Страница 22 от 31 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 462
Like Tree231Одобрявам

Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #316

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Пича е от Лапландия и още не мога да проумея как с тия две машини топли 130 кв.м. Бил съм там и тия -16гр. за които споменава си е направо топло време.
    Това естествено няма как да стане, освен ако не живее в землянка окопана в земята или в подземен бункер.
    ---------------
    Цитат Първоначално публикувано от miroslav_dt Виж публикацията
    Ми той имаше един българин, който разправяше, че с един FH топлел над 100кв къща ама забравих в коя скандинавска беше, после се разбра, че там имали някви страшни изолации и даже зор не си давали машините
    В интернет всеки може да твърди каквото си иска, проблемът е дали може да го докаже.

    Тошибите ще пускат ли нови модели на пазара тази година?
    mkukas одобрява това.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,809
    #317

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    А бе то и тяхното "топло" не е баш като нашето. На мен при 17-18С си ми е направо студено.

  4. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #318

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    То има как да стане, но естествено "болгарикус неверникус експертос по всичкос без покритиес" ще заклеймява всичко, което не е виждал с очите си до гроб.
    Aleksandars, avast3, popov и 5 други харесват това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #319

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Тука има ли човек, с DAISEKAI 8 13ка на който не му се "успива" машината.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #320

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от zliqiliq Виж публикацията
    Тука има ли човек, с DAISEKAI 8 13ка на който не му се "успива" машината.
    Ти ми намери човек на който му се успива. Тия дето ги тиражират подобни слухове са мазни тролове.
    Alexi, Aleksandars и justify харесват това.

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,525
    #321

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от zliqiliq Виж публикацията
    Тука има ли човек, с DAISEKAI 8 13ка на който не му се "успива" машината.
    Има. Ти защо се интересуваш?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #322

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Защото искам такава, ама неща да разбирам за бъговете и по трудния начин.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,525
    #323

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Ако искаш такава, трябва да намериш истински майстор да ти я монтира. Защото ръководството за монтаж е объркано и повечето монтажници не са наясно. Или да изчакаш от Тошиба да подменят вътрешните платки, връщайки стария софтуер на шеста серия. Зависи колко си на зор!

  11. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #324

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    "Ти виждал ли си как работи европейски дайсейкай или си го гледал в някоя фотогалерия? "
    Това как се връзва с горното? Пак не четеш какво пишеш! В едната тема го хвалиш, а в другата съветваш човека да изчака да му сменят софтуера. Последно?
    justify, Rumb@ta, mirandi и 1 други харесват това.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #325

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    В едната тема го хвалиш, а в другата съветваш човека да изчака да му сменят софтуера. Последно?
    Те няколко личности (в един корпус) пишат с тоя акаунт. Като се разберат по между си, ще излязат с обща резолюция.
    DUNDURMA, justify, Mega и 3 други харесват това.

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,525
    #326

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    "Ти виждал ли си как работи европейски дайсейкай или си го гледал в някоя фотогалерия? "
    Това как се връзва с горното? Пак не четеш какво пишеш! В едната тема го хвалиш, а в другата съветваш човека да изчака да му сменят софтуера. Последно?
    Връзва се съвсем логично и е много простичко да се разбере. Човекът със сигурност ме е разбрал, за разлика от теб. Хвалят се хубавите жени, не машините Това, че машината си има трески за дялане не значи, че не може да си върши работата. Решението дали и кога да си я вземе зависи само от него и колко е на зор. Сигурен съм, че ако го прочетеш още четири пъти, ще ме разбереш
    Aleksandars одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,128
    #327

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Според мен от топ моделите не се очаква да имат трески за дялане ( макар че е факт ) щото 2500 не са малко пари ..
    zxc0, SPSt и mkukas харесват това.

  16. Junior Member Аватара на adrian_dimitrov
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    100
    #328

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    И моят се успива, това което забелязвам е, че го прави само когато зададената температура е 22 градуса а външната на външното тяло от 0 до + 5С

  17. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #329

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Връзва се съвсем логично и е много простичко да се разбере. Човекът със сигурност ме е разбрал, за разлика от теб. Хвалят се хубавите жени, не машините Това, че машината си има трески за дялане не значи, че не може да си върши работата. Решението дали и кога да си я вземе зависи само от него и колко е на зор. Сигурен съм, че ако го прочетеш още четири пъти, ще ме разбереш
    Едва ли ще ти чета "бисерите" по 4 пъти. Ти не ги четеш по веднъж, искаш другите да ти ги четат. Честно казано и един път ми идва в повече. Струва ми се, че не само на мен.
    Mega и mirandi харесват това.

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,525
    #330

    Отговор: Toshiba Super Daisekai 8 -Въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    Според мен от топ моделите не се очаква да имат трески за дялане ( макар че е факт ) щото 2500 не са малко пари ..
    Много съм писал за европейската осмица и не искам да се повтарям. Който се интересува, може да ги прочете. Моделът е с уникално управление към настоящия момент и предлага много по-голям комфорт от този на пета серия дайсейкай, който също имам. По-големият комфорт е свързан с между 10% и 15% преразход на еленергия и може да се избира от потребителя (дистанционното). Може да се избере и режим на работа, както пета серия, който е малко по-икономичен и не толкова комфортен. Това е резултатът от последните тестове, благодарение на допълнителната информация и забележки, които получих от колегата Badr. За сведение на потребителите, пета серия на дайсейкай е по-ограничена в отношение комфорт и нива на шум. В коментирания случай, треските за дялане на осма серия се намират в документацията на модела, а не толкова в самия него. Има възможност да се монтира и да работи коректно, без предстоящия даунгреид, но конструкцията на помещението и мястото на монтаж трябва да го позволяват. Ако монтажникът не е наясно с тези особености, по-добре да не се занимава с този модел. Има и други.
    Не мисля, че за модела остана нещо, което да не е изяснено. Надявам се да съм помогнал, да не съм изхвърлил бисерите на свинете !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 31 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 21:31
  2. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 11:35
  3. RAS-221JDR NEW SUPER DAISEKAI 12
    От dokkito във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 19
    Последно: 17-09-13, 16:33
  4. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 17:36
  5. Toshina RAS-16PKVP-E-Daisekai- Super 5 или Daikin FTX50GV/RX50GV
    От Радостина Тасева във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 9
    Последно: 01-12-12, 22:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе