Страница 30 от 110 ПърваПърва ... 2028293031324080 ... ПоследноПоследно
Резултати от 436 до 450 от общо 1649
Like Tree696Одобрявам

Собственици на климатици 100V - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    375
    #436

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Пак не съм разбран.Не искам да я видя под 200 вата,а че не я виждам под 400 вата.Как се постига минимума,има ли значение външната температура.Дават я на минимум 120 вата,явно ги постигат,но не мога да намеря да прочета нищо конкретно.Ще съм доволен и на препратка(статия),за да не питам и да се дразните,че за това и за онова ми е питането.Благодаря ви.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,136
    #437

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    а изключва ли или работи нон стоп

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    375
    #438

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    При тези температури изключва,монтиран е вече от месец.И тепературите са все положителни,2-3 дена бяха под нулата,но пак изключваше.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,136
    #439

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    това за национала който си дал линк ли ? странно .. че то номинала му е около 400 вата ..

  6. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #440

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    минимума е пряко свързан с външната околна температура ---> от нея зависи колко топло ще ти е нужно вътре.
    представи си стаята като товар който климатика компенсира. КАК? решава софтуера. може този модел просто да е писан от куц инди-джинер.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    375
    #441

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty Виж публикацията
    минимума е пряко свързан с външната околна температура ---> от нея зависи колко топло ще ти е нужно вътре.
    представи си стаята като товар който климатика компенсира. КАК? решава софтуера. може този модел просто да е писан от куц инди-джинер.
    Това ще го приема като трупане на писания във форума.Нещо от настройките на машинката.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,136
    #442

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    няма настройки за минимума .. но може да не е с точното количество фреон ..

  10. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #443

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    избери хубав топъл слънчев ден с т над 7 градуса,изчакай да напече хубаво в стаята, нагласи градус два над тези в стаята или ако бачка на он-офф вдигни 1 градус, ако още бачка на он-офф пак 1 градус, перка на макс, клапите максимално вдигнати към тавана.
    ми това е.
    всъщност не - фактора стая/товар - ако и това не помогне увеличи обема, отвори някоя врата/прозорец.

    ако не стане - чакаш пролетта, когато навън е 20 го пускаш да топли вътре на 20 , е и тогава ако не работи на минимум - смени машината. ако пак не става, смени стаята

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #444

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty Виж публикацията
    ако не стане - чакаш пролетта, когато навън е 20 го пускаш да топли вътре на 20 , е и тогава ако не работи на минимум - смени машината. ако пак не става, смени стаята
    мнения след 23:00 чеса - моля не ги вземайте сериозно
    Нещо ти е избързал часовника?
    mirandi одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,136
    #445

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    да споделя малко впечатления от W22 при по сериозен студ -10 е тази сутрин ,машинката работи много спокойно и без напъване с консумация около 190-230 вата ( зададени 21°) и най важното без излишни дефрости
    Aleksandars, Kasap, Mega и 1 други харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    375
    #446

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Разочарован съм от машината.При -5 външна работи на почти на максимум 1040 вата и не достига температура от 22 градуса,какво ли не пробвах с вентилатор на минимум,максимум все тая,със жалуза същото,нагоре,надолу.Ужасно дълги дефрости 10 минути и още толкова замисляне да тръгне.Дори ме срам,че не мога да го сравня със 16 годишната ми Осака,дефроства за 2-4 минути и веднага тръгва с жега при зададени 22 градуса и ги достига за около 5 минути и спира.Говорих с представител на Варна клима от Бургас и чакам отговор.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,136
    #447

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    в какво помещение е тая машина ..

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    375
    #448

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Всекидневна 17.5 квадрата.

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,136
    #449

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    слабичък е за това помещение .. за това не успява да стопли .. това е седмичка и то от ниския клас с малки топлообменници и с максимално топлоотдаване при +7 от 3.9кВ ,от тях при -10 я остават 2кв я не .. направо говори за смяна с по голям ( тук е добре да се отбележи ,че варнаклима лъжат по-незапознатите потребители за мощността на машините които продават ,бас държа че са ти го продали за 12ка ( поне )

  18. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #450

    Отговор: Собственици на климатици 100V - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Разочарован съм от машината.При -5 външна работи на почти на максимум 1040 вата и не достига температура от 22 градуса,какво ли не пробвах с вентилатор на минимум,максимум все тая,със жалуза същото,нагоре,надолу.Ужасно дълги дефрости 10 минути и още толкова замисляне да тръгне.Дори ме срам,че не мога да го сравня със 16 годишната ми Осака,дефроства за 2-4 минути и веднага тръгва с жега при зададени 22 градуса и ги достига за около 5 минути и спира.Говорих с представител на Варна клима от Бургас и чакам отговор.
    Разочарованието Ви е насочено в погрешна посока.Насочете го към "консултанта" и фирмата от която сте го закупили, ако разбира се сте им описали условията в които ще работи и останалите параметри от уравнението на вашите желания.Ако не сте има само един на когото да се "сърдите" :rolleyes: .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 30 от 110 ПърваПърва ... 2028293031324080 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения от собственици на климатици LG
    От zhelko във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 15
    Последно: 27-07-15, 18:50
  2. Отговори: 13
    Последно: 19-12-14, 14:04
  3. Собственици на климатици 100V
    От dean във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1726
    Последно: 23-10-12, 09:00
  4. Собственици на климатици
    От Vanquished във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 122
    Последно: 02-02-12, 18:32
  5. Отговори: 2
    Последно: 12-08-11, 23:17

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе