Страница 5 от 35 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 521

Климатици Sharp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #61

    Re:Климатици Sharp

    Вчера ми правиха профилактика на Шарп - а!Дойдоха двама от сервиза по поддръжката с една пръскачка.Промиха външното и вътрешното тяло с препарата и след това веднъж го промиха с вода!За 10 мин. 35 лв. тва е, майна, ако щеш!Казаха ми, че машината е много добре поддържана, турбината изглеждала идеално.За мен лично е кощунство да се взима климатик на повече от 5 г.пък бил то и за японския пазар!Климатик на 10 г. му е взет живота отвсякъде.Получават се луфтове, части не могат да се намерят и при това са безумно скъпи!Ако се взима такава машина, то е добре да бъде чисто нова!Иначе наистина тия машини, които са за японския пазар са по-надеждни и са с по-добри параметри спрямо европейските си братчета, ама да си го вземеш нов!Абе, когато дойдоха техниците да ни поставят машината ни казаха да изпратим един талон с писмо до фирмата във Варна за да го регистрират.Да, ама ние сме забравили и не сме го пратили!Техниците казаха, че сега ако стане нещо може да не му признаят гаранцията и вкъщи много се притеснихме.Обадиха се на техния шеф и му казаха за нашия проблем и шефът им каза да го изпратим пък до 1м. дано го регистрират!Дано стане работата, че иначе много лошо!Някой друг сблъсквал ли се е с такъв проблем, да каже?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    130
    #62

    Re:Климатици Sharp

    Гаранцията от 2 години е абсолютна и безусловна.Това с талоните и регистрацията е пълна измишльотина и липсата на такава не отменя гаранцията.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    6
    #63

    Re:Климатици Sharp

    Моля кажете има ли отзиви за този модел http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052493
    цената му е много прилична

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #64

    Re:Климатици Sharp

    Има от един ползвател 2 теми по-надолу за 12-ката, ама не много положително... Според мен не климатикът е крив в случая му, но знам ли .

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    6
    #65

    Re:Климатици Sharp

    Аз друго отрицателмо мнение за клматиците Sharp не намерих и реших да попитам

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    79
    #66

    Re:Климатици Sharp

    За мен изказване от рода ".....еди кое си за нищо не става...", не може да се счита за мнение така, че отрицателните мниния за Шарп за мен са зеро

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #67

    Re:Климатици Sharp

    sharp-повете са доста читави машинки по мое мнение разбира се с много тихи външни тела и много добро разпределени на въздуха вътре (поради някак необичайното движение на клапите) Визирам само машинките за европейския пазар не тези 2-ра употреба там нямам наблюдения

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #68

    Re:Климатици Sharp

    И японските Sharp-ове, били те нови или втора употреба, са много добри машини. Имат уникални модели за японския пазар с APF и COP доста над 6.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    193
    #69

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от u3poD
    Моля кажете има ли отзиви за този модел http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052493
    цената му е много прилична
    Един съсед има 2 броя и е доста доволен.Ходил съм му неведнъж на гости и мойте впечатления също са добри.
    Само се чудя тази цена дали е с включен монтаж,защото ако не е значи с монтажа ще стане около 1350-1400 лева, а за тези пари в момента може да се вземе Daikin FTXS25D или Fujitsu General ASHA09LC , които за мен са по-качествени от този Шарп

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    6
    #70

    Re:Климатици Sharp

    Съвсем се обърках с тези климатици,колкото марки толкова и мнения. От един месец се чета, проучвам сондирам. Избора на климатик не е лесна работа. Daikin, Toshiba, Mitsubishi, Fujitcu, Sharp. Но като гледам кризата тепърва предстои в нашата мила родина, и гледам да икономисам някои лев бях се насочил към модели около 1700-1900лв/ за 9-ка/ но вече се оглеждам за нещо по евтино че и приходите с свиха.

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #71

    Re:Климатици Sharp

    За 1700-1900, можеш да си веземеш доста хубава девятка...

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    6
    #72

    Re:Климатици Sharp

    Вече се оглеждам за нещо по-евтно.

    / За топлизолации ако говорим и там има търговски трикове като Неопор например EPS с по голяма плътност и сив цвят било върха (пък и ако е истина че има графит всички знаят че графита е проводник) дрън дрън та пляс EPS(стиропр) със същата плътност има същия ефект./

    Обръщам се към специалистите искам за отопление 9-ка, разни от сорта на плазми, йонизатори и тем подобни ми се струват глезотики и търговски трикове. Те може и да вършат работа ала основното което ме интересува е да е топло и на прилична цена. От всичко изчетено с най-добри отзиви са от японските клими

    извинявам се ако оклепазих темата която е за Sharp

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #73

    Re:Климатици Sharp

    Пиши в темата за избор на климатик, че не искам да цапаме тук. Там ще ти дам няколко модела, които си струват.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #74

    Re:Климатици Sharp

    Някой знае ли защо климатиците на шарп които се продават в магазините на Интерсервиз Узунов и тези които се продават по Техноххххх също внесени от Интерсервиз Узунов са с различен срок гаранция. 5 години в Интерсервиз Узунов и 2 години в Техноххххх

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #75

    Re:Климатици Sharp

    Защо мислиш,че всички са внесени от Интерсервиза? Същата ситуация е с Тошиба -има я с 3 г,има я и с 2 г

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 35 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 28-11-12, 18:23
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 18:40
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 17:21
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 19:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 18:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе