Страница 115 от 156 ПърваПърва ... 65105113114115116117125 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,711 до 1,725 от общо 2333

Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #1711

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    @Slavvi
    Зароди ми се някакво усещане, че си от Бургас...
    Значи за Ikeda имам само един отзив и той е, че става... Обаче и той май беше китайски...
    За Kraft съм 99% убеден, че го разглеждах подробно и че си беше напълно китайски - ала Елит.
    Ако си в Бургас - почти всяка кима ще ти върши работа! Друг въпрос е на каква цена... Ако си се спрял на китайско изпълнение - гледай фирмата-монтажник да е читава. За Ikeda в Бургас пак от същото място чух че били в час, но толкова знам...
    Аз бих избирал масова марка и сравнително точна фирма-монтажник по същата причина, поради която масово се карат Голфове и Пасати в БГ!
    Успех!



    И честито на участниците - `лепнаха` ни отгоре
    Само дето се сещам за лафа `имената на...` :coolsmiley:

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    7
    #1712

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Цитат Първоначално публикувано от echo
    @Slavvi
    Зароди ми се някакво усещане, че си от Бургас...
    Значи за Ikeda имам само един отзив и той е, че става... Обаче и той май беше китайски...
    За Kraft съм 99% убеден, че го разглеждах подробно и че си беше напълно китайски - ала Елит.
    Ако си в Бургас - почти всяка кима ще ти върши работа! Друг въпрос е на каква цена... Ако си се спрял на китайско изпълнение - гледай фирмата-монтажник да е читава. За Ikeda в Бургас пак от същото място чух че били в час, но толкова знам...
    Аз бих избирал масова марка и сравнително точна фирма-монтажник по същата причина, поради която масово се карат Голфове и Пасати в БГ!
    Успех!
    Съжалявам,че ще разочаровам усещането ти,но съм от Русе.Иначе познавам много готини мацки от Бургас и някой ден може и да се прехврърля там Между другото човека,който ми го препоръча този климатик Ikeda е монтажник от доста време.Каза,че 90% от българския пазар е с китайски климатици,а останалите 10% са най-вероятно малайзийски или нещо подобно.Та той ми препоръча Панасоник и Хитачи като качество от по-горния клас и Midea и Ikeda от по-долния.Лично той у тях е с Hitachi и Ikeda.Имам основание да му вярвам,но имам основание и да се съмнявам.Все пак всеки си хвали своята стока.Благодаря ти за мнението и ще се надявам още някой да се включи с коментар по темата климатик Ikeda......

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    216
    #1713

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Аз бих избирал масова марка и сравнително точна фирма-монтажник по същата причина, поради която масово се карат Голфове и Пасати в БГ!
    Успех!
    Абсолютно точно!!!

    @Slavvi,
    Защо се хвърляш на непозната марка? Топлата вода вече е открита! Аз бих заложил на Мидея или дори осака пред напълно непозната марка, най вероятно китайска която даже няма интернет сайт(аз поне не намерих)! Знаеш ли кой ги прави или какви компресори използват,имат ли JV с някоя водеща Японска фирма и т.н. А и не вярвам да е кой знае колко по-евтина от Мидея!


    @echo,
    бих добавил към VW,също Ford и Opel! Точно поради тази причина имам една от гореспоменатите марки! Все пак е добре ако някой чарк се счупи да го намериш по магазините без да ти съдерат кожата!

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #1714

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Срещнах само http://everest.hit.bg- пловдивска фирма някяква, дето се пише нещо като офицялен представител на неофицялна марка... Май са свършили лепките с Ikeda и сега се пишат Everest...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    30
    #1715

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    За тези, които се интересуват как аджеба се инсталалира климатик ( в случая ТОШИБА). В брой 7-ми на списание "Топлотехника за бита", може да се изтегли от тук: http://www.erato.bg/toplo/toplo_arhiv2003.htm има статия "Монтаж и експлоатация на климатик ТОШИБА".Четете...

    //edit
    Може да видите и бр.6 /2003 статията "Дигитална хибридна инверторна технология".

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    133
    #1716

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Цитат Първоначално публикувано от JoroM
    @xenohack,
    мисля че Pancho e твоя човек - той е ГОЛЯМ фен на климите втора употреба даже май ги продава! Другия вариант е да търсиш снимки или описание в нета на твоето дистанционно на разбираем език! Успех!
    Да фен съм им, но не ги продавам.С други неща се занимавам.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    122
    #1717

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Loshoto e che v neta niama niakavo info za tezi klimatici! I trite mi klimatika sa Sharp Invertorni s pochtt ednakvi distancionni!

    Vijte obache kakvo namerih dokato se rovih!

    VIJ PRIKACHENATA KARTINA


    [attachment deleted by admin]

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    7
    #1718

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Цитат Първоначално публикувано от JoroM

    @Slavvi,
    Защо се хвърляш на непозната марка? Топлата вода вече е открита! Аз бих заложил на Мидея или дори осака пред напълно непозната марка, най вероятно китайска която даже няма интернет сайт(аз поне не намерих)! Знаеш ли кой ги прави или какви компресори използват,имат ли JV с някоя водеща Японска фирма и т.н. А и не вярвам да е кой знае колко по-евтина от Мидея!
    Знам,че нямат сайт и няма кой знае колко информация за тях.Като цена са колкото Мидеа-та,но техника ми каза,че са по-добри в компресора.Щом той си е сложил в тях (лично проверих) значи се е доверил и е запознат.А вероятно и частите за тези климатици се намират,тъйа като всички е китайско и едва ли под кутията се различават кой знае колко.Все пак благодаря......

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    7
    #1719

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Здравей те всички в нета!Интересувам се някой да ми каже нещо за климатик LG-KS-H126LLA3?Благодаря Ви предварително!

  12. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,747
    #1720

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Ако мислиш за отопление с него забрави

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    7
    #1721

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Защо много ли са зле тези модели?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    7
    #1722

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Някой ще ми препоръчали модел за отопление но не инверторен и каква марка да е?

  16. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,747
    #1723

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Не инвертор трудно ще те топли.lg определено спада към по нискокачествените марки.Една Мидея ще свърши по-добра работа,но пък са по шумни.

  17. Junior Member Аватара на M.Schumacher
    Тук е от
    Oct 2005
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    19
    #1724

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Ако искаш подскажи нещо

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    7
    #1725

    Re:Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)

    Ok.Аз имам вече един климатик казва се TRILEC,френски е с компресор Matsushita трета зима ще се топля с него нямам никакви проблеми но тези които го подаржат имат проблем с вносителя и не ги предлагат вече.А между другото сам го монтирал на тавана на кащата ми който е към 400 куб.и няма проблем затова питам за LG то ако го сложа и него там ще топли ли?А това че изтудява и не може да топли или тем подобни други работи са бошлаф работа зимата не сам имал по висока сметка от 200 лв. при условие че плащам сега без клима 60-70 лв.,а зимата имам конвектор в банята 500 вата и вкл. една духалка в стаята кадето искам да сложа клима сега.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 15:37
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2008)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1949
    Последно: 27-12-08, 23:13
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 16:21
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе