Страница 43 от 334 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #631

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Провери в речника значението та думата избор!​ Спазвай правилата на форума и спри със спам-а! Като не ти харесва нещо, не го чети и не коментирай!

    Доста крайно изказване,което противоречи на добрия тон!
    Горното,можеше да му го напишеш на лично.
    Този пост е редактиран от avenger; 10-02-17 в 13:30.

  2.  
     
  3. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #632

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Имаш ли модераторски функции, за да правиш забележки? Семантични значения зная със сигурност по-добре от теб!

    Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk
    dodo_pv и ivelin1980 харесват това.

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #633

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Аз спирам! Къде прочете заплаха? Моля цитирай! А най-добре не плаши децата с: "Мамооо, кажи му". Защото си много добър със семантиката, затова си редактира мнението. Аз пък няма да редактирам моето.
    dddilian и chany харесват това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    115
    #634

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Темата е точно: Избор на климатик 2017 ! И за нов европейски, и за к2у и за 100в. Всеки избор има + и - ! Човек сам решава как да си харчи парите. Но не е нормално ,фанатизирано да се налага едно мнение без да се зачита чуждото . Т.е. Аз и моя велик климатик сме супер,а вие с вашите духалки за нищо не ставате... Няма нищо по-изморително от човек,който е винаги прав ! А.Кристи го е казала...
    dddilian одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #635

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Абе хора,защо все се коментират и препоръчват скъпи модели,а не се обелва нито дума за нови модели като Aux ASW-H12A4/SUVR1DI,който е с много добри характеристики поне на книга ,на цена 650 лева.за HAIER AS12BS4HRA/1U12BS3ERA,който също е под хиляда лева вкл.монтажа,за новите модели на Gree Viola и Cozy ,все с добри характеристики ?
    Препоръчват се все едни и същи,почти двойно по скъпи клими .
    Малко съм скептичен,особено след вчерашната смърт на Митсубишито на комшията ,купено преди 6 години за 2500 лева,което разбира се е прецедент,но кара човек да се замисли,както и излизането вчера на новите сметки,на които не видях някаква фрапираща разлика когато сравнявахме между еднакви апартаменти отоплявани с евтини и скъпи климатици,не че нямаше,но беше такава ,че са необходими поне 5-6 години работа за да се изравни цената и оправдае вложението.А аз след 6 години може и да съм умрял,може да съм продал апартамента или заминал на гурбет...
    Защото искащите мнение не го купуват, само за да се охлаждат и подгряват з@дниците си през есента. Искат от тях да топлят и при -15°C, без да пускат някакъв отоплителен уред в стаята, да помага. Искат и тишина, и малко дефрости. А това е свързано с комфорт. Който е попитал за машина, ЕДИНСТВЕНО за охлаждане, е получавал насоки към ниския ценови клас.
    DUNDURMA и necata2 харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #636

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Защото искащите мнение не го купуват, само за да се охлаждат и подгряват з@дниците си през есента. Искат от тях да топлят и при -15°C, без да пускат някакъв отоплителен уред в стаята, да помага. Искат и тишина, и малко дефрости. А това е свързано с комфорт. Който е попитал за машина, ЕДИНСТВЕНО за охлаждане, е получавал насоки към ниския ценови клас.
    Да,но лично съм свидетел как хора с такива климатици се топлят не по зле от скъпите аналози,и то не само есента а и текущата зима,и въпросните климатици се не чуха да работят дори ,да не говорим че си и поддържат нормална температура в помещенията.Не ми е удобно да снимам клипчета по стаите на мои познати да за го докажа.Не е чак толкова черен дявола.Въпросните модели които съм посочил им дават нормална работа до - 10/-15 градуса,гледам някои от тях с 33 килограма външно тяло и компресор Тошиба..Ами аз за 1300 лева колкото струва 12 lm на Fuji,ще си взема два такива......
    ronnie72 и SPSt харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #637

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Вземи си, кой те спира? Не си длъжен да се съобразяваш с хорското мнение.
    VeleV.Klima, DUNDURMA и chany харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #638

    Отговор: Избор на климатик 2017

    10% TO на 600лв. = 60лв.
    10% ТО на 2400лв. = 240лв.
    Само не ме разбирайте погрешно.
    ronnie72 и ponyasd харесват това.

  11. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #639

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Да,но лично съм свидетел как хора с такива климатици се топлят не по зле от скъпите аналози,и то не само есента а и текущата зима,и въпросните климатици се не чуха да работят дори ,да не говорим че си и поддържат нормална температура в помещенията.Не ми е удобно да снимам клипчета по стаите на мои познати да за го докажа.Не е чак толкова черен дявола.Въпросните модели които съм посочил им дават нормална работа до - 10/-15 градуса,гледам някои от тях с 33 килограма външно тяло и компресор Тошиба..Ами аз за 1300 лева колкото струва 12 lm на Fuji,ще си взема два такива......
    Ако гледаш AUX-ите, то те са на привършване. Техмарт (Магнум-Д) щели да спират и с тях да се занимават (наскоро приключиха с Midea). SUVR1DI лично аз взех 3 бройки за приятели и познати - и нямат повече. Останали са няколко SUKR1DI, които на теория имат същите параметри, но не съм го пробвал и не знам дали е читав. От топ модела (LAR1DI) (имам 2 такива и съм доволен) имат само няколко на склад и край .....
    За Haier нищо не мога да кажа.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #640

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    Вземи си, кой те спира? Не си длъжен да се съобразяваш с хорското мнение.
    Нали затова все пак посещавам и тоя форум,в който по презумпция пишат спецовете по кл.техника в България,за да видя и техните мнения по въпроса.В Data.bg или в БГ Мама няма да са съвсем в час.
    Да кажат по няколко думи за хардуера,за софта на въпросните модели.
    Но май всеки си пише и хвали тези които той продава и от които му е най голяма кирията.
    avenger, avast3 и mkukas харесват това.

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #641

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Затова се четат отзивите на потребителите. Разликата между високия и ниския клас машини, изключвайки как отопляват, е надеждността, комфорта и икономичността. Спецовете, които сами си ремонтират машините и имат части, не питат тук. Другите биха заплатили за всеки един дефект в по-късен период, което е неизбежно към днешна дата - производството на ниския клас. Ето защо не се препоръчват от никого.
    mkukas одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #642

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Кой изтри правото на отговор? Не може всяка написана дума да се отъждествява като "плюене". Думите си имат значение.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #643

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Провери в речника значението та думата избор!​ Спазвай правилата на форума и спри със спам-а! Като не ти харесва нещо, не го чети и не коментирай!

    Доста крайно изказване,което противоречи на добрия тон!
    Горното,можеше да му го напишеш на лично.
    Не съм използвал обидни квалификации и не виждам с какво съм нарушил добрия тон. Не мисля, че съм нарушил и Правилата на форума Не би било бон-тон и не ми е в стила да се разправям с когото и да било на ЛС. Предпочитам аудиторията да прецени кой крив, кой прав. Ако съм в грешка и не съм прав, винаги съм готов да се извиня. Но това ще го кажат участниците във форума, а не само един потребител.
    Хубав ден!

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #644

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Не мога да разбера. Колко по точно да напиша, че темата е за избор на климатик, а не кой кого харесва и кой не?

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  18. Novice
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    3
    #645

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здравейте,

    Бих искал да ме посъветвате за читав модел климатик. Харесах няколко модела, но след проверка във форума се оказа, че повечето имат проблеми.

    Климатикът ще се използва в хола на апартамент за отопление, когато ТЕЦ-ът не работи, както и за охлаждане през лятото. Квадратурата на помещението е малко над 28 кв.м., а кубатурата е около 75 куб. м. Жилището е ново строителство с термоизололация от 8 см, 5 камерна дограма с троен стъклопакет и 4-сезонно Ка стъкло. В помещението има 2 френски прозореца, площта на всеки от тях е по около 5 кв. м. Прозорците са с южно изложение, но срещу тях има 16-етажен блок, който хвърля сянка по обяд за около 2 часа. Другата външна стена е с източно изложение. Апртаментът е на 5-ти етаж, като над него има още 3 етажа. Жилището е в София. Бюджетът е около 2000лв. Тръбите за климатика са поставени и вкопани по време на строежа на сградата. Те са предвидени за климатик 12-ка, но тъй като тръбният път е около 2 метра ми беше казано, че може да се постави и по-голям климатик. Бих искал уредът да има WiFi модул, но ако няма читави модели, то съм склонен да се откажа от това мое изискване.
    Този пост е редактиран от Anislav; 10-02-17 в 15:29.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 334 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе