Страница 88 от 300 ПърваПърва ... 3878868788899098138 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,306 до 1,320 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    153
    #1306

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Все не ми остава време да тествам както си трябва и новия Самсунг, че много го хвалят, но засега само съм го виждал така както е пльоснат в ТМ, а това нищо не ми помага.
    Ми ОК тогава, който първи му остане време и се докопа пише тука какво е видял значи

  2.  
     
  3. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #1307

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте всички,нов съм в тоя форум и се нуждая от малко помощ тъй като съм доста бос в тая материя. Значи отделил съм 2000лв. за покупка на нов телевизор било то плазма или LCD ,не държа да е ful hd,тъй като знам че за тези пари едва ли ще намеря нещо кой знае какво тъй като искам поне 40"-42".Направих една обиколка през техномаркет и технополис,тъй като съм от Русе избора ми е сведен до тях,и на първо четене се спрях на следните модели които са съобразени по скоро с бюджета ми отколкото в резултат на някакво тестване,така че много ви моля за помощ при избора.Моделите са следните:
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09036950
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09037571
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09027071
    http://www.technopolis.bg/cat_list.php?cid=2

    Критериите по които ги избирах са PANASONIC-изчетох само хубави неща за техните плазми,но ме притеснява че има някакво стъклено покритие което като че ли дава повече отражения,TOSHIBA-поблазми ме факта че е FULL HD ,SAMSUNG-цената,LG-големината,значи ще се гледа много телевизия-европейското и т.н.,филми ,ако може да се ползва като втори монитор на компа ще е добре,в общи линии май повече клоня към плазма но ще се доверя на вашата преценка кое е по добро.благодаря педварително на всички които помогнат.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    40
    #1308

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте всички,нов съм в тоя форум и се нуждая от малко помощ тъй като съм доста бос в тая материя. Значи отделил съм 2000лв. за покупка на нов телевизор било то плазма или LCD ,не държа да е ful hd,тъй като знам че за тези пари едва ли ще намеря нещо кой знае какво тъй като искам поне 40"-42".Направих една обиколка през техномаркет и технополис,тъй като съм от Русе избора ми е сведен до тях,и на първо четене се спрях на следните модели които са съобразени по скоро с бюджета ми отколкото в резултат на някакво тестване,така че много ви моля за помощ при избора.Моделите са следните:
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09036950
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09037571
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09027071
    http://www.technopolis.bg/cat_list.php?cid=2

    Критериите по които ги избирах са PANASONIC-изчетох само хубави неща за техните плазми,но ме притеснява че има някакво стъклено покритие което като че ли дава повече отражения,TOSHIBA-поблазми ме факта че е FULL HD ,SAMSUNG-цената,LG-големината,значи ще се гледа много телевизия-европейското и т.н.,филми ,ако може да се ползва като втори монитор на компа ще е добре,в общи линии май повече клоня към плазма но ще се доверя на вашата преценка кое е по добро.благодаря педварително на всички които помогнат.

    Препоръката ми е - изчакай малко, около 15 дни - до месец, в момента и Sony и Philips и Samsung презентират в Европа новите си модели, които се очаква да са с по-добри параметри от сега представените модели, на цена приблизително като сегашните модели, което неминуемо ще доведе до спад в цените на сега представените модели и за около 2 000 лв. ще може да си вземеш Full-HD модел. Общо взето началото на юни се очакват чудеса - Дано!

  5. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #1309

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    За чакането ще почакам,ама да разбирам ли че никой от посочените модели не си струва парите,пък и на ли знаете човек като събере пари не си ли купи нещо веднага почват да се харчат а за едно а за друго и накрая се стопяват съвсем.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    74
    #1310

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008


  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1311

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Sharp выпускает 22 новых модели телевизоров в рамках линейки Aquos!

    Всего компания выпустила три серии телевизоров: Aquos D, Aquos G и Aquos R.

    Серия D включает 9 моделей с диагональю 42, 37 и 32 дюймов. Телевизоры имеют корпус черного, белого или красного цвета.
    Характеристики Sharp Aquos D включают: контраст 15,000:1, 120Гц, 12-битная обработка яркости и 3 порта HDMI.
    Телевизоры LC-42DS5, LC-37DS5 и LC-32DS5 поступят на рынок 10 июля.

    Серия G представлена моделями LC-52GX5, LC-46GX5, LC-42GX5 и LC-37GX5 класса full HD и двумя моделями LC-32GH5 и LC-26GH5 с меньшим разрешением.
    Телевизоры имеют контраст 15,000:1, функцию 12-битной обработки яркости и систему встроенных динамиков ARSS.
    Модели поступят в продажу в июне.

    Также компания выпустила 6 моделей LCD телевизоров в рамках линейки Aquos R.
    Модели класса full HD имеют диагонали 65, 52 и 46 дюймов. Максимальный контраст серии R составляет 20,000:1 благодаря регулировке задней подсветки.
    Средний уровень контраста составляет 3,300:1, в хорошо освещенной комнате уровень контраста составляет 1,500:1.
    Другие характеристики включают 12-битную обработку яркости, частоту смены кадров 120 Гц и наличие технологии xvColor.
    Также Телевизоры обеспечивают возможность выхода в интернет.
    Телевизоры LC-65RX5-B, LC-65RX5-T, LC-52RX5-B, LC-52RX5-T, LC-46RX5-B и LC-46RX5-T появятся на рынке в июле.

  8.  
     
  9. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #1312

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от pci
    За чакането ще почакам,ама да разбирам ли че никой от посочените модели не си струва парите,пък и на ли знаете човек като събере пари не си ли купи нещо веднага почват да се харчат а за едно а за друго и накрая се стопяват съвсем.
    Изчакай. В случая търпението ще ти донесе само успех. :-) ПАЗИ парите! :-)))))

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #1313

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от pci
    За чакането ще почакам,ама да разбирам ли че никой от посочените модели не си струва парите,пък и на ли знаете човек като събере пари не си ли купи нещо веднага почват да се харчат а за едно а за друго и накрая се стопяват съвсем.
    Почакай пък за световното може и да си вземеш телевизор винаги ще има по-добри и по евтини,според мен има достатъчно добри предложения на пазара и в момента,колко смятате че ще паднат цените на старите модели при положени,че са вкарани на определена цена,не вярвам да ги работят на загуба.Добави малко пари вземи си 42PV80 се радвай на мачовете.

  11. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #1314

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    Почакай пък за световното може и да си вземеш телевизор винаги ще има по-добри и по евтини,според мен има достатъчно добри предложения на пазара и в момента,колко смятате че ще паднат цените на старите модели при положени,че са вкарани на определена цена,не вярвам да ги работят на загуба.Добави малко пари вземи си 42PV80 се радвай на мачовете.
    Извинявам се ако въпроса ми е тъп,за този модел ли става дума:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036466
    или не трябва да го има това P накрая,питам за да знам какво точно да търся.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #1315

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Да това е модела само да имаш на предвид,че са объркали резолюцията на сайта не е FULL HD ,a 1024x768,от P-то не се притеснявай.

  13. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    1
    #1316

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте,
    Предварително се извинявам ако въпросите ми са твърде елементарни за този форум, но моля някой да ми изясни следните неща:
    1. TFT LCD vs. Plasma - какви са конкретните проявления на разликата в технологията и може ли да се каже, че едното е по-добро от другото (ако да -кое?)
    2. Какви нива на яркост, контраст и време за реакция се считат за достатъчни (с цел постигане на ценова ефективност), при положение, че дисплея ще се използва само за кабелна телевизия.
    А ето и основната причина, поради която задавам горните въпроси - заради Евро 2008 ми се налага да купя 2 телевизора (един 42 инча и един 32 инча). Тъй като това ще им е основната мисия в живота, не искам да се изхвърлям и да купувам нещо ненужно скъпо и технологично напреднало (имам си вече едно такова вкъщи ;-)).
    Какво бихте ми препоръчали (като марки и модели) при условието "достатъчно добро, за да върши работата, за която е взето и на възможно най-добра цена"??
    Благодаря предварително!

    П.П. За 42 инчовия да има и картина в картината (нали така се казваше това, дето ти разделя екрана на 2 и можеш да гледаш едновременно 2 канала)

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    1
    #1317

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте !Доста интересна и полезна информация получих от тази тема, за което благодаря на всички !Тъй като в момента и аз съм изправен пред трудния избор: "Аджеба кой да бъде от всички", затова искам да попитам за компетентно мнение относно новите LCD-та на Panasonic и по-конкретно за този на промоция в ТМ, който е на цена 1199 лв.Не е ли много евтин за чисто нов модел или може би е твърде нисък клас.С други думи това ли е най-доброто за тези пари, като уточнявам, че телевизора ще се ползва за някой друг филм и основно за гледане на телевизия !

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    28
    #1318

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте, спешно се нуждая от съвет за този модел на Panasonic TH-42PV80P .. впечатления и т.н. имам и друго питане: значи на сайта на ТМ го дават че е FULL HD 1920 X 1080 ПИКСЕЛА, а на други места го пише че е 1024 х 768 . Гледах го на живо и пак пише ( има лепенки ) че е 1920 X 1080 . ?? кое е вярно ?

    Ще го ползвам за гледане на филми от компа телевизия през булсат.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #1319

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    Да това е модела само да имаш на предвид,че са объркали резолюцията на сайта не е FULL HD ,a 1024x768,от P-то не се притеснявай.
    Толкова ли е трудно да прочетеш няколко поста по на горе.

  18. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #1320

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    Да това е модела само да имаш на предвид,че са объркали резолюцията на сайта не е FULL HD ,a 1024x768,от P-то не се притеснявай.
    Първо благодаря ти много за помоща,може ли да кажеш каква е разликата му с този модел:
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09036950
    тъй като е с 200лв. по евтин,не че ми свидят ако си заслужава,благодаря предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе