Страница 17 от 95 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 1411

Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    138
    #241

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Цената на ASHB 12 LD от Булклима с монтажа беше 2050лв.Говоря за Русе.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #242

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Цитат Първоначално публикувано от dindo
    Простичко питане:
    Колко Panasonic-a си монтирал...
    Колко Panasonic-а си ремонтирал...
    Колко Panasonic-а занеш като модели,които се внасят НОРМАЛНО в БГ...
    КОЛКО ГОДИНИ СЕ ЗАНИМАВАШ С КЛИМАТИЦИ....
    Колко време прекарваш в този форум да четеш...
    мога да продължа с въпросите,ама като си отговориш сам на тези,ще ги задам
    щото ми трябва специалист по Panasonic-а,пък гледам,че много си наясно с материала...
    Не продавам и не монтирам климатици!Не смятам ,че е е необходимо да търгувам с нещо и да разбирам от него в някаква определена степен БЕЗ ДА ПОДВЕЖДАМ И ЛЪЖА хората с подобия на климатици.Естествено "Панасоник"никога не бих го нарекъл така.
    Наблюдавайки /...тъй като съм изчел ВСИЧКО В ТОЗИ раздел на форума/ писанията мога да кажа,че вместо за взаимопомощ в тази специфична и интересна материя,форума се превърна в ".... купи това,защото е евтино и готино.Споко! Аз го продавам.Страхотно е!....."и в този ред.
    Можеше да изчетеш постингите ми назад и да видиш ,какво коментирам и от "какво съм специалист"Аз прочетох твоите!
    Какво ще обясниш ТИ за стотиците изгоряли компресори на две серии на малайзийските"Панасоник"от преди две години.Нима аз ги внасям и аз ги монтирам???Мисля ,че ТИ трябва да прочетеш назад ,колко хора се оплакват ....да не цитирам моделите...
    Само ще допълня,че харесвам и имам климатик на Матсушита и ме е яд ,че търгаши и "климатични корифеи",които след като ти продадат нещо не се интересуват а само питат:

    Простичко питане:
    Колко Panasonic-a си монтирал...
    Колко Panasonic-а си ремонтирал...

    ....... и провалиха името на наистина сериозна марка в световен мащаб.Кой нормален човек като прекара и 20 минути в този форум и види десетките оплаквания ще си купи климатик "Панасоник" а?Само ще допълня при избора на климатик,което знам със сигурност!-"Нищо не плащаш ,нищо не получаваш"
    Ае със здраве!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #243

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Цената на ASHB 12 LD от Булклима с монтажа беше 2050лв.Говоря за Русе.
    с марка Fujitsu по принцип са малко по-евтини

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    18
    #244

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Мерси много,успех !!!

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #245

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Цитат Първоначално публикувано от zla gad
    вместо за взаимопомощ в тази специфична и интересна материя,форума се превърна в ".... купи това,защото е евтино и готино.Споко! Аз го продавам.Страхотно е!....."и в този ред.
    Мдаааааааааа.....може и да си прав, за съжаление.

    П.П.
    По отношение на скапаните компресори на Панасоника...навсякъде има куци серии, конструктивни недомислици..и т.н. По-важно е кой, как реагира и дали е адекватно. В повечето случаи не е! И пак, в повечето случаи не винаги са криви последните брънки. Като го няма адекватния съпорт....пиши на тате за пари.. А клиента си писка по монтажника.....или сервиза - нормално.
    Далеч съм от мисълта да защитавам панасоник, аз също не съм фен. По принцип....

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #246

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Не продавам и не монтирам климатици!Не смятам ,че е е необходимо да търгувам с нещо и да разбирам от него в някаква определена степен БЕЗ ДА ПОДВЕЖДАМ И ЛЪЖА хората с подобия на климатици.Естествено "Панасоник"никога не бих го нарекъл така.
    Наблюдавайки /...тъй като съм изчел ВСИЧКО В ТОЗИ раздел на форума/ писанията мога да кажа,че вместо за взаимопомощ в тази специфична и интересна материя,форума се превърна в ".... купи това,защото е евтино и готино.Споко! Аз го продавам.Страхотно е!....."и в този ред.
    Можеше да изчетеш постингите ми назад и да видиш ,какво коментирам и от "какво съм специалист"Аз прочетох твоите!
    Какво ще обясниш ТИ за стотиците изгоряли компресори на две серии на малайзийските"Панасоник"от преди две години.Нима аз ги внасям и аз ги монтирам???Мисля ,че ТИ трябва да прочетеш назад ,колко хора се оплакват ....да не цитирам моделите...
    Само ще допълня,че харесвам и имам климатик на Матсушита и ме е яд ,че търгаши и "климатични корифеи",които след като ти продадат нещо не се интересуват а само питат:

    Простичко питане:
    Колко Panasonic-a си монтирал...
    Колко Panasonic-а си ремонтирал...

    ....... и провалиха името на наистина сериозна марка в световен мащаб.Кой нормален човек като прекара и 20 минути в този форум и види десетките оплаквания ще си купи климатик "Панасоник" а?Само ще допълня при избора на климатик,което знам със сигурност!-"Нищо не плащаш ,нищо не получаваш"
    Ае със здраве!
    +1

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #247

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Цитат Първоначално публикувано от zla gad
    Не продавам и не монтирам климатици!Не смятам ,че е е необходимо да търгувам с нещо и да разбирам от него в някаква определена степен БЕЗ ДА ПОДВЕЖДАМ И ЛЪЖА хората с подобия на климатици.Естествено "Панасоник"никога не бих го нарекъл така.
    Наблюдавайки /...тъй като съм изчел ВСИЧКО В ТОЗИ раздел на форума/ писанията мога да кажа,че вместо за взаимопомощ в тази специфична и интересна материя,форума се превърна в ".... купи това,защото е евтино и готино.Споко! Аз го продавам.Страхотно е!....."и в този ред.
    Можеше да изчетеш постингите ми назад и да видиш ,какво коментирам и от "какво съм специалист"Аз прочетох твоите!
    Какво ще обясниш ТИ за стотиците изгоряли компресори на две серии на малайзийските"Панасоник"от преди две години.Нима аз ги внасям и аз ги монтирам???Мисля ,че ТИ трябва да прочетеш назад ,колко хора се оплакват ....да не цитирам моделите...
    Само ще допълня,че харесвам и имам климатик на Матсушита и ме е яд ,че търгаши и "климатични корифеи",които след като ти продадат нещо не се интересуват а само питат:

    Простичко питане:
    Колко Panasonic-a си монтирал...
    Колко Panasonic-а си ремонтирал...

    ....... и провалиха името на наистина сериозна марка в световен мащаб.Кой нормален човек като прекара и 20 минути в този форум и види десетките оплаквания ще си купи климатик "Панасоник" а?Само ще допълня при избора на климатик,което знам със сигурност!-"Нищо не плащаш ,нищо не получаваш"
    Ае със здраве!
    А, ти защо реши ,че аз продавам,монтирам,ремонтирам! Мога и да съм строителен предприемач с по-широк поглед,а климатика да част от екстрите за постигане на добра цена на едно ново жилище!Обичам да знам всичко,което предлагам и влагам....не само климатици!И го казвам на база доста богат опит тук и извън България!Имам познанията и за доста други неща,защото давам работа/разбирай и средства/на доста мащабен екип!И темите ми тук са част от фирмената ми политика!Дали е успешна или не-аз си знам.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    118
    #248

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Стига сте плюли Panasonioc. Дефектните климатици бяха купени от Турция по 210 евро бройката. Предварително се знаеше ,че са дефектни.На ли им признават гаранцията.След ремонта има ли оплаквания?

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    8
    #249

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Здравейте! Искам съвет за избор на климатик.стаята е 17м* - 44куб.метра - южна с дървена дограма.Спрял съм се на следните модели:
    SANYO SAP-DK22T
    SANYO SAP-ZK25U
    TOSHIBA RAS-2518D
    Hitachi-JAPAN RAS-LJS 22 W
    Toshiba-Japan RAS-2217D SUPER
    Daikin-Japan F22HTNS
    SHARP-JAPAN AY-T22SBC
    Много се обърках вече- така,че помагайте.Благодаря предварително.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #250

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    според мен трябва да си зададеш въпроса в темата за климатици 100V

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    8
    #251

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Здравейте! Искам съвет за избор на климатик.стаята е 17м* - 44куб.метра - южна с дървена дограма.Спрял съм се на следните модели:
    SANYO SAP-DK22T
    SANYO SAP-ZK25U
    TOSHIBA RAS-2518D
    Hitachi-JAPAN RAS-LJS 22 W
    Toshiba-Japan RAS-2217D SUPER
    Daikin-Japan F22HTNS
    SHARP-JAPAN AY-T22SBC
    Много се обърках вече- така,че помагайте.Благодаря предварително.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #252

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    За да приключа полемиката само ще кажа,че Панасоник са едни от добрите климатици в световен мащаб и никога не бих "плюл" по тях.Просто марката беше компрометирана
    Цитат Първоначално публикувано от klimatik
    Стига сте плюли Panasonioc. Дефектните климатици бяха купени от Турция по 210 евро бройката. Предварително се знаеше ,че са дефектни.На ли им признават гаранцията.След ремонта има ли оплаквания?
    Това го нареках турско-талибанска врътка и е жалко ,когато хора дали 1600-1700 лева получават .......да не уточнявам,защото ще обидя някой. И при това въпросните машини бяха внесени и продавани не на тържището в "Илиенци"-примерно, а в "Техно ала-бала" маркети от фирма ,която внася какво ли не в областта на електрониката и т.н..А утре ,когато отидем ТАМ и си купим EAG, MIELE, BOSCH.....примерно?Какво правим?Разни "Сангове" ,"Осаки" и всякви други "извращения" умишлено не пиша!
    Пак ли дефектни серии?
    Това е жалкото!Защото хората взимат заеми,пестят пари с цел да си доставят някакъв комфорт и въобще да живеят, а Г-н ТЪРГАША им продава нещо ,което струва 210€ на цена 1600 лв.!!!!
    И за да не досаждам повече ще кажа ,че не съм пострадал от тези клими!Просто ме е яд,когото кажат ,че "Панасоник" са "кекави" машини.Може и така да е!Но аз свързвам всичко това именно с тези 210€-"парчето"!!!
    Но пък и виждам по фасадите на блоковете в София и "Панасоници" на по 10-12 год. минимум.Целите в прах ,листа,врабчета и кво ли не в тях!
    Късмет на всички!

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1
    #253

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Здравейте, въобще не знам как стават нещата тук, но имам нужда от момощ. Имам помещение 6 на 8м., височина 2.5. Всеки ми дава различни отговори на това какъв климатик ми трябва, за да отопля помещението. Ако може някои да ми каже и да ми препоръча добър климатик. Благодаря.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #254

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Ами нещата нества само с квдратни метри. Какво е това помещение? Жилищно, офис и т.н. Най добре позлвай този калкулатор. http://www.bulclima.com/bg/calc/
    За жилищни помещения с нормални размери показва доста точно. При тем е по-голямо от нормалното и има вероятност да покаже по-голяма мощност от необходимата.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #255

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2008 г.

    Цитат Първоначално публикувано от bramdy
    Здравейте, въобще не знам как стават нещата тук, но имам нужда от момощ. Имам помещение 6 на 8м., височина 2.5. Всеки ми дава различни отговори на това какъв климатик ми трябва, за да отопля помещението. Ако може някои да ми каже и да ми препоръча добър климатик. Благодаря.
    Виж какво съветва чичо ти Гугъл
    http://www.google.bg/search?hl=en&q=...a=lr%3Dlang_bg

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 95 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помогнете за избор на инверторен климатик
    От lpm във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 20
    Последно: 21-04-12, 16:05
  2. Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3559
    Последно: 03-01-12, 17:02
  3. Помогнете ми за избор на климатик - 2010 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1836
    Последно: 24-12-10, 17:43
  4. Помогнете ми за избор на климатик!
    От Stan_80 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 39
    Последно: 12-02-10, 13:34
  5. Помогнете ми за избор на климатик - 2009 г.
    От 1115 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1632
    Последно: 31-12-09, 11:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе