, 16:14
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. Mitsubishi Heavy Industries SRK / SRC 35 ZS-W Premium не поддържа температурата в стаята
    От mar7ooo във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-23, 14:54
  4. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе