Страница 18 от 35 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 521
Like Tree24Одобрявам

Климатици Sharp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    2
    #256

    Re:Климатици Sharp

    мерси, много ми помагаш

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #257

    Re:Климатици Sharp

    Глупости.
    XPC9HR за пръв път чувам. Има XP9HR и XPC9JR и XPC9JHR.

  4. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #258

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от yovka72
    Виждам, че има модел и XP 09HR за 1399 лв, какви са разликите между двата модела?
    То в посочената фирма няма никакъв шарп на тази цена 1399лв.,та са сбъркани доста нещата.

  5. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #259

    Re:Климатици Sharp


  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #260

    Re:Климатици Sharp

    Така е, като европейските и японските компании научиха китайците и корейците на акъл, сега ще си сърбат попарата

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    174
    #261

    Re:Климатици Sharp

    Здравейте,
    Купих Японски модел SHARP AY-Y25SX, и се двоумя къде да го сложа, в детската 9 м2 или спалнята 13 м2. Кажете мнение за тези модели който има, как се справят, шумни ли са телата, за да преценя правилното място. Мерси.

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #262

    Re:Климатици Sharp

    liubo_, където и да го сложиш няма да сбъркаш, но повече ще му приляга да е в 13м2. Това е топ модел на марката за 2009г.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    13
    #263

    Re:Климатици Sharp

    Извинявам се предварително, ако въпроса ми не е удачен. Лутам се в избора на климатик от SHarp и не мога да разбера кои климтици са
    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Глупости.
    XPC9HR за пръв път чувам. Има XP9HR и XPC9JR и XPC9JHR.
    Странно! Аз го имам този модел, миналата година го взех и индикациите показваха, че е точно XPC9HR. Както и да е, климатика работи прекрасно. Препоръчвам!

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    156
    #264

    Re:Климатици Sharp

    Цитат Първоначално публикувано от liubo_
    Здравейте,
    Купих Японски модел SHARP AY-Y25SX, и се двоумя къде да го сложа, в детската 9 м2 или спалнята 13 м2. Кажете мнение за тези модели който има, как се справят, шумни ли са телата, за да преценя правилното място. Мерси.
    Моя е в хола -19м2 и тая зима никакви грижи при -25С. Има силна въздушна струя и трябва добре да се прецени къде точно да се монтира в спалнята. При всички положения и в двете помещения през по-голамата част от времето ще ти работи он - оф , препоръка отваряй вратата

  12. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #265

    Re:Климатици Sharp

    Бека-губиш се от доста време?
    И широката клапа ли не помага много, при три-степенния вътрешен вентилатор?То по принцип трябва да се съобразява местото на монтаж,с мебелите и най вече местата където прекарваш повече време,но както си приказваме с някои тук,май шарп не е много за малка стая от 12-16м²,и особено за спалня-имаше оплаквания и от други с върхови модели и на 100v.?Твоя е красавец и на параметри е трепач.

    Попов ви направи центъра супер!

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    174
    #266

    Re:Климатици Sharp

    bekata, това че не си имал проблеми при -25 е чудесно защото търсех машина именно да се справя добре при големите студове. Кажи как е с шума на турбината на най низка степен? Как е и с дефроста, казаха че топлел и тогава.

    И аз мисля да отварям вратата като в коридора да се припокрива с климатика в хола. Но това през деня, през нощта няма начин. Минимума му е 80W и щом пак спира вероятно идва голям дори за 19 м2.

    diksanal, моя ще го сложа в спалнята.Какви проблеми може да има ако е в спалня? Мисля до колкото е възможно да е най далеч от леглото но все пак ще е на метър от него.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    156
    #267

    Re:Климатици Sharp

    liubo_, няма никакъв проблем да го сложиш в спалнята, това че има силна въздушна струя не означава, че климатика е шумен. Има три степени на вентилация и на първа не се усеща, че работи. При мен е в малко по-голямо помещение + това вратата към коридора стои отворена, та при минусови т-ри на автоматичен режим духа малко по-силно, но дори за хол не е дразнещо. При тебе няма да работи на повече от средна степен на вентилация заради по-малкото помещение и ако настроиш клапата надолу, всичко ще е ок.
    При размразяване не топли. Но и не пуфти нито пъшка при дефрост, няма индикация за дефрост, просто вентилатора спира да върти и само работата на външното тяло/също много тихо/ показва, че размразява. Питата се чисти перфектно, има широки отвори на тавата и не задържа нищо. След дефрост, поне при мен, температурата е паднала максимум с два градуса, които машината наваксва за не повече от десет минути, след което си работи доста безгрижно.
    Климатика е чудесен и предвид , че на отопление е 12-ка, нямаш грижи с отоплението.
    При работа на охлаждане, клапата отворена нагоре към тавана angel

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #268

    Re:Климатици Sharp

    Аз си взех преди година климатик Шарп от Актон и съм доволен най-вече от поддръжката на тая фирмица, защото са бързи и работят добре... в БГ е трудно да попаднеш на кадърен персонал, дай Боже да не е било единичен случай angel

  17. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #269

    Re:Климатици Sharp

    За каква подръжка точно говориш?

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #270

    Re:Климатици Sharp

    Първо монтажът е безплатен и си вършат работата чисто и без излишно протакане на времеи после да сечисти след тях цифра време, второ, ако възникне проблем по климатичната система са ми казвали, че идват и го отстраняват за без пари.... още не ми се е наложило, но монтажът беше екстра и то като се има предвид, че е без пари ....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 35 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 28-11-12, 17:23
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 16:21
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 18:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе