Страница 234 от 334 ПърваПърва ... 184224232233234235236244284 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,496 до 3,510 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #3496

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Четейки поста на Бабати се позаинтересовах ,и си намерих едно такова климатиче.Изчетох двата тома инфо за него,но за мен като обикновен потребител остана загадка най важното - тоя климатик един декар ли отоплява или 10 квадрата ? 7 пъти изчетох безсмислените им фермани и най важното което ме интересуваше не открих,а именно за каква квадратура или обем е климата.Отстрани имаше някакви pdf файлове,които не искам да ме затормозяват допълнително.Тях ги отбичвам като пътни знаци,защото животът е кратък и времето е ценно, и не мога да го губя с всяка плява в нета.Избирателно търся вече най същественното за потребителя,в сбита и кратка форма.Ако некой намери инфото за квадратура в статията ще го почерпя.
    Ето го феномена :https://www.climamarket.bg/klimatik-...src25zs-s.html
    Няма такова нещо тоя климатик за толкова квадрата. Климатикът компенсира топлозагуби. При едни условия 25zs-s може да стопли 100m2 при дргуги условия и 15m2 да не успее да стопли.
    Смяташ си топлозагубите при желана вътрешна температура и минимална външна температура и гледаш при тия параметри климатикът колко топлина дава.
    Mega, zxc0, SPSt и 6 други харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    21
    #3497

    Отговор: Избор на климатик 2017

    здравейте,за едната стая взех
    Mitsubishi Heavy SRK/SRC 20 ZSX-S но и за другата да взема същия ми идва малко скъпо,затова ви моля за мнение ,колебая се между,

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/ SRC 20 ZMX-S и

    DAIKIN FTXM25M/RXM25M PROFESSIONAL ,благодаря предварително.

    rosswen одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #3498

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Четейки поста на Бабати се позаинтересовах ,и си намерих едно такова климатиче.Изчетох двата тома инфо за него,но за мен като обикновен потребител остана загадка най важното - тоя климатик един декар ли отоплява или 10 квадрата ? 7 пъти изчетох безсмислените им фермани и най важното което ме интересуваше не открих,а именно за каква квадратура или обем е климата.Отстрани имаше някакви pdf файлове,които не искам да ме затормозяват допълнително.Тях ги отбичвам като пътни знаци,защото животът е кратък и времето е ценно, и не мога да го губя с всяка плява в нета.Избирателно търся вече най същественното за потребителя,в сбита и кратка форма.Ако некой намери инфото за квадратура в статията ще го почерпя.
    Ето го феномена :https://www.climamarket.bg/klimatik-...src25zs-s.html
    Просто провери при друг търговец,който си е направил труда да напише това,което те интересува...например този:
    https://*********/Mitsubishi-Heavy/in...tu-klas-a.html

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #3499

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от dkar Виж публикацията
    здравейте,за едната стая взех
    Mitsubishi Heavy SRK/SRC 20 ZSX-S но и за другата да взема същия ми идва малко скъпо,затова ви моля за мнение ,колебая се между,

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/ SRC 20 ZMX-S и

    DAIKIN FTXM25M/RXM25M PROFESSIONAL ,благодаря предварително.
    Вземай МХИ-то и не му мисли повече, няма да съжаляваш.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    С.Мезинов и kokovox харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #3500

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Просто провери при друг търговец,който си е направил труда да напише това,което те интересува...например този:
    https://*********/Mitsubishi-Heavy/in...tu-klas-a.html
    Aз съм проверил и знам цената,но просто постнах линка за да видите до къде може да стигне деградацията .Да те залеят с купища за кого понятни,за кого не цифри,един ферман описания,които интересуват не повече от 5 % от потенциалните купувачи а най същественото да липсва.На това му се вика тотална измекярщина.Просто не мога да повярвам че тия съществуват.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    15
    #3501

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здравейте, моля дайте мнение за климатик - SEER: 8.53 / A+++, SCOP: 4.64 / A++
    Finlux FDCI-12QL46 WF - Нагревател на външното тяло , Позлатен кондензатор , WI-FI управление
    https://zora.bg/product/fdci-12ql46-wf
    Ще успее ли да топли стая 18м2 при -10, -15 градуса.
    Благодаря предварително!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #3502

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от biro Виж публикацията
    Няма такова нещо тоя климатик за толкова квадрата. Климатикът компенсира топлозагуби. При едни условия 25zs-s може да стопли 100m2 при дргуги условия и 15m2 да не успее да стопли.
    Смяташ си топлозагубите при желана вътрешна температура и минимална външна температура и гледаш при тия параметри климатикът колко топлина дава.
    биро,аз топлозагуби не мога да смятам,комшията над мен също,баба ми също не може да ги смята,мойте приятели също не могат да ги смятат.Не фантазирай и не се прави на интересен че можел и 100 квадрата да стопли,а 15 да не може..За обикновения потребител трябваше да постнат както всички останали сайтове квадратурата за която е предназначен.А не се правете на много техничари моля....Ще фане некоя женица шивачка или некой тираджия да ви пресмята топлозагуби,и ще гледа при тия параметри климатика колко топлина давал...боже що не вземете да се гръмнете.
    musster одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #3503

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Прочете ли мнение #3497 ? Нещо да кажеш по въпроса? Не всички потребители са технически неграмотни-повечето четат и разбират техническите спецификации и това какво пише в даден сайт за каква квадратура е машината, въобще не го гледат. това е за ачмонеците, дето вика Велев.
    dodo_pv, VeleV.Klima, Aleksandars и 2 други харесват това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    15
    #3504

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здравейте, моля дайте мнение за климатик - SEER: 8.53 / A+++, SCOP: 4.64 / A++
    Finlux FDCI-12QL46 WF - Нагревател на външното тяло , Позлатен кондензатор , WI-FI управление
    https://zora.bg/product/fdci-12ql46-wf
    Ще успее ли да топли стая 18м2 при -10, -15 градуса.
    Благодаря предварително!

  12. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #3505

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от deejay Виж публикацията
    Здравейте, моля дайте мнение за климатик - SEER: 8.53 / A+++, SCOP: 4.64 / A++
    Finlux FDCI-12QL46 WF - Нагревател на външното тяло , Позлатен кондензатор , WI-FI управление
    https://zora.bg/product/fdci-12ql46-wf
    Ще успее ли да топли стая 18м2 при -10, -15 градуса.
    Благодаря предварително!
    Нали преди питаше за Хитачи?За Finlux едва ли някой ще ти даде съвет!

    Sent from my Sony Xperia Z3

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #3506

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Мнение 3497 е пълна гротеска.Не смятам да участвам повече в тоя нелеп спор.
    @ СПСТ,ако ти ми изчислиш топлозагубите в спалнята ,която е с големи прозорци и когато е слънчево зимата не пускам никакво отопление,но когато е мрачно е хладилник ,или пък като си дойдат съседите от долу и запалят камината,и баджата ме грее без пари пак не пускам печка ,а като ги няма е ледена приказка ? Същото касае и ония от горе и от страни,които не винаги са в България ? Как да ги изчислявам тия топлозагуби ? По колко таблици ?
    СПСТ - я ми дай една формула от нататък сам да си изчислявам топлозагубите ако обичаш.
    Този пост е редактиран от ponyasd; 09-10-17 в 22:04.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,773
    #3507

    Отговор: Избор на климатик 2017

    ponyasd, виждали ли сте машина която я дават разни набедени търговци за 35 m², как не може да стопли и 25...И в същия момент мога да Ви покажа машина която е дават за 15 как топли вече 8 години помещение от 33 m², където един умрял конвенционален панасоник беше се скапал от работа...?!
    SPSt, ruuni9 и rosswen харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    15
    #3508

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Да този ще бъде за друга стая. Просто ме заинтригуваха параметрите му!
    Толкова ли е зле тази марка. Все пак ще спестя пари!

  17. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #3509

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от deejay Виж публикацията
    Здравейте, моля дайте мнение за климатик - SEER: 8.53 / A+++, SCOP: 4.64 / A++
    Finlux FDCI-12QL46 WF - Нагревател на външното тяло , Позлатен кондензатор , WI-FI управление
    https://zora.bg/product/fdci-12ql46-wf
    Ще успее ли да топли стая 18м2 при -10, -15 градуса.
    Благодаря предварително!
    Нагревателя, позлатеният кондензатор и Wi-Fi нямат пряко влияние върху отоплянето на помещение.
    Попрочети малко по-обширно темата.

    Изпратено от моят MI 5s с помощта на Tapatalk
    ruuni9 и Genadi80 харесват това.

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,773
    #3510

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Finlux FDCI-12QL46 WF - еб...и набедената 12 ка....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе