Страница 15 от 156 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 2333

Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    163
    #211

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    NEC или НЕС - за кое точно говориш, защото аз НЕС не съм виждал никъде. а ако е NEC как ще се получи Haier .....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    158
    #212

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    HEC, не ти говоря за NEC. Продават ги в Технополис и са със същия дизайн като Хайер, но без йонизатор.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    163
    #213

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Къде по-точно в технополис ?

    http://www.technopolis.bg/prod.php?equ_id=1055


  5. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    158
    #214

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Винаги ги е имал налични във варненския магазин. Не ми вярвш или просто си изненадан[?]

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    158
    #215

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    HEC e Haier

    http://www.keyprestige.com/OnlineClaimEntry/haier.htm

    http://www.haierspain.com/catalogo.asp

    Допуснал съм грешка, НЕС означава Хайер Юръп Корпорейшън

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    158
    #216

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Тазманиак, не мога да разбера защо е такъв тона ти. Просто се опитах да бъда полезен с информация, която имам. Предполагам, че линковете които предоставих са те убедили в твърдението ми.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #217

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">С две ръце подкрепям горното мнение: отоплението означава вкарване на топлина/енергия в помещението. Ако първо се погрижим тази топлина да си стои вътре и да не бяга навън, дето има една приказка и със свещ ще можем да се топлим.



    <div align="right">Originally posted by TazmaniaK*-*08/06/2005*:* 15:12:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Обаче има едно но: възниква проблем с повишената влажност в помещението като си опаковаш прозорците/ я с PVC я с алуминиева/

    Тогава климатика помага за осушаване на въздуха.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    163
    #218

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    yasenp, ок прав си, само че досега не бях чувал за такава марка, особено заедно с хаер. явно още не е дошла до софия.

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    2
    #219

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    НЯКОЙ ИМА ЛИ ИНФОРМАЦИЯ КОЙ Е ВНОСИТЕЛЯ НА "HISENSE" ЗА БЪЛГАРИЯ ?????

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #220

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    @yasenp



    Много ти благодаря за предоставената информация. И искрено се извинявам за тона, не съм искал да обидя или засегна някого.






  13. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #221

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Бих искал и аз да попитам нещо:



    От известно време търся производител на газови абсорбционени битови климатици. Ще съм много благодарен, ако някой може да ме насочи. Налките абсорбционни чилъри ги знам, но мен ме интересува за домашен климатик.......



    Предварително благодаря на всички отзовали се!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #222

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Ясен все пак беше по-прав в началото - HEC=Haier Electric Corporation

    - не Europe...

    За другото - така е - липсват някои екстри, дето не съм много сигурен дали са полезни...

    А Sang e марка на Видеолукс/Технополис и доскоро със сигурност бяха модели на Haier с друго лого - сега не знам точно...

    ***

    И ако мога да цитирам едни познати, дето от 10 години продават климатици /за тях Daikin e мерцедеса/ - "Ако ще си вземаш евтин/китайски - вземи най-евтиния и гледай поддръжката - почти еднакви са" -това включва и разните Панасоници до към хиляда и няколко лева... Та поврявах им и съм с Елит - духа още [:D]

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #223

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Бих искал и аз да попитам нещо:



    От известно време търся производител на газови абсорбционени битови климатици. Ще съм много благодарен, ако някой може да ме насочи. Налките абсорбционни чилъри ги знам, но мен ме интересува за домашен климатик.......



    Предварително благодаря на всички отзовали се!



    <div align="right">Originally posted by TazmaniaK*-*17/06/2005*:* 1103</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Няма да намериш такива освен ако не отидеш да ***** да си купиш. Освен това при цената на газта в БГ ще излиза по скъпо от обикновен климатик с компресор тъй като хладилният им коефициент е по нисък. Руснаците като си имат газ без пари си ползват такива климатици.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #224

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    @Julian



    Кажи поне при кой производител да отида. Дай конкретна марка с конкретен пример на параметри за охлаждаща мощност, консумация на газ, ток и т.н. Общи приказки има много и аз доста съм слушал и чел. Искам нещо конкретно - за това ми беше молбата. Няма смисъл само да си чешем пръстите на клавиатурата.



    П.п. При компресорните климатици имаме ротационни елементи (компресора), който колкото и съвременен да е подлежи на износване с годините. При абсорбционните климатици единствените движещи се елементи са вентилаторче и помпичка, което прави полезният им живот с пъти по-дълъг. Има и друго: освен, че охлаждат, правят и типла вода за къпане.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #225

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Ами наистина говоря общо. Няма смисъл от конкректни числа. От учебниците по климатична техника се знае че абсобционния хладилник да кажем е доста по неефективен то тези с комресор(студено парни) Едиствено р ***** са се правили( незнам дали продължата да правят) такива климатици понеже там газта е почти без пари и навсякъде я има. Вярно е че няма какво да му се износи, а и цената му можеби няма да е много ниска.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 156 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 15:37
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2008)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1949
    Последно: 27-12-08, 23:13
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 16:21
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе