Страница 132 от 221 ПърваПърва ... 82122130131132133134142182 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,966 до 1,980 от общо 3301
Like Tree9Одобрявам

Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #1966

    Re:Съвет за климатик?

    bgtips- aко в град като Варна не успееш да намериш една сравнително масово предлагана ( и не чак толкова купувана заради цената ) Тошиба,то по-добре да затваряте като град .Това,че някой ти е дал линк към софийска фирма,не значи,че във Варна я няма !


  2.  
     
  3. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #1967

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Ето това http://www.climamarket.bg/%D1%81%D1%...A-ne12lke.html

    Е климатика за теб ще се справя перфектно и се вмисташ в цената зимата са огън имам доста сложени такива и ти го казвам от опит

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1968

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от svetlins
    Здравейте,
    .
    .
    .
    Докато преглеждах темата се насочих към MITSUBISHI Heavy SRK/SRC 50ZJP-S. Подподящ ли той е за моята нужда и към какво още бих могъл да се насоча?
    Благодаря предварително!
    Здравей svetlins,

    Посоченото МХИ е подходящо за твоите нужди, както и това Mitsubishi Electric MSZ-GE50VA.

    Цитат Първоначално публикувано от f117
    здравейте,
    търся си климатик, който ще се ползва основно (да не кажа само) за охлаждане на помещение 25-30 квадрата:
    Здравей f117,

    Това Gree GWH12KF ще ти свърши работа.

    Успех и на двама Ви!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    13
    #1969

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Здравейте. Трябва ми климатик за следните условия:

    1. Активно охлаждане и активно отопление.
    2. 15 квадрата стая + запас за 10 квадрата кухня и коридор. Второто ще се ползва по-скоро по изключение.
    3. Панел с изолация и ПВЦ дограма. Отгоре никой не живее. Изложение юг и югозапад.
    4. От основно значение е комфорта - шум и адаптивност на струята за вътрешно тяло и шума на външното тяло. В стаята ще се спи.
    5. Цена 1000-1300лв. До 1500лв. с монтажа.
    6. Здрав и с колкото се може по-дълга гаранция.
    7. Може и втора ръка, ако ще е японски и достатъчно здрав.
    8. Тръби ще има около 3 метра по моя преценка.

    Благодаря.

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1970

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Ето подходящ модел http://www.**********************/klim...2011-1087.html .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    124
    #1971

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Крайно разочарован съм от 2-те фирми, предлагащи климатици втора употреба в Стара Загора. Цените им са сравнително приемливи както и за техниката, така и за монтажа, но за сметка на това се опитват да заблудят клиентите по всички възможни начини - като се започне от годината на производство, минава се през това колко са подходящи именно за моето помещение и се завърши до по-дребни подробности като поставяне на тампони на външното тяло и универсални, вместо оригинални дистанционни, с които нито една екстра не може да се подкара. По тази причина реших да си пусна обява за търсене на климатик тук. Ако някой от близък или далечен град реши, че може да се вмести в изискванията ми - добре е дошъл!
    Публикувал съм параметрите на помещението, но ще го направя пак за всеки случай: 15-16кв.м - 38-40куб.м. Тухла, последен етаж с изолация на тавана. ПВЦ-дограма с К-стъкла. Една външна стена.
    Бюджетът ми е максимум 900лв заедно с монтаж и транспортни разходи. За да важи гаранцията, не приемам условия за годишен абонамент. Желателно е машинката да има топлоотдаване минимум 3KW, както и да не е по-стара от 6 години, за предпочитане е COP над 5. Екстри като йонен генератор, плазма филтър и аспирация са добре добре дошли. Благодаря предварително на коректните търговци!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1972

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    динко69,говори с АЛЕКСАНДЪР,но се съмнявам за този бюджет да си вземеш японец с добри екстри и характеристики.плати си като мен транспорта,вземи си предложен от САШО климатик и ще си доволен и се напъни малко с бюджета.както преди казваха колегите,а вече и аз японките са светлинни години пред ЕВРИПЕЙЦИТЕ-комфорта,който ми дава ДЪРТАКА е несравним с младока ДАЙКИН-FTX 50GV.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    124
    #1973

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA
    динко69,говори с АЛЕКСАНДЪР,но се съмнявам за този бюджет да си вземеш японец с добри екстри и характеристики.плати си като мен транспорта,вземи си предложен от САШО климатик и ще си доволен и се напъни малко с бюджета.както преди казваха колегите,а вече и аз японките са светлинни години пред ЕВРИПЕЙЦИТЕ-комфорта,който ми дава ДЪРТАКА е несравним с младока ДАЙКИН-FTX 50GV.
    Говорих вече с него, той сам ми се предложи... Но е твърде алчен. Надявам се да има по-коректни търговци тук, иначе жална ни България!

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    8
    #1974

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Аз да кажа какво реших. Спрях се на Sharp AY/AE-XP12GHR. Поръчан е, очаквам в понеделник доставка. Смятате ли, че е достатъчен за моето помещение от този пост?
    Нещо специфично, което трябва да се гледа при монтажа на тази машина?

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #1975

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от dinko69
    Говорих вече с него, той сам ми се предложи... Но е твърде алчен. Надявам се да има по-коректни търговци тук, иначе жална ни България!
    Не знам какво очакваш, ама за 900лв. с монтаж и транспорт някое НЕО.

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,273
    #1976

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    DevilEye : би трябвало да те стопли - вече ти ще кажеш.

    по монтажа - да го вакумират.
    тампончета - евтина екстра която по късно спестява много нерви.


    dinko69 : за тези пари 22 ка с монтажа не можеш да намериш. а тя няма да ти е достатъчна. преосмисли бюджета или целите.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    124
    #1977

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от vankoto
    Не знам какво очакваш, ама за 900лв. с монтаж и транспорт някое НЕО.
    Извинявай, ама 230лв за монтаж пък и бил той с аспирация ми се виждат прекалено множко... и то за 7-ца. По-добре ново Нео, отколкото сдухана в някой хамбар 15-годишна Тошиба
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1344072815[/time]_________________________________________________

    За да е ясно, че не съм голословен публикувам цитат от предложението на ALeksandars:
    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars
    Здравей.
    Sharp AY-U22SC:
    климатизатор: 750 лв
    монтаж: 230 лв. (до 3-метра тръбен път)
    транспортни разходи до Стара Загора - 55 лв.
    За същата машина в Стара Загора, където той твърди, че са я купили от него предложението от фирмата е: Климатик 780лв, монтаж 140лв.
    Това коректно ли ви се струва?
    За едноседмичните ми обикаляния по фирмите, които предлагат втора употреба, 22-ките масово се предлагат на цена 800-820лв с монтажа. Говоря поне за 8-9 модела, които ми бяха предложени.

  16. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,273
    #1978

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    ами то монтажа на 100в си е по скъп. имаш траф, кутийка, 2х окабеляване, повече тръболяк както казваш. отделно разходи преди продажба.

    всеки сам си решава.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    124
    #1979

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Именно .... за това - не от Aleksandars, и не от всички също толкова алчни

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #1980

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    ДИНКО,аз съм 100% сигурен,че от описаните "фирми" никоя не ти е казала,че в монтажа НЕ ВЛИЗА трафа от 220 на 100 В,който си е бая пари - от 60 до 100 лв. Сашо с гаранция го е вкарал в тея 230 лв,така че сам си направи сметката кой е крив и кой алчен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. моля помогнете при избор на климатик за хол
    От marianski във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 12
    Последно: 12-08-14, 22:02
  2. Помогнете за избор на инверторен климатик
    От lpm във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 20
    Последно: 21-04-12, 16:05
  3. Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3559
    Последно: 03-01-12, 17:02
  4. Помогнете ми за избор на климатик!
    От Stan_80 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 39
    Последно: 12-02-10, 13:34
  5. Помогнете ми за избор на климатик - 2009 г.
    От 1115 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1632
    Последно: 31-12-09, 11:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе