Страница 136 от 169 ПърваПърва ... 86126134135136137138146 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,026 до 2,040 от общо 2532
Like Tree1871Одобрявам

Toshiba Daiseikai 8

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #2026

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Малко update за тошибата.
    От вчера работи на 28 градуса по ДУ .Температурата се въртеше около 23-23.5 градуса.
    Сутринта му дръпнах шалтера и след около 5-10 Мин го пуснах пак.
    Тази вечер температурата в хола е около 26.2 ( не ме питайте как стоя ,но малката е болна ииии )
    Вижда се ,че си дава зор ,но Незнам на колко работи .
    По слух е около 3-4 степен на Вента ,а външното около номинал .
    В спалнята е 24,8 градуса .
    Май просто машината толкова си може и ми трябва по- мощна .
    Мисля ,че това ще е последния ми коментар за този “топ “ климатик.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2027

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Мидея няма ли да ги приключва тея дайсейкаи.... сега ме събуди дефростта на по-по-предния модел дайсейкай...такова пращене и фучене...направо ми се прииска безмълвния дайкински дефрост през час в работата...

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    160
    #2028

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    аз досега безмълвен дефрост не съм виждал особено на дайкин...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    14
    #2029

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Малко впечатления и от мен , за Дайсейкай 8 - 10 ка монтиран в стая 18 м2 , вътрешна изолация на таван и външни стени . Откакто паднаха температурите -https://www.accuweather.com/bg/bg/stara-zagora/46322/december-weather/46322?monyr=12/1/2018 , при измерена най ниска температура в Стара Загора -12 градуса , и настроена от дистанционно 23 градуса , нормално държи 22 градуса в стаята . Един дефрост за цялото това време , днес сутринта при мъгливо време и температура -5 градуса . Компресора и вътрешният вентилатор не спират никога . Безшумно външно тяло , и нормален(недразнещ) шум от вътрешното . Направо смешна консумация между 4,5 и 5,5 киловата на ден . Изключително комфортна работа , която не съм наблюдавал при никой от другите ми климатици . Панасоник 12 ГКЕ(икономично , нетоплещо , но надежно устройство) , Футжитсу LGC (странно творение на японска компания , със китайски части , и компресор уж на Тошиба но сглобяван от Медея ) , Шарп 12 LSR (монтиран в офис , нормално работещ , здрава и надежна машина ) .
    Аз като потребител не мога да искам нищо повече от Дайсейкая . За мен е идеалната машина , която ми дава комфорт , икономичност и надежност която не съм получил НИКОГА през изминалите 14 години откакто се отоплявам на климатик. Подчертавам че не съм търговец , на климатична техника , и по никакъв начин не се опитвам да рекламирам климатика .Впечатленията ми са единствено на потребител и желанието ми е и други потребители да знаят какво да очакват след като си дадат парите и какво ще получат от това което са си купили .
    dodo_pv, Aleksandars, Mega и 7 други харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #2030

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Е как може да си доволен от климатик на който му казваш да е 23 градуса а в стаята 22 ей това не мога да разбера явно щото пари са се давали. И в други коментари съм го чел тоя сюжет климатика като му зададеш 23 трябва да прави 23 поне на метър и малко над земята. Аз на моя като му кажа да е 23 на 6 метра от него е 23.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #2031

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    @РРР1 - не всички могат да си говорят с климатиците като тебе
    Смени си ника на " повелителя на климатиците"...
    dodo_pv, Aleksandars, marqn и 3 други харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #2032

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Щом трябва ще го направя дори може да си сменя ника на танцуващия с климатици но не разбирам как може да е доволен човек от подобни постановки но както вече отбелязах пари се е давало и назад няма.

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2033

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    PPP1, коментара Ви е лишен от всякаква разум...Но като гледам, мненията Ви започват да нарастват главоломно, като на някой други потребители. Важното е "плява" да има....Нали "танцуващия"?!
    dodo_pv, bobovo, Mega и 1 други харесват това.

  11. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #2034

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Наистина сте прав това не мога да го отрека за броя коментари, които съм написал, но просто в последните две седмици съм малко по-свободен и се зачитам из повече теми. Но поправете ме ако греша, че няма лимит за коментарите, или може би аз не знам за такъв. А кое е плява и кое не да го решат другите участници във форума, това е като грамотното и неграмотното/извинявам се напомнянето/..Аз не държа моето мнение да е правилно и да го налагам, просто по-горе съм писал как работи народопсихологията а не климатика. След тази забележка ще огранича коментарите си за да имам възможност и в бъдеще да коментирам а не да се регистрирам по няколко пъти )))

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2035

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от PPP1 Виж публикацията
    Наистина сте прав това не мога да го отрека за броя коментари, които съм написал, но просто в последните две седмици съм малко по-свободен и се зачитам из повече теми. Но поправете ме ако греша, че няма лимит за коментарите, или може би аз не знам за такъв. А кое е плява и кое не да го решат другите участници във форума, това е като грамотното и неграмотното/извинявам се напомнянето/..Аз не държа моето мнение да е правилно и да го налагам, просто по-горе съм писал как работи народопсихологията а не климатика. След тази забележка ще огранича коментарите си за да имам възможност и в бъдеще да коментирам а не да се регистрирам по няколко пъти )))
    Това последното което сте написали е във Ваш минус.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    Rado Smilkov одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #2036

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от PPP1 Виж публикацията
    Щом трябва ще го направя дори може да си сменя ника на танцуващия с климатици но не разбирам как може да е доволен човек от подобни постановки но както вече отбелязах пари се е давало и назад няма.
    Винаги има връщане назад, климатизаторът не е нищо повече от една вещ. Изхвърляш и сменяш с друг! Презервативът също е вещ, и той е с пари, и него изхвърляме и сменяме с нов, даже с удоволствие [emoji16]. Опитната постановка и на мен не ми харесва, преди всичко заради сбърканата изолация. Добре е да си отбележиш на видно място, че всеки друг европейски модел, в така описаното леко сбъркано помещение, би работил като цепеница. Човекът също го е споменал в поста си. Моделът има възможност за температурен избор в рамките на 13°С, което е напълно приемливо. Позволява да се съблечеш чисто гол през лютата зима, без да настинеш [emoji4]. Бива си я машинката, по-хубавите работят на друго напрежение и са с калпави оригинални дистанционни [emoji4].

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    Neno одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #2037

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8


  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #2038

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8


    На вън е около 7 градуса , а тошибата се е завила да и е топло.
    Май найстина и е избягал фреона .
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Jack Krauser и rosswen харесват това.

  17. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #2039

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията

    На вън е около 7 градуса , а тошибата се е завила да и е топло.
    Май найстина и е избягал фреона .
    Не би трябвало да заскрежава при +7 градуса.
    rosswen одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #2040

    Отговор: Toshiba Daiseikai 8

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    На вън е около 7 градуса , а тошибата се е завила да и е топло.
    Май найстина и е избягал фреона .
    И като я заредиш и, и направят нови конуси, май няма да има нужда от смяна, освен ако не си решил да пробваш нещо ново де.
    rosswen одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. TOSHIBA DAISEIKAI V
    От joro_vk във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1049
    Последно: 03-12-23, 16:55
  2. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 21:31
  3. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 11:35
  4. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 17:36
  5. Toshiba Daiseikai RAS-B10SKVP-E
    От ivlbg във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 16
    Последно: 06-11-09, 16:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе