Страница 309 от 334 ПърваПърва ... 259299307308309310311319 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,621 до 4,635 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4621

    Отговор: Избор на климатик 2017

    По тази логика ако нямаме парите за върховите модели, да не си купуваме климатици. 4 години се топлех с конвенционална мидея и не умрях от студ. Работеше дори под -20. Ако един климатик е оразмерен правилно, то няма проблем да си върши работата било то Шорай, Мирай или който и да е друг.
    Aleksandars, hitman0013, kokovox и 4 други харесват това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #4622

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Мда, само дето или спират да работят или папат ток колкото .. Всеки си решава де, ентусиазмът след време се оценява, а аз казвам това, което сам виждам на база собствен опит. А не на принципа - моето си е най-доброто! Ако това е драмата - моите машини са най-Убави! И ....

    Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk
    zxc0 одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4623

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Тук никой не говори, че неговото е най-доброто. Дори препоръчвания от Вас модел Дайсекай има своите кусури. Тук говорим за климатици, които ще свършат работа за дадени помещения, вписващи се в определена цена. И аз искам да карам чисто нова кола, но карам 17 годишна, понеже толкова ми позволява бюджета. Нека бъдем реалисти.
    chany, Genadi80, Rafailiev и 2 други харесват това.

  5. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #4624

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Ема след това идва .....отрезвяването. нищо де, нека е така.

    Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    384
    #4625

    Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от С.Мезинов Виж публикацията
    @stoyanow, фуджи 09лук, мицубиши хеви 20зс-с, но са малко над бюджета. Можете да погледнете и 09 или 12лмц на фуджи.
    @boris1, мицубиши 25зс-с, щом е за спалня. Шорая също трябва да свирши работа.
    От предложените само LMC влиза в бюджета. Нали говорим за тези модели (абстрахирам се от сайта вимакс!!!)- https://*********/invertoren-klimati...tu-klas-a.html и https://*********/invertorni-klimati...tu-klas-a.html ?

  7. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #4626

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Ей го
    https://*********/invertoren-klimati...tu-klas-a.html

    Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    384
    #4627

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Не се вижда линка, но по кода е това 12LMC/ROG12LMC за 1300 с монтаж без отстъпкта, коята тъщата полза.

  10. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #4628

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Линковете не важат.
    Виж този

    http://www.fujitsu-general.bg/produc...en_klimatik/13

    Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #4629

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Не се вижда линка, но по кода е това 12LMC/ROG12LMC за 1300 с монтаж без отстъпкта, коята тъщата полза.
    Само дано не го слагаш в повече от 25 кв.м защото за да стопли и задържи 24 гр. работи нон-стоп с духане на висока степен на турбината и си е доста шумно. Махах ауто на вентилатора и сменях скоростите, но не усетих промяна в шума, утихва чак на най-малката скорост, но там пък вече почти не духа. Поне при мен така работи на 33 кв.м предполагам че в малко помещение ще е по добре. Друг недостатък са си клапите които и да ги въртиш наляво надясно все си духат направо. Това ако го знаех, щях да си купя друг модел...

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    384
    #4630

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Благодаря за мнението! Значи за момента има предложение за шумен и невъзможност за контрол на потока климатик и други, които са извън бюджета. Тъпо. Продължава търсенето.
    Stankov85 одобрява това.

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #4631

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Благодаря за мнението! Значи за момента има предложение за шумен и невъзможност за контрол на потока климатик и други, които са извън бюджета. Тъпо. Продължава търсенето.
    Не ме разбирай погрешно. Съотношението цена/качаство е добро. Ако не ти е необходимо насочване на потока (подходящо място за монтаж) и помещението не е по голямо от 25 кв.м,, да е изолирано и без много чупки - за да може да затопли и да задържи само с подухване на висока скорост от време на време, през другото време да слиза на тиха скорост на вентилатора и само да следи температурата (мое предположение). При такива условия може и да останеш доволен.

  14.  
     
  15. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #4632

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Тук никой не говори, че неговото е най-доброто. Дори препоръчвания от Вас модел Дайсекай има своите кусури. Тук говорим за климатици, които ще свършат работа за дадени помещения, вписващи се в определена цена. И аз искам да карам чисто нова кола, но карам 17 годишна, понеже толкова ми позволява бюджета. Нека бъдем реалисти.
    Радвай се! Караш истинска кола, а не нова баракуда.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #4633

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Благодаря за мнението! Значи за момента има предложение за шумен и невъзможност за контрол на потока климатик и други, които са извън бюджета. Тъпо. Продължава търсенето.
    Това е един от добрите варианти за цената, но ще е преоразмерен в описаното помещение и ще работи он/офф, става въпрос за 12лмц. Ако имате възможност да дадете повече пари и да вземете някой от по-скъпите модели ще работят по-добре и комфорта ще е по-добър. Има и вариант за климатик втора употреба, но се говори, че покрай морето нямате читави фирми, които предлагат подобен вид употребявана техника.
    mkukas одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #4634

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Здравейте, имам нужда от съвет. Трябва ми машина за следнито помещение - спалня и детска (новородено) в къщата на баба и дядо с размери 4х3,7х2,5м,
    с външна изолация на единствената външна стена (останалите три граничат с баня, коридор и килер, а тавана е под на баня и хол), изложение север, първи приземен етаж, почти никога не се огрява от слънце, 1 двоен ПВЦ прозорец с двукамерна дограма. Има радитор от котлето, който почти не стопля. Помещението ще се използва само като ходим на гости и следователно няма да се отиплява и охлажда постоянно. Къщата се намира във Варна, Виница.
    Ценовият диапазон е до 1300лв със стандартен монтаж. Извинямам се, ако съм пропуснал нещо.
    В подобна стая сложих Панасоник Етерия 9 .
    Супер доволен съм за сега от климатика.
    Нещо важно за мен е шума .
    Климатика е супер тих и е единствения в този ценови диапазон с йонизатор за пречистване на въздуха.
    Това и за вас ,а най-вече за бебока е важно .
    п.п.разрови се ИЗ нета има хубави оферти и може да се вместиш в бюджета .
    Genadi80 одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    140
    #4635

    Отговор: Избор на климатик 2017

    stoyanov, ако ще ползвате климатика само когато сте на гости, по добре си купете един конвектор за под 100 лв. и да ви го пускат когато ще ходите.Климатика няма да го избиете никога с този режим на ползване
    oska, mkukas, emil vasilev и 2 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе