Страница 37 от 334 ПърваПърва ... 2735363738394787 ... ПоследноПоследно
Резултати от 541 до 555 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #541
    Цитат Първоначално публикувано от DarkSide Виж публикацията
    Друга няма в бюджета до 2-2.2 к

    Щях да взема Toshiba Daiseikai 8 TOSHIBA RAS-10G2KVP-E/RAS-10G2AVP-E. Приятел си го купи преди зимата и се оплака, че се успал няколко пъти. След като прочетох, че това е нормално и производителя не е направил нищо по въпроса, се отказах категорично от този "таралеж".

    На Fujitsu General ASHG09LTCA клапите навяло/надясно се управляват ръчно - задраскан.

    Daikin с подобни параметри са с 1000 лв. отгоре. Panasonic не лъсват с кой знае какви параметри в този ценови диапазон.

    samsung, lg, gree и т.н. не ги гледам. При много лош опит в офиса с тези марки.
    Твоят модел май не е произведен още?
    Mega одобрява това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #542

    Отговор: Избор на климатик 2017

    ME FH, определено не дефроства по часовник през 60 минути.
    DarkSide одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    77
    #543

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Е според теб 2к за климатик с ръчни клапи или с успиване, нещо което го има климатик за 1000 лв и не го прави. Как ти се струва, добър избор ли е? ME FH ми се струва най-добре към момента

    Успиването 100% не е решен проблем - нов климатик, купен и монтиран от голяма фирма, преди 3 месеца го има този проблем. Не знам какво са му решили, но явно не са. От фирмата, която го е монтирала няма коментар към момента.
    Този пост е редактиран от DarkSide; 02-02-17 в 23:08.

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,691
    #544

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от DarkSide Виж публикацията
    ... ME FH ми се струва най-добре към момента.
    Щом това е избора, взимайте го. Модели много, за всеки си има клиенти.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,534
    #545

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от DarkSide Виж публикацията
    ...Успиването 100% не е решен проблем - нов климатик, купен и монтиран от голяма фирма, преди 3 месеца го има този проблем. Не знам какво са му решили, но явно не са. От фирмата, която го е монтирала няма коментар към момента.
    Гледайте като дойде следващия момент, да Ви монтират избраното от Вас съкровище, тази голяма фирма за не фигурира сред претендентите.
    Успех с машината!
    Aleksandars и DarkSide харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    77
    #546

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Щом това е избора, взимайте го. Модели много, за всеки си има клиенти.

    Интересувам се в детайли преди да купя техника, инженерното ми образование ми позволява да чета сервизна документация (учил съм топлотехника и електротехника с интерес), да разбирам кое как работи, да разпитвам приятели/познати/интернет потребители за притежаваната от тях техниката и това да ме навежда на възможно най-добрия избор, това което е най-добро в отношение цена/качество и ще задоволи потребностите ми. Аз не съм ти онзи досаден клиент, които си няма идея какво иска да купи - стига да го вземе най-евтино. Отивайки в магазина, съм съвсем наясно какво искам, как го искам и защо го искам. Та не ми е ясно какво ми се заяждаш. Може да не се обаждаш повече. Две мнения от теб и двете са лишени от смисъл и полезност.
    Този пост е редактиран от DarkSide; 03-02-17 в 11:52.
    pulsedriverbg одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,133
    #547

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Проблема с успиването е решен отдавна (където го е имало), но всеки си избира. Аз лично няма да го мисля, дори това лято мисля да сменя MHI-то. Тошибата и LTC продължават да мачкат. LTC-то, ако имаше активни филтри щеше да е супер, но няма.
    Можело поне един йонизатор да му сложат наистина ,най-бедния топ модел, но пък има други достойнства.

    То много неща може,ама ти си все най-великия!
    Този пост е редактиран от avenger; 03-02-17 в 12:57.
    Mega и Jack Krauser харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #548

    Отговор: Избор на климатик 2017

    За без пари и с много екстри,че и да топли ,нещата пак отиват към най недолюбваната марка във форума,но ти си я отписъл вече.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,171
    #549

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    За без пари и с много екстри,че и да топли ,нещата пак отиват към най недолюбваната марка във форума,но ти си я отписъл вече.
    Коя е най - недолюбваната марка?

  12. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #550

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Самсунг. Може би и LG.

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,691
    #551

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от DarkSide Виж публикацията
    ... Та не ми е ясно какво ми се заяждаш. Може да не се обаждаш повече. Две мнения от теб и двете са лишени от смисъл и полезност.
    От кога едно пожелание за успех се приема като заяждане? Ако не се лъжа, питахте за съвет, дадох моето мнение. И това ли е заяждане? Нямам спомен да съм насилвал някой за избор на машина? Или всяко мнение несъвпадащо в Вашето е заяждане? Ако е така, направо да пишем каквото очаквате и да има душевен мир? По стила на писане се вижда и нивото на човек.
    bobovo, mkukas и ААТ харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    77
    #552

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    За без пари и с много екстри,че и да топли ,нещата пак отиват към най недолюбваната марка във форума,но ти си я отписъл вече.
    Щом 2200 за 9000 BTU климатик за теб е без пари, трудно ми е да говоря с такива богаташи, дай боже и аз да стана такъв някой ден. Кой знае какви екстри не търся - не съм писал, че ми трябва плазми, управления по интернет, и разни глезотии.
    Alexi и ААТ харесват това.

  16. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #553

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Какво търсиш?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2016
    Живее в
    видин
    Мнения
    83
    #554

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Проблема с успиването е решен отдавна (където го е имало), но всеки си избира. Аз лично няма да го мисля, дори това лято мисля да сменя MHI-то. Тошибата и LTC продължават да мачкат. LTC-то, ако имаше активни филтри щеше да е супер, но няма.
    Бихте ли споделили, кога и как е решен проблема с "успиването" Toshiba Daiseikai 8 TOSHIBA RAS-10G2KVP-E/RAS-10G2AVP-E , защото при мен си го има. А моя е монтиран преди няколко месеца. Не,че е голям проблем но дразни . Все пак е машина за над 2000 лв. и не би трябвало да е така. Иначе за дефроста го прави рядко и то при тотално заскрежаване !!! При което, топли но вдига разхода. Външното му тяло е до външното на Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE . На електрика дефрост-а е малко по-начесто. Но навременен ! Не съм го видял да прави без необходимост./Гледам ги и двата през прозореца / Желязна машина ! Имам го от три години и половина. Единственият му недостатък /според мен / е лошото ауто на вентилатора. Решение - вдигаш на др. степен ! Ако сега трябва да избирам между двата бих взел електрика. По-висок СОР и отдаване. По-интелигентно управление на вертикалните клапи. Не "дреме" а и по-евтин !! В спалната съм с Mitsubishi Heavy SRK25ZMX-S/SRC25ZMX-S . Третият ми по класация . А и по цена.Тих , топлеш. С отлично ауто на вентилатора. Логичен дефрост. Но....взех четвърти за кухнята - Panasonic xz9skew за 1270 лв. сега го тунинговом за под - 15 !
    necata2, ronnie72, JOKVN и 3 други харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #555

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от DarkSide Виж публикацията
    Щом 2200 за 9000 BTU климатик за теб е без пари, трудно ми е да говоря с такива богаташи, дай боже и аз да стана такъв някой ден. Кой знае какви екстри не търся - не съм писал, че ми трябва плазми, управления по интернет, и разни глезотии.

    Имах предвид климатиците от 1000 лв.Не съм казал ,че 2200 лв. са малко.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 37 от 334 ПърваПърва ... 2735363738394787 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе