Страница 220 от 220 ПърваПърва ... 170210218219220
Резултати от 3,286 до 3,288 от общо 3288
Like Tree1534Одобрявам

Климатици Mitsubishi Heavy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017

Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    То май не е имало продължителни студове от -15° в последните няколко години, т.е. от както е излязъл модела. Но мога да кажа за предния модел 25zm-s при -18° - на 40 мин дефрост по 5 мин. и според ватметъра 800W
    То си му е заложено в дефрост алгоритъма. 25ZS-S по-миналата зима хвана -17 на няколко пъти и нямаше драми.

2.  
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019

Цитат Първоначално публикувано от MaxBass Виж публикацията
    Здравейте, моля за съвет и информация преди да съм сигурен, че трябва да се обърна към доставчика си.Имам климатик SRK50ZSX-W за който платих предоволно, а не получавам душевен комфорт...Имам два-три основни проблема.
    1-когато го монтираха октомври забелязах, че дори на U-LO седи на висока момента мощност към 800вата( имам смарт контролерчета и следя доста неща) и прави доста чести цикли он-офф което е дразнещо.Следствие на което се появи втория проблем.
    2-Явно заради кофти монтаж или друго от сравнително голямата мощност 700-800вата на степен U-LO вътрешното тяло постоянно пука...Ама пука Ви казвам.Пука като от наместващата се пластмаса, и после пука дори в етапите си на почивка , а дори и до 20мин след изллючване...Пълен апсурд! Ако го оставя на същата температура 23-24 градуса ,но на втора степен този проблем го няма(но високия минимум си остава).

Допълващи факти
    -Зимата всъщност му мина тая болест и съм го виждал да работи и на 250-300 вата
    -Не е основно отопление, а по скоро го оставям през деня във всекидневната (36кв.м.)
    -Принципно го избрах заради страшни хвалби и уж топ модела който се слави с безшумност на която държа.

Та въпросите реално са;
    -Нормално ли е да пука климатик за 3500лв при каквито и да е обстоятелства
    -Защо се орави на луд и работи на високи мощности които пък го водят до чести цикли на он-оф

Изчетих книжката три пъти на два езика :D и нищо...Моля...Коментирайте
    Не вземай мнението ми за специалист по климатици ,но не е ли по-мощен от необходимото за помещение 36 м2 !? Такова помещения за повече от 13 години се отоплявахме с 12ка Етерия без никакви проблеми . /вънщна компрометирана изолация 5 см / .

4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009

изтрито
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от bopkata; 08-10-20 в 02:44.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 220 от 220 ПърваПърва ... 170210218219220

Подобни теми

1. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 15:17
  2. Отговори: 19
    Последно: 28-10-13, 21:01
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 17:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 09:21
  5. Няколко въпроса за климатици Mitsubishi Heavy
    От roughy във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-10, 13:05
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе