Страница 226 от 334 ПърваПърва ... 176216224225226227228236276 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,376 до 3,390 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #3376

    Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от chany Виж публикацията
    "Спестете и едни 500лв и и предложете MHI 20 ZMX-S - стария модел. Ще пее в това стайче и ще работи незабележимо и икономично. Предполагам и другите модели, които гледате, но те са по-скъпи. За цена, качество, комфорт и икономичност 20 ZMX-S е номер 1 за мен."
    kokovox, мерси за отговора, но след като прочетох раздела за дадения модел във форума оставам с впечатление, че има недоволни от шум, който се появява в някои бройки?

    Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
    Този модел е доста препоръчван за спални и малки помещения. Лично аз съм имал наблюдение над 3 такива, само че бяха 2 бр . 25ци (за спалня и детска) и една 35ца в хол. Незабележими и топлещи машини са, като съм спал и в хола и в детската многократно. Не мисля, че ще сгрешиш, ако избереш този климатизатор.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    kokovox и chany харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #3377

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от chany Виж публикацията
    "Спестете и едни 500лв и и предложете MHI 20 ZMX-S - стария модел. Ще пее в това стайче и ще работи незабележимо и икономично. Предполагам и другите модели, които гледате, но те са по-скъпи. За цена, качество, комфорт и икономичност 20 ZMX-S е номер 1 за мен."
    kokovox, мерси за отговора, но след като прочетох раздела за дадения модел във форума оставам с впечатление, че има недоволни от шум, който се появява в някои бройки?
    Шумове има от всеки климатик. Няма как без да пукне пластмаса и без да се чуят извънземни звуци от циркулиращ фреон и тн. Идеята е да вземеш най-малкото зло и да намериш баланса за себе си. ZMX-S има огромно вътрешно тяло. За мен няма нищо по хубаво от това. Заставаш под климатика и те лъхва една широка, гореща въздушна струя, която те обхваща целия. Имам 7-ца ZMX-S и 12-ка Fujitsu LUCA и за мен ZMX-S работи много по-добре и комфортът е несравним. Стаите (15m2) са абсолютно огредални, така че работят в едни и същи условия.

    p.s. Прочети отзиви за LG. Може да си харесаш нещо. Според мен това е скритата лимонка в климатичната техника и един от бъдещите лидери (освен ако USA не бомбардират Корейския полуостров с атомки в скоро време...). Корейците се справят все по-добре във всяка една област в последно време. Супер високотехнологична нация, която има и висок морал и стойностна ценностна система.
    kokovox, ruuni9, chany и 1 други харесват това.

  4. Member Аватара на chany
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    159
    #3378

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Благодаря Ви на всички за отговорите ако е "европейски" ще е srk 20zmx-s. Но попитах един търговец в града за тези параметри да ми предложи японски. Това са предложенията
    Mitsubishi msz-gv224
    Daikin f22stes
    Fujitsu as-c22f
    като ми предлагаха митсубишито най-много. При него ме притеснява външното тяло, което е 21 кг.? Дали си заслужава някой от трите модела повече от МХ SRK20ZMX-S?
    babati, благодаря Ви за инфото, че сте доволен от 7- ца zmx-s в 15кв. стая, понеже днес един търговец ме убеждаваше, че за 12кв. ( понеже била северозапад) да сме вземели 9- ка!

    Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от chany; 04-10-17 в 19:21.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    15
    #3379

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Моля дайте отзиви за:

    KAISAI FOCUS KWF/KED-12HRDI

    Произведен в Полша.

    http://www.klimatici-pleven.com/KAIS...WF-12HRDI.html

  6. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,227
    #3380

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    С "високото си интелектуално ниво", можете ли да се сетите, защо професионалистите пишат все по-малко?
    Сигурно за да има поле за действие на "специалисти-ентусиасти". Жалко само за хората, които разчитат на професионален съвет относно климатиците. Толкова по темата.
    Да ви имам логиката - ще помогнем на човек като не му отговорим на въпрос. Ама верно ли си вярвате че помагате на някого?
    Човек трябва да е много наивен да чака точен съвет от форум пълен с анонимници.
    Аз питах на 6 места уж "специалисти" и ми казаха 6 различни неща. Аре сега кажете кой е по-специалист и кой не е и на кого да се вярва като "специалистите имат противоположни мнения за марки и модели?
    Genadi80 и Rafailiev харесват това.

  7. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #3381

    Отговор: Избор на климатик 2017


  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #3382

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от chany Виж публикацията
    Благодаря Ви на всички за отговорите ако е "европейски" ще е srk 20zmx-s. Но попитах един търговец в града за тези параметри да ми предложи японски, това са предложенията
    Mitsubishi msz-gv224
    Daikin f22stes
    Fujitsu as-c22f
    като ми предлагаха митсубишито най-много. При него ме притеснява външното тяло, което е 21 кг.? Дали си заслужава някой от трите модела повече от МХ SRK20ZMX-S?
    babati, благодаря Ви за инфото, че сте доволен от 7- ца zmx-s в 15кв. стая, понеже днес сдин търговец ме убеждаваше, че за 12кв. ( понеже била северозапад) да сме вземели 9- ка!

    Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
    Според мен, тези японки не си заслужават - базови модели. ZMX-S e висок клас, макар и за европейски пазар.
    Jack Krauser, chany и rosswen харесват това.

  10. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #3383

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Brunovan Виж публикацията
    Здравейте, предстои ми покупката на климатик. За кухня и хол в едно. Апартамента се намира в Пазарджик на последен етаж и ще се ползва за отопление и охлаждане. Стаята е 35 квадрата и около 85 кубика, прозорците са PVC с обикновен стъклопакет, изложението е югозападно. Искам да поддържа 23-24 градуса зимата и 25-26 лятото. Изолацията на тавана с гипсокартон и вата, а на външните стени с смесена но мисля че е прилична. В помещението има хладилни, климатик, телевизор, готварска печка и лаптоп. Сумата не е определена с точност но мисля до 1500 лв. Ще разчитал на климатика през цялото време- зимата до -10/-15, лятото до +40+42.
    Обиколи магазините в Пазарджик за сумата която си подготвил ще вземеш добра машина.

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    6
    #3384

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Обиколи магазините в Пазарджик за сумата която си подготвил ще вземеш добра машина.
    Решил съм да взимам К2У, но въпроса ми не е от къде да го купя, а за каква отоплителна мощност да гледам.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #3385

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Brunovan Виж публикацията
    Решил съм да взимам К2У, но въпроса ми не е от къде да го купя, а за каква отоплителна мощност да гледам.
    Нещо с 40 или 45 в името, висок клас на 200V и ....успех!
    Този пост е редактиран от tony34al; 04-10-17 в 20:01.
    rosswen одобрява това.

  13. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #3386

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от babati Виж публикацията
    Шумове има от всеки климатик. Няма как без да пукне пластмаса и без да се чуят извънземни звуци от циркулиращ фреон и тн. Идеята е да вземеш най-малкото зло и да намериш баланса за себе си. ZMX-S има огромно вътрешно тяло. За мен няма нищо по хубаво от това. Заставаш под климатика и те лъхва една широка, гореща въздушна струя, която те обхваща целия. Имам 7-ца ZMX-S и 12-ка Fujitsu LUCA и за мен ZMX-S работи много по-добре и комфортът е несравним. Стаите (15m2) са абсолютно огредални, така че работят в едни и същи условия.

    p.s. Прочети отзиви за LG. Може да си харесаш нещо. Според мен това е скритата лимонка в климатичната техника и един от бъдещите лидери (освен ако USA не бомбардират Корейския полуостров с атомки в скоро време...). Корейците се справят все по-добре във всяка една област в последно време. Супер високотехнологична нация, която има и висок морал и стойностна ценностна система.
    Бабати,при три Дайкина,един Фуджи и Санг,това при климатиците.При хладилници ЛГ,Горение Либхер и Зануси.
    Звуците на зоопаркът е от хл Либхер и климатик Санг. За пукащи пластмаси??
    НИщо лично!
    Не винаги е виновна климата!
    При един кофти монтаж и усукано тяло,за какво говорим?
    Този пост е редактиран от Viking72; 04-10-17 в 19:59.

  14.  
     
  15. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #3387

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Brunovan Виж публикацията
    Решил съм да взимам К2У, но въпроса ми не е от къде да го купя, а за каква отоплителна мощност да гледам.
    Според мен, трябва да търсиш машина с номинал около 5!

  16. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #3388

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от chany Виж публикацията
    Благодаря Ви на всички за отговорите ако е "европейски" ще е srk 20zmx-s. Но попитах един търговец в града за тези параметри да ми предложи японски. Това са предложенията
    Mitsubishi msz-gv224
    Daikin f22stes
    Fujitsu as-c22f
    като ми предлагаха митсубишито най-много. При него ме притеснява външното тяло, което е 21 кг.? Дали си заслужава някой от трите модела повече от МХ SRK20ZMX-S?
    Мидеите от 500 лева са по 20 килограма. Ако ти го даде за 100-200 лева си заслужава, иначе не. Няма място за сравнение с zmx.
    chany одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2017
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    19
    #3389

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Благодаря много. И аз се бях насочил в тези граници, но друго си е да го чуеш и от други

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #3390

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Gibons Виж публикацията
    Благодаря много. И аз се бях насочил в тези граници, но друго си е да го чуеш и от други
    За какво става дума? Не е лошо да се ползват цитати, за да се разбира на кого отговаряте. А и не виждам пост, в които да питате нещо.
    Този пост е редактиран от tony34al; 04-10-17 в 20:19.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе