Страница 101 от 223 ПърваПърва ... 519199100101102103111151 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,501 до 1,515 от общо 3341

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #1501

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    TODD нещо не разбрах в Техномаркет да не получават специална D3000 серията,защо да се взима от там ако го има по евтино на пазара някъде другаде.

  2.  
     
  3. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    446
    #1502

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    TODD нещо не разбрах в Техномаркет да не получават специална D3000 серията,защо да се взима от там ако го има по евтино на пазара някъде другаде.
    Ами след като LUDIA не можа да ми обясни защо има жълтеникъв отенък при тях а в ТМ няма. Явно има разлика в ТВ-тата. А и 20 лева разлика ако му викаш евтино на база че ще дадеш 2400лв. ми се струва смешно.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    56
    #1503

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Ще помоля LUDIA да пробва тези настройки : http://www.hdtvtest.co.uk/news/2007/...3000-settings/ да видим дали "жълтото" и "замазаното" няма да изчезне!(Ако те е страх да влизаш в сервизното меню пробвай поне другите настройки.)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    10
    #1504

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Ще помоля да си дадете мнението за Филипс 32PFL5322,на сайта на Филипс го дават 6ms,а в ТМ 8ms
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09028258

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #1505

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    soon, имам го на 2398,80, като от другата седмица е на промоция на 2338,80. Това са цени с ДДС.
    ТODD няма разлика в ТВ-е нито в ТМ, нито в ТП или при мен. Вчера разбрах какъв е пробелма на 32D3000 и гадната картина. Снимах матриците на доста модели ТВ на работа, но нямах врме да ги прехвърля на картата си, понеже имах накрая много клиенти. Проблема е в матриците, не ползват S-PVA матрица, а някаква друга, но не можах да я заснема като хората. Ще пробвам пак другата седмица. Личното ми убеждение е, че 2510 дава по добре от 32D3000. Има огромна разлика в образите им. Вероятно пак сме свидетели на политиката към Източна Европа, т.е. за нас лайнянаите матрици, а за западна хубавите им. Както е случаят със LG LE и LC сериите дето ги пишат, че са IPS, а са PVA или MVA за ИЕ.
    kokoland, който ти ги е препоръчал защото били SONY, е много зле, защото в едно е бил прав "БИЛИ", но вече не са онова сони от преди 5 или 10 години. Само им погледни входящият модел U и ще се хванеш за главата. Сега че скъпите им модели са добри не спорим, НО само скъпите, т.е. само тези които имат $$$$ да си купят хубавото Сони ще имат СОНИ, а другите дето си копуват евтините им модели да го духат то и без това само името му е сони. ТODD намери време и мини през магазина да ти покажа, 32D3000 и RD2 и да видиш разликата. За жълтеникавият оттенък дето го нямат в ТМ, ами там е сложен ТВ-а само до други соните в техният си кът на СОНИ, а при мен е между 2 шарпа и венадга му лъсва "за....ка" на сонито.
    borko7, ще ги погледна и ще ги напрвя, но няма да бърника в сервизното меню. Само едно не мога да разбера защо го надуват тоя контраст толкова до максимум, като приемаме, че настройката е за затъмнена стая??? На всички ТВ слагам не повече от 80 контраст, вече нагоре си е вадене на очи. Втпрник или сряда ще сложа доста обширно снимково ревю. Освен това пак питам колко обикновенни копувачи влизат в сервизните менюта на ТВ и дали въобще знаят за тях че ги има.

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #1506

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Освен това пак питам колко обикновенни копувачи влизат в сервизните менюта на ТВ и дали въобще знаят за тях че ги има.
    За мен даването на достъп на незапознатия с особеностите на служебните менюта потребител си е поначало рисковано. Една некомпетентна намеса там може така да обърка нещата, че после един квалифициран техник да се бори цял ден да направи правилните настройки.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #1507

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Тази тема с нейните 76 страници отдавна от "Помощ във..." се е превърнала в "Тотално объркване във..."

    ЛУДИЯ - Има ли някакъв начин, да се направи една такава стикната най отгоре, където да се разгледат последните по 3 ( бюджетен, среден и висок ценови клас ) модела на пазара за (23,27,32,40 инча), които си заслужават да се купят. Предимства - недостатъци, съотношение цена качество, както и да се показва движението на цените им към даден момент, неща за които информираш най-добре. Също не на последно място и "честотата на повреди" имайки възможност да получиш такава информация там където работиш. Имам предвид това което е налично в ТМ ТП и прочие големи магазини, а не западните ревюта или "това което щяло да се появи края на 2010". Та като реша да взема нещо аз или който и да е да погледнем и "с парите напред", щото нямаме време да четем 1500 субективни мнения на далтонисти дето им жълтее тук и сивее там Също така няма да нареждам никога у дома Сонита до Шарпове и ЖиВиСиТа като им пъхам между тях и по един Филипс, че да им сравнявам непрекъснато пикселите...и сивото клонящо към бяло. След една седмица гледане, "моето" бяло на "моя" телевизор си е най-бялото, а черното си му е най-черното. Нека никой не се обижда, но гледната точка на монтьор-механика при избора на кола и важно, но не достатъчно условия за избор...Та ако се направи такова малко ревю в което се вижда ясно избора на хора като Лудия, Миро, и т.н. такива които гледат телевизорите всеки божи ден и им знаят и кътните зъби ще е от полза на всички и най-вече на тези, които изпулсивно се решават на покупка.

  10. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    446
    #1508

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    LUDIA Ако това е вярно че 32D3000 не е с S-PVA и аз не бих го взел. Поне съм спокоен че моя е с такава пише си го от зад на матрицата също пише че е произведена в Корея. Това че матрицата му е друга показва защо цената му е такава а не по-висока в BG. При това положение най-добър модел в BG си остава 32V2500(в 32 инчовия сектор на SONY) Защо при обсъждането на ТВ-тата не се споменава и за вградената озвучителна система. В момента просто нямам път към Метро а не ми се идва от центъра само заради едното гледане.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    56
    #1509

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    LUDIA не можах да разбера това за евтините модели на Sony и модела D3000 и той ли е от тях, или според теб се предлагат различни телевизори под това име в Германия и в България например?Това важи ли и за 46" модел според теб?

  12. Banned
    Тук е от
    Dec 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    107
    #1510

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от borko7
    LUDIA не можах да разбера това за евтините модели на Sony и модела D3000 и той ли е от тях, или според теб се предлагат различни телевизори под това име в Германия и в България например?Това важи ли и за 46" модел според теб?
    - и какво очакваш да ти отговори , а?
    plkochev, ами аз съм в Метро Варна, всъщност основно шарповете ги продавам аз в Метро веригата, докато в другите магазини не ги еба или пък не разбират.
    -освен това си им е фен и върл анти-фен на Сони("не са онова сони от преди 5 или 10 години"!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    91
    #1511

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    plkochev , успя ли да подкараш към PC твоето JVC? Става ли точка в точка или не?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    34
    #1512

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте,
    Следя отдавна форума и въпреки многото различни мнения тук човек все пак добива представа към какво да се насочи. Аз все още се двуумя за модела, но мисля че съм на вярна посока.
    Имам конкретен въпрос. Имам възможност да поръчам на роднина да купи и донесе от Англия телевизор посочен от мен. Прибира се след няколко месеца с автомобил. Въпросът е има ли смисъл да го носят от там, не ме интересува малката разлика в цената нагоре или надолу, по-важно е дали даден модел в Англия и тук е еднакъв или там са друго качество.
    Моля компетентните тук люде да споделят мнението си.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1513

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    LUDIA,
    моля те тествай подробно 32RD2 и сподели твоето професионално мнение спрямо другите подобни в този ранг. Има доста хора които в момента са решили да си сменят своите по-старите LCD-та точно с този модел, а няма никаде български реален коментар за този според мен изключително добър модел.
    Предварително благодаря!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    18
    #1514

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Колкото изчетох,толкова се и обърках!Разбрах,че не препоръчвате Сони,но моля за съвет:
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=3363
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=1993
    http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=25&products_id=2894[url
    Или нещо друго в този ценови клас,че за повече финикийците не дават .Предварително благодаря!

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #1515

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    krasi_t Този PHILIPS 32PFL5322 мн. добро попадение гледам и цената му е паднала 1299лв.Днеска го тествахме с SHARP 32RA1 и PHILIPS-а го отнесе по всички показатели,мн. повече детайли,контраста беше по добре изразен.Като минус трябва да инвестираш в hdmi-dvi кабел поради липсата на PC вход.Иначе си разпъна без проблеми до 1360x768,имаше нежеламо изрязване на декстопа,което най вероятно се оправя с настройка на видео картата.В този ценови диапазон също ми харесаха и някой модели на JVC 32G80,A80 и един модел на TOSHIBA 32LW67,но фаворита определено е PHILIPS-а.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе