Страница 139 от 190 ПърваПърва ... 89129137138139140141149189 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,071 до 2,085 от общо 2844
Like Tree1225Одобрявам

Избор на Климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #2071

    Отговор: Избор на Климатик

    А защо не заложиш просто на два по малки климатика?
    Aleksandars и mirandi харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #2072

    Отговор: Избор на Климатик

    В Пловдив има доказали се в бранша специалисти. Лесно ще им намериш координатите и си викни хората на място да те консултират. Това е точния начин да се свърши професионално задачата.
    Aleksandars одобрява това.

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2073

    Отговор: Избор на Климатик

    Ма той човека не е от Пловдив! Всъщност, знам ли... напоследък се навъдиха тука всекакви - лунатици, марсианци...

    П..С. Извинявай, майна - верно бил от вашите.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #2074

    Отговор: Избор на Климатик

    Не съм от Пловдив,ако дадете напътствия ще се консултирам с хората,иначе ме откриха на Марс преди известно време,докато си живеех спокойно във водата,а тук на земята земляните вместо да отговарят на зададени въпроси от иноземци ,изпъкват с интелект !!!!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #2075

    Отговор: Избор на Климатик

    mimval не се сърди а дай по-подробно описание на помещението , бюджет и т.н.,Ясно е ,че трябват 2 климатика.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #2076

    Отговор: Избор на Климатик

    Помещението е 7х8 метра,термопанели,два прозореца,с идея да има работно бюро,легло да може да се преспива и останалото е склад.Благодаря.Две Нокрии 14-ки ше се справят ли !

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2077

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от mimval Виж публикацията
    иначе ме откриха на Марс преди известно време,докато си живеех спокойно във водата
    Нямах предвид теб, но явно се размножавате... На Марс нощите са студени и ще ти трябва повече мощност /питай Пешо/.
    mirandi одобрява това.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #2078

    Отговор: Избор на Климатик

    Самооценката е голям проблем,на Марс си ми е достатъчно топло,събирам мнения от хора компетентни ,тук четох доста изчерпателни мнения,и за това поисках мнение.Иначе всички мнения по телефона със специалисти се различаваха, за това потърсих мнение тук.Нищо лично към никой,радвам се да науча нови неща които са ми чужди.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #2079

    Отговор: Избор на Климатик

    "Здpaвeйтe,щe cъм блaгoдapeн дa чyя мнeниe,ĸoй oт двaтa ĸлимaтиĸa дa избepa FUЈІТЅU АЅYG24LFСС/АОYG24LFСС или FUЈІТЅU АWYZ18LВL NОСRІА зa oтoплeниe нa пoмeщeниe 60 м2 в Πлoвдив.Блaгoдapя." Извинете ме, но в крайна сметка аз не разбрах в Пловдив ли ще слагате климатизатор /и/. Ако е за Пловдив или близко място до този град защо не обмислите варианта за К2У. Първо японските машини са с по-добри възможности и ако ще сложите два броя ще излезе икономически по-изгодно. Относно въпроса за 2 Нокрии 14-ки дали ще се справят е добре да се знае обема освен посочената от Вас квадратура и какви температури очаквате да поддържат климатизаторите.
    Този пост е редактиран от rukar; 18-10-15 в 20:32.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #2080

    Отговор: Избор на Климатик

    Почти е в града,но за втора употреба не съм мислил,Нокрията не е ли японска,Втора употреба изобщо не съм гледал и нямам представа какво се предлага, с какви параметри и коя година са.А и нямам време да обикалям да гледам и да се информирам.

  13. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #2081

    Отговор: Избор на Климатик

    Пич, слагаш 1 брой 10кВт Панасоник (това ще има голям запас) за открит таванен монтаж и забравяш... Серията с висок COP е по-скъпа, но сметките ще са приятни.

    Всички климатици с марка фуджицу, дженерал и фуджи са китайски и са еднакви, каквото и друго да ти казват не е вярно.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #2082

    Отговор: Избор на Климатик

    Защо не два MHI SRF50ZMX-S на срещуположните стени,един срещу друг . Това ще струва 6000-6500 лв.,зависи от къде ще ги вземеш. Комфорта ще бъде несравним и ще е икономично.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    16
    #2083

    Отговор: Избор на Климатик

    Здравейте, от Велико Търново съм и искам да попитам дали е нормално да има шум от фреон от външното тяло след спиране на климатика? Днес ми монтираха Тошиба Дайсейкай 8 16 бту в хол 30 м2, като ги попитах тези дето го слагаха ми казаха че е нормално. Нормално ли е и ако не от какво се получава?

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #2084

    Отговор: Избор на Климатик

    какво значение има външното тяло ? въпроса е вътре да няма силни шумове от фреон ти вътре стоиш

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    16
    #2085

    Отговор: Избор на Климатик

    И все пак нормално ли е? Вътре е тихо

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.
    От WhiteNoise във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3300
    Последно: 01-01-13, 08:01
  2. Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3559
    Последно: 03-01-12, 17:02
  3. Помогнете ми за избор на климатик - 2010 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1836
    Последно: 24-12-10, 17:43
  4. Помогнете ми за избор на климатик!
    От Stan_80 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 39
    Последно: 12-02-10, 13:34
  5. Помогнете ми за избор на климатик - 2009 г.
    От 1115 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1632
    Последно: 31-12-09, 11:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе