Страница 53 от 334 ПърваПърва ... 343515253545563103 ... ПоследноПоследно
Резултати от 781 до 795 от общо 5004

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #781

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Да ги наречем равностойни в такъв случай, като изключим цената.
    За съжаление, вносителите на триото не са чували за следгаранционна поддръжка. Не дай боже да опира някой до части, само за модела Нокрия.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    60
    #782

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Май никой няма наблюдение за моя въпрос.

  4. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #783

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от nikolai4ooo Виж публикацията
    Момчета спрях се да сложа 3 броя LUCA (хол,спалня и детска),но възникна друг въпрос който е важен,къде да се монтират външните тела? На две от телата е възможно да се монтират на балкон за да на завет,защото над мен има други балкони,но няма да ги огрява зимното слънце,но може и да се монтират на места където ще ги огрява няколко часа,но няма да са защитени от вятър и т.н.? Въпроса е къде е по добре да ги сложим?
    Пази си терасата да можеш да си пиеш бирата там Климатиците са роботи създадени да ти служат. Не ги мисли. Машините са корави и ще понесат северняка

  5. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #784

    Отговор: Избор на климатик 2017

    NUT - Погледнете Toshiba 13 Suzumi или Fujitsu 12 Luca. За по-сигурно обаче Toshiba 16 Suzumi

    zediqus - Според мен ви трябва някоя 12/35ца. Аз бих разгледал Toshiba 13 Suzumi, Fujitsu 12 Luca, но предполагам и в по-ниския клас машини ще ви свършат работа.

    nikolai4ooo - Пиши го твоя въпрос пак.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    60
    #785

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Moмчeтa cпpяx ce дa cлoжa 3 бpoя LUСА (xoл,cпaлня и дeтcĸa),нo възниĸнa дpyг въпpoc ĸoйтo e вaжeн,ĸъдe дa ce мoнтиpaт външнитe тeлa? Ha двe oт тeлaтa e възмoжнo дa ce мoнтиpaт нa бaлĸoн зa дa нa зaвeт,зaщoтo нaд мeн имa дpyги бaлĸoни,нo нямa дa ги oгpявa зимнoтo cлънцe,нo мoжe и дa ce мoнтиpaт нa мecтa ĸъдeтo щe ги oгpявa няĸoлĸo чaca,нo нямa дa ca зaщитeни oт вятъp и т.н.? Bъпpoca e ĸъдe e пo дoбpe дa ги cлoжим?

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #786

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Не нужно да повтаряте това което сте написали. Ако някой има желание и възможност, ще Ви отговори.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #787

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от nikolai4ooo Виж публикацията
    Moмчeтa cпpяx ce дa cлoжa 3 бpoя LUСА (xoл,cпaлня и дeтcĸa),нo възниĸнa дpyг въпpoc ĸoйтo e вaжeн,ĸъдe дa ce мoнтиpaт външнитe тeлa? Ha двe oт тeлaтa e възмoжнo дa ce мoнтиpaт нa бaлĸoн зa дa нa зaвeт,зaщoтo нaд мeн имa дpyги бaлĸoни,нo нямa дa ги oгpявa зимнoтo cлънцe,нo мoжe и дa ce мoнтиpaт нa мecтa ĸъдeтo щe ги oгpявa няĸoлĸo чaca,нo нямa дa ca зaщитeни oт вятъp и т.н.? Bъпpoca e ĸъдe e пo дoбpe дa ги cлoжим?
    При мене 2бр. са на балкона. Един срещу друг. Предимства, не стърчат от фасадата, не капят на никого, на завет са и няма сняг да ги затрупа, балкона пази до някъде и от градушка, лесен достъп за обслужване, по-лесно може да се поглеждат от време на време. Недостатъци, ветровито става малко на терасата и зимата трябва да се мисли нещо за водата, че става пързалка.

  10. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #788

    Отговор: Избор на климатик 2017

    И най-вероятно си пречат един на друг. И ти заемат половината тераса.

  11. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #789

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от nikolai4ooo Виж публикацията
    Moмчeтa cпpяx ce дa cлoжa 3 бpoя LUСА (xoл,cпaлня и дeтcĸa),нo възниĸнa дpyг въпpoc ĸoйтo e вaжeн,ĸъдe дa ce мoнтиpaт външнитe тeлa? Ha двe oт тeлaтa e възмoжнo дa ce мoнтиpaт нa бaлĸoн зa дa нa зaвeт,зaщoтo нaд мeн имa дpyги бaлĸoни,нo нямa дa ги oгpявa зимнoтo cлънцe,нo мoжe и дa ce мoнтиpaт нa мecтa ĸъдeтo щe ги oгpявa няĸoлĸo чaca,нo нямa дa ca зaщитeни oт вятъp и т.н.? Bъпpoca e ĸъдe e пo дoбpe дa ги cлoжим?
    Ако се монтират с южно изложение, слънцето като ги напече доста им помага за топленето и ефективността се вдига. От друга страна на балкона външните тела ще бъдат защитени от сняг, навявания, дъжд, градушки и по-лесно ще се обслужват ако се наложи.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #790

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Нищо не заемат, над главата са ми. Сега ако някой е 1,95 ще трябва да внимава.
    За пречене, да. MHI-то вдига малко по-рано минимума на тошибата, но е решено съвсем елементарно.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #791

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    За съжаление, вносителите на триото не са чували за следгаранционна поддръжка. Не дай боже да опира някой до части, само за модела Нокрия.
    Не съм съгласен,работим с Темпекс (фуджи електрик)и мога да кажа, че по-адекватен сервиз не съм виждал,поне в Пловдивска област.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    13
    #792

    Отговор: Избор на климатик 2017

    А когато избираме климатик, кои са екстрите, на които да обърнем внимание? Мисълта ми е за по-добре качество на въздуха, като йонизиране, пречистване, овлажняване?

    Кои са наистина полезни и кои са по-скоро рекламент трик?

  16. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #793

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Не съм съгласен,работим с Темпекс (фуджи електрик)и мога да кажа, че по-адекватен сервиз не съм виждал,поне в Пловдивска област.
    Я ми поръчай филтри за Нокрия, да видим. Защото и аз работя с тях, и с другите, и се правят на ощипани моми. Всеки може да има части за налчини на пазара машини. Какво, една машина излиза от пазара и клиентите да клатят гората?

    ... Я иди в Кодекс да видиш склада за части. Отивам, казвам какво искам, дори за машини на 10-13 години имат части. Ако не е налично идва до седмица. При Тошиба пак е така. Последния гар. ремонт на Нокрия, сваляха мотор от машина. Не, че имам проблем с това. Свален, поръчан, все е оригинален. Просто нямат поръчка на части. Елементарни филтри за Нокрия. Нокрията къса филтри понякога. Къде сама, къде с помощ от клиента. Това няма значение, плащат си ги хората, а няма?
    Този пост е редактиран от Mega; 21-02-17 в 22:27.

  17. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #794

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Нищо не заемат, над главата са ми. Сега ако някой е 1,95 ще трябва да внимава.
    За пречене, да. MHI-то вдига малко по-рано минимума на тошибата, но е решено съвсем елементарно.
    Я напиши колко колко е разстоянието от горния капак до горната тераса. Как се отваря капак и обслужва/ремонтира външно тяло?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #795

    Отговор: Избор на климатик 2017

    10см. И 190см. от долният ръб на стойката до пода. Виждаш ли колко бързо става меренето. Като ти е под ръка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 14:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 02-02-16, 00:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 07:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 23:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 22:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе