Страница 93 от 231 ПърваПърва ... 43839192939495103143 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,381 до 1,395 от общо 3461
Like Tree1673Одобрявам

Климатици Mitsubishi Heavy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    107
    #1381

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Благодаря, за бързия отговор! Това ще е машината Mitsubishi Heavy SRK35ZM-S/SRC35ZM-S PREMIUM ! В момента го намерих и на добра цена 1580лв. с монтаж.
    Благодаря ти още веднъж за мнението!

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на its large
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    130
    #1382

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Браво. Жоро няма да съжаляваш за 300лв. Разлика дет се притесняваш

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,126
    #1383

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    аз съм против слагането на големи машини в малки стаи .. обратния вариант дори е по приемлив .. всеки гледа минимуми номинали ама я вижте дебитите на турбината на 25 и 35 .. ще ти отвее чаршафите в 18 квадрата
    dodo_pv, tony34al и mkukas харесват това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    107
    #1384

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    ще ти отвее чаршафите в 18 квадрата!!!???. Какво означава това? Нали вентилатора на вътрешното тяло си има степени за регулиране силата на въздушната струя.
    Толкова ли е мощна тази турбина, че да създава толкова силна струя,ако е така то това не е много приятно!!! Някой има ли преки наблюдения върху работата на машината.
    Тъкмо се бях навил в понеделник да го пазаря,но ако горе писаното е вярно се замислям!!!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    115
    #1385

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    JORO71, скоро и аз бях в дилема. За спалня,13 м2 се насочих към ZM25 S,но във форума ме посъветваха за по-малкия ZM20 S. Сложих 20-ката и съм доволен. За твоите 18 м2 ,лично мнение, и ZM 25 S ще се справя.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #1386

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Излезе каталога за 2016г. на Mitsubishi Heavy Industries. Нови модели няма. Понеже файла е над 30 MB, трябва доста време докато се отвори.
    kokovox одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    28
    #1387

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Здравейте на всички,нов съм във форума ако има тема по въпроса ми моля да ме извините.става въпрос за един инверторен климатик на Mitsubishi HEAVY INDUSTRY SRK35ZMX-S серия Diamond.имам дилема между него и един модел на Daikin FTXMS 35K/RXS35L.за дайкина имам инфо от мои приятели,бил много добър.но за митцубишито не намирам достатъчно инфо,само знам че е бил много безшумен.интересуваме всякаква информация,най вече дали е икономичен.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #1388

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Тук е описанието на SRK35ZMX-S. Тук е ръководството за експлоатация.Може да видиш и каталога ,постнат над твоя пост и мнението на потребителите във форума. И двата климатика са хубави.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    28
    #1389

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Благодаря за инфото,интересувашеме как е в работна обстановка

  12. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,227
    #1390

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Много е добър модела. Аз имам 20ката и я ползвам в спалня. Единствената разлика с 35цата е софтуера. Много е тих, не се чува кога работи и кога не. Имам го инсталиран от Януари, така че само зимно време съм го използвал. Духа много горещ и приятен въздух за разлика от Дайкина ми в хола. Дизайна много ми допада. Икономичен е според параметрите си. Няма много от екстрите на въпросния Дайкин, но си върши работата чудесно. Успех в избора!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    28
    #1391

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Благодаря,точно това ме интересуваше как е в роботна обстановка.в характеристиката му пише че вътрешното тяло се самопочиства с озон подобрена технология против мухъл и плесен.с една дума лесен за подръжка и почиставане.и 24 часов йонизатор на въздуха.имаш ли наблюдения върху тези параметри.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,227
    #1392

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Самопочистването се отнася до лятото, за да не остане конденз във вътрешното тяло. Това почти всички климатици го имат вече. Още не съм го ползвал лятно време и нямам мнение. МХИ не обещават много, но пък това, което обещават го доставят. Трудно е да се определи ефекта на йонозатора. Някои хора го чувстват, други не. Аз имам климатик с активен йонизатор и не бих казал, че го усещам повече от пасивния на МХИ. Не бих имал много очаквания за тази екстра, за да не останете недоволен.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    28
    #1393

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Момци помагайте,не мога да реша какъв модел да избера.Дайкина от падна като вариант.сега се колебая между два модела на Мицубиши.единия е гореспоменатия SRK35ZMX и този модел на ME MSZ/MUZ-FH 35 VE.разликата в парите е само 150 лв.някой ако притежава втория модел нека да сподели.наистина избора ми е много труден.за първи път ми предстои да купя Климатик и много се затруднявам.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #1394

    Re: Климатици Mitsubishi Heavy

    Задължително SRK35ZMX другия го забрави

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #1395

    Отговор: Re: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от mystikalrs Виж публикацията
    Задължително SRK35ZMX другия го забрави
    Колко монтирани имаш?
    vlado1976 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 14:17
  2. Отговори: 19
    Последно: 28-10-13, 20:01
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21
  5. Няколко въпроса за климатици Mitsubishi Heavy
    От roughy във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-10, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе