Страница 20 от 35 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 521
Like Tree24Одобрявам

Климатици Sharp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #286

    Re:Климатици Sharp

    И аз мисля,че за 1000 лева няма нищо добро,но всичко зависи от гледната точка. Има хора които са доволни и от калпави машини всичко е въпрос на критерий.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #287

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от Mario_83
    Аз пък все съм си мислел, че за 1000 лева има доста добра техника на пазара, която върши работа ...но щом си техник 100% разбираш повече от мен невежия
    Колега, не е грях да си невеж! Иначе за 1000 лева, особено ако и монтажа е включен в цената може да се вземе едно супер, дупер яко китайско дърво.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #288

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от Mario_83
    Аз пък все съм си мислел, че за 1000 лева има доста добра техника на пазара, която върши работа ...но щом си техник 100% разбираш повече от мен невежия
    Ако е до телевизори, прав си, напълно!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1339049675[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от Sotris
    Ами, апартаментът ми е 70квадрата...от София съм, живея в центъра. Трябва ми за холното помещение - за охлаждане и отопление... до 1000 лева, мисля, че е добре ?
    Това холно поещение да не е секретно? Токова ли е трудно да напишеш колко м2, каква изолация, каква дограма, колко висок таван и т.н. Все прости неща...

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #289

    Re:Климатици Sharp

    Малко офф и да се запиша за темата и добро/изгодно предложение от Актон.

    Мисля, че знам къде е - близо до пътен възел Петолъчката - в 3 км-вата зона /собственост на вие знаете коя фирма/. Забележка - още е цяло помещение.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #290

    Re:Климатици Sharp

    [quote=Aleksandars ]
    Mario_83, нещо думите ти ми звучат като подигравка или бъркам?! Хайде сега ми кажи за 1000 лв какво има читаво на пазара?
    [/quo

    Неее...напротив...въобще не е подигравка! Абсолютно сериозно го казвам...аз самият бих предпочел да се посъветвам с теб, ако бях открил този форум преди да си взема климатика Още повече - не мисля, че е логично да се подиграваш на професията на хората ?!?!?!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1339074240[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от BLUE1
    Колега, не е грях да си невеж! Иначе за 1000 лева, особено ако и монтажа е включен в цената може да се вземе едно супер, дупер яко китайско дърво.
    А, ти не мога да разбера защо ме нападаш ?!?!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1339070781[/time]_________________________________________________

    Хора, купих си климатик от Актон за над 1000 лева и до сега не съм имал никакви проблеми с него ...точка по въпроса...нито се подигравам на някого, нито нищо

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #291

    Re:Климатици Sharp

    Леле майко, колко много сте изписали! Ами, какво да ви кажа аз нямам такава сериозна представа наистина от климатични инсталации като вас и за това търся съвет. Искам климатик до 1000 лева(тези пари мога да дам за сега), който да ми върши работа за малко помещение-колко кубика ми е хола наистина си нямам на идея...Марио видях Актон, имат готини оферти, но трябва добре да се проучи всичко.

    Александарс - това кооперация е в центъра ! Мисля, че за апартамента ми е достатъчно един климатик в хола?


  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #292

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от Sotris
    Искам климатик до 1000 лева(тези пари мога да дам за сега), който да ми върши работа за малко помещение-колко кубика ми е хола наистина си нямам на идея... Мисля, че за апартамента ми е достатъчно един климатик в хола?
    Абе човек, ти наистина не си много в час!
    Как не знаеш колко кубика ти е хола? Поне квадратите не можеш ли да измериш?
    Климатикът в хола си е само за там, а не за целия апартамент :rolleyes:

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #293

    Re:Климатици Sharp

    Стига сте яли човека 1000лв са си пари - това е факт. От друга страна 1000лв може да са много за климатик (да платиш 1000 лв за Нео или Мидейка 12-ка макар и с монтаж) и безкрайно малко за други машинки (Тошибка дайсейкай-че 5 или 6), така че въпросът е относителен. Все пак по темата: има добро предложение от Sharp 12000 BTU, ON/OFF термопомпа с PlazmaclusterION, за която дори и 1000лв при стандартен монтаж биха били горна граница. Климатикът е с 5 годишна гаранция и е подходящ за помещения до 25-27м2

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #294

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от bigmouth
    Стига сте яли човека 1000лв са си пари - това е факт. От друга страна 1000лв може да са много за климатик (да платиш 1000 лв за Нео или Мидейка 12-ка макар и с монтаж) и безкрайно малко за други машинки (Тошибка дайсейкай-че 5 или 6), така че въпросът е относителен. Все пак по темата: има добро предложение от Sharp 12000 BTU, ON/OFF термопомпа с PlazmaclusterION, за която дори и 1000лв при стандартен монтаж биха били горна граница. Климатикът е с 5 годишна гаранция и е подходящ за помещения до 25-27м2
    Подкрепям те...стига сме се хранили, нали сме се събрали тук, за да си помагаме. И пак искам да се извиня, ако съм засегнал без да искам някого...а момчето дали е в час или не, само той си знае


    къде е тая оферта ? Един приятел оня ден ми звънна да му предложа нещо за тея парии , ако може Шарп
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1339404846[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от V_Simeonov
    Малко офф и да се запиша за темата и добро/изгодно предложение от Актон.

    Мисля, че знам къде е - близо до пътен възел Петолъчката - в 3 км-вата зона /собственост на вие знаете коя фирма/. Забележка - още е цяло помещение.
    Това не го разбрах ? Какво имаш предвид...и предвид, че аз писах за Актон, явно е насочено към мен :D

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #295

    Re:Климатици Sharp

    Здравейте отново ! Някои от вас ми писаха и лични съобщения, което е много мило и им благодаря, за което.
    апартаментът ми е приблизително 70квадрата
    хол - 20квадрата(кубици, как да ги изчисля?)
    Когато се нанесох в жилището имаше климатик Самсунг, но той е много малък и не ми върши работа, пък и е стар модел. Препоръчаха ми Актон и на лични съобщения като дистрибутор на Шарп. Моля някой от вас, който има опит с тях да ми даде съвет? Ако някой си е патил - също да каже.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #296

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от Sotris
    хол - 20квадрата(кубици, как да ги изчисля?)
    Умножаваш квадратите по височината на стаята!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #297

    Re:Климатици Sharp

    Аз съм доволен от Актон, но има и други фирми, които предлагат Шарп.

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    4
    #298

    Re:Климатици Sharp

    Здравейте.

    В момента в Техномаркет са пуснали следният модел :

    SHARP AY/AE-XP12GHRhttp://www.technomarket.bg/products/...-ay-ae-xp12ghr

    Ще се използва за отопление през преходния сезон - октомври/декември и март/май.

    Помещението е със следните характеристики :
    площ : 45 кв.м.
    обем : 117 куб.м.
    изложение : юг-югозапад
    дограма - ПВЦ, двоен стъклопакет.
    изолация - стената дебела 58 см ( тухлен зид тухла и половина ) + гипсокартон , включително и на тавана.Външна няма.
    под -дюшеме,под него 10 см. перлит като изолация над плочата.

    Помещението успешно отоплявам през зимата с локално парно, инсталираната мощност на радиаторите е 6,3 kW.

    Искам съвет за следното :

    1.)Дали този модел на Шарп би ми свършил работа за отопление ? Питам защото му дават отдавана максимална мощност 6 kW на отопление.По старите сметки за отоплителни инсталации залагам по 50 W на кубик.Вие как мислите ? Дали 6 KW ще бъдат достатъчни ?
    2.)Има ли сериозни дефекти, които притежава марката и конкретният модел ?
    3.)Как стои въпросът със сервизното обслужване и профилактиката при закупени машини от Техномаркет ?

    p.s.имам опит със "Дайкин" , "Хитачи", "LG" и "Мидеа"."Щарп" досега не съм имал - за това питам.

    Може ли някой да ми помогне с отговор на горните въпроси ?

  17. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #299

    Re:Климатици Sharp

    Колега аз имам такъв Шарп нямада ти свърши работа тази квадратура е прекалено голяма и за преходния период дори и с такава изолация. Това което си посочил тези 6 киловата са му максимум номинала му е 4.2-4.4 не помня вече на тази мошност не работи постоянно и няма как да работи постоянно.

  18. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    4
    #300

    Re:Климатици Sharp

    Мерси, p0ckata - и аз от това се притеснявах
    баси.
    Явно няма да си намеря скоро климатик за тази стая на поносима цена .....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 35 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 28-11-12, 17:23
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 16:21
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 18:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе