Страница 56 от 283 ПърваПърва ... 646545556575866106 ... ПоследноПоследно
Резултати от 826 до 840 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #826

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от bran Виж публикацията
    Здравейте, трябва ми климатик за стая 17кв/м с добра изолация/дограма. Първоначално се ориентирах за Hitachi 12 RPC но сега един познат ме насочвма към GREE 12 VIOLA. Бихте ли ми казали кой е по-добрия избор от двата.

    Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk
    По добрия избор е хитака.
    Genadi80 одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    832
    #827

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Във всичките теми коментарите за днес са за капут/счупено/ Трео.
    Я дай линк към няколко от днес ,да видим кой е написал че Треото е капут/счупено.Да го попитаме за подробности ?
    пп.Темпекс го дава скъпо.Друга фирма го дава доста по евтино....
    gerhar одобрява това.

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,796
    #828

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Bran, за Вашето помещение не e нужна машина която в режим охлаждане да е 12000 BTU.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #829

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Хората търсят климатици за да охлаждат/ топлят ,зарзават , разни сервизни помещения, някое килерче с електроника, някоя спалничка на хотелчета им трябват бройки, като това хотелче ,от което е снимката на раздора ...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,959
    #830

    Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от JOKVN Виж публикацията
    Аз да ти кажа съм пред същата дилема или по скоро бях само че за zm-s,реших да се възползвам от промоцията на 20zm-s.Ходих да ги разглеждам,но нещо много куц дизайна ми се видя,все едно климатик на 10г, говорих с монтажната група да проверят за наличности и ако има да ми вземат.Получих обаждане и ми казаха,че го има и го вадят и както седях на телефона реших,че не искам 10г да влизам и това да ми вади очите всеки път и направо им казах да вадят ZS-S.Идеята ми е,че на старите модели е доста дървен дизайна,иначе надали в тая малка спалня ще намериш някаква разлика и в работата или разхода на двете машини.
    Страх ме е единствено от случаите, с дефектни детайли. Качеството на материалите, вложени в ZMX все ми се ще, че е по-високо. Иначе, ако всичко е наред с машината, съм сигурен, че ще върши чудесна работа (говоря за ZS-S). Относно дизайна, да, на новите е доста по-добър, но това не ми е проблем. Някой веднъж беше сравниш дизайна ма zmx, с този на Мерцедес 124-ка - класика. Особено като гледам какви "шкафове" излизат, като нови модели, на доста високи цени, този си е направо красавец. Ще видим, все още не съм решил окончателно. Благодаря и на edi за мнението, бих се радвал, ако още хора дадат своето.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #831

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Осъзнавате ли, че се прехласвате по климатик, който Додо е наблюдавал няколко часа в хотел при външна температура -1 гр. Аз съм последният човек, който ще плюе по евтини марки, особено след като имам 12,5 г. Нео и съм много доволен от него. Това обаче е напълно несериозно. Спрете се и не цитирайте бумаги, защото някои хора ги разчитат дори по-добре от вас. Нека да споделят мнения хора притежаващи и отопляващи се с такъв климатик поне 2 зими, а вие говорете и хвалете вашите си климатици или смядовски радиатори-кой с каквото се отоплява.
    dodo_pv и rosswen харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #832

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Дизайн може да избира жена ми.Аз избирам по други критерии.ЛДС -то ми като е грозно и стърчи напред, какво.99% от сегашните машини са по-зле, ама са по-красиви.
    Mega, SPSt, chany и 2 други харесват това.

  10. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #833

    Отговор: Избор на климатик '2018

    rosswen, аз няма да ти казвам какъв климатик да си вземеш. Ще ти кажа да гледаш дизайна само при еднакви или по-добри показатели. Окото се гали от по-красивото, но когато на г*за му е студено или джоба е с дупка, окото се притваря. Успех!
    Aleksandars, Mega, chany и 1 други харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,959
    #834

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Съгласен съм и с двама ви.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #835

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Все пак говорим за машини от един производител и с почти еднакви параметри,вие го изкарахте,че трябва да решава между хеви-то или трео.Аз лично също гледам първо параметрите,но и трябва да ми хареса,затова не можах да преглътна при избора ми zm-s.

  13. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #836

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Я дай линк към няколко от днес ,да видим кой е написал че Треото е капут/счупено.Да го попитаме за подробности ?
    пп.Темпекс го дава скъпо.Друга фирма го дава доста по евтино....
    Аз! В една казах,че е дръгел,в друга Сашо го определи като кошница.
    Ама ,стига с офффф-а!
    Капут,може и да се преведе като-не става!

    Най-обичах да казвам в Дойчлянд:
    Цигон капут! Смятам,че превод не е необходим.
    Този пост е редактиран от Viking72; 06-02-18 в 20:36.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    832
    #837

    Отговор: Избор на климатик '2018

    @SPSt Аз за мойте климатици съм писал,снимал, и коментирал предостатъчно във форума.
    Стара,изтъркана информация за изтъркани от хвалба климатици.Всичко което би могло да бъде казано за тях е казано стотици пъти в постовете.Не обичам да се повтарям като счупена грамофонна плоча,а и хвалейки ги рискувам да ме обвиниш в пристрастие или лобизъм за вносителя .На тебе все е трудно да ти се угоди.....
    Обичам да давам път на новото,не съм някой закостенял в разбиранията си гном робуващ на някой популярен модел.
    SPST - защо винаги срещам негативизъм в твойте постове ? Постоянно някого или нещо апострофираш,изразяваш несъгласие , изтъкваш някакви си твои лични доводи ?
    Сега пък нов критерии препоръчваш - да не изразяват мнения хора които притежават даден модел по малко от две години ? Много ми е странно това наистина!
    Дразниш се че се хвали някоя машина - ми хубаво тогава,убеди ни в обратното,че грешим.Използвай технически аргументи ,използвай ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и наблюдения на недоволни собственици (макар и не двугодишни) .Нека се водим по максимата ,че всеки е невинен до доказване на противното !
    @Viking72 ,това ,че някои е казал че са "дръгел" или "кошница" смятам да не коментирам.С тези две нарицателни ли се изчерпват всичките доводи "против"
    dodo_pv и Genadi80 харесват това.

  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,796
    #838

    Отговор: Избор на климатик '2018

    ponyasd, когато започнете да отваряте различни машини, с имена които не знам кой с какъв акъл ги е измислял и виждаш аджеба, че не струват и половината от това което им искат, друго мнение ще имате...
    necata2 одобрява това.

  17. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #839

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Сашо е спец,нека той да ти обясни.
    Ама ти си мислиш,че клима с търговска цена около 600 левчета е извънземна технология?
    Сигурно е за Сибир!
    Ами„ баламурниците”,които са дали по няколко хилки за климатик,как са се минали?
    Няма нужда да спорим,това е хотелски климатик,както има и хотелски тв-та!
    shener84 одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,535
    #840

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Да,истината е ,че всеки гледа на нещата през своята призма.Но все пак всеки може да си извади определена поука за себе си от мненията споделени от няколко собственика на определена машина.Още повече,че всеки знае как малкото камъче обръща каруцата,в смисъл - един собственик да се изкаже негативно,че нещо не му е харесало,и това разколебава до голяма степен хората,имащи намерение да купят същата машина.
    Но нека коментираме конкретното Трео.
    1.30/10 килограма външно /вътрешно тяло :
    2.50 градуса ( възможни и повече !!) изходяща температура при отрицателна външна :
    3.Безшумно вътрешно тяло !
    4.Изключително изгодна цена :
    Това са все факти ,поднесени от уважаван наш съфорумник,които аз лично не поставям под съмнение и съм убеден в тяхната достоверност .
    Господинът споделил впечатленията си,и същевремнно направил някои аналогични сравнения с други марки се слави като взискателен и много критичен потребител.
    Последва втори пост в защита качествата на въпросния климатик,от друг потребител,който също изказа задоволство от работата му,и то за тригодишен период.
    Дотук Треото е с едни гърди напред.
    А вече всеки си носи глава на раменете и си преценява сам за себе си ,според възможностите най вече,според локацията на жилището си,изолацията и топлещите (липсващи) съседи,дали ще рискува или не.
    Важното е,че е представен като алтернатива за по неплатежоспособни клиенти.
    Добре би било,и противниците му да изкажат аргументирано своите доводи,които също ще бъдат взети в предвид
    Пони, аз не бих си купил това Трео за себе си, бях набрал срещу незаслужената рекламна кампания в полза на LMCE. Нямам представа колко струва, нито дали е надеждно. Не знам какво има (липсва) вътре. Предната ламарина на външното тяло иска сваляне и оглед, на ниски обороти звъни и иска да се уплътни. Няма данни за него в Евровент, не е ясно при -10 навън как работи. Ако няма EEV, няма да е по-ефективно от LMCE на Фуджицу, въпреки че е по-тихо от него и може да топли повече. Ако наистина е без пари, мисля да бодна бройка за проба и да я разкарам в последствие, ако се издъни.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 911
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе