Страница 71 от 231 ПърваПърва ... 2161697071727381121 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,051 до 1,065 от общо 3461
Like Tree1673Одобрявам

Климатици Mitsubishi Heavy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #1051

    Re:Климатици MITSUBISHI


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    62
    #1052

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Благодаря на всички за отделеното време!!!Някой знае ли дали това е вярно с прецакването на машината ако идва голяма за помещението от честия старт-стоп?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    69
    #1053

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Не го мисли,няма да се прецака.А и няма толкова често on/off,както си мислиш.Със сигурност,ако се наложи, може и доста висока Т да поддържаш,което е важно(поне за мен,щото имам малко дете)

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    620
    #1054

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Грийн, по е лошо да надцениш възможностите на климатика и да го насилваш да работи в твърде голямо помещение.
    Когато климаттикът е преоразмерен, говоря за свестен инвертор, то тогава той ще си работи нормално в това по-малко помещение, но ще е жалко за дадените ненужно много пари. Това Митсубиш, което си харесал е определено много добро и ще си бачка леко и незабележимо в 18 квадрата. Ако му изгори компресорът, няма да е, понеже е в малко помещение, а щото ти кофти късметът. Вземай и не се притеснявай. Само защо си се нахвърлил на сто волтов, не ми стана ясно, при положение, че има толкова
    много прекрасни модели за нашия пазар.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #1055

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Повече ще се прецака ако е по малка ....

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #1056

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Защо?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #1057

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Ми щото ще бачка нонстоп и ще си свърши моточасовете по бързо...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #1058

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Стори и се отначало,че говориш за малка стая,но сега разбрах,че си имал впредвид малка машина май.

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    481
    #1059

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Абе ,да ви кажа, моите сега! при при плюс 15 градуса харчат много( по пет киловата на денонощие) и то за да вдигнат от 17 до 22 градуса примерно...Спирам шибаните климатици и започвам да се завивам с одеало... Харчат повече, отколкото през зимата.... Бива, бива тъпотия, ама това не го разбирам...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #1060

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Очо да не спиш на отворен прозорец??

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #1061

    Re:Климатици MITSUBISHI

    То затова и времето взе да се затопля тези дни.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    620
    #1062

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Очо, много странно се държат твоите климатици. Нали и двете са 25? Вече съм казвал, че баща ми ползва FD35 и зимата по груби сметки харчеше по около 35-40 лева месечно. Това в най-студеното време. През последния месец общо не е изгорял повече от 20 лева, като почти не е спиран. Работи нон стоп на 22 градуса досега. Аз се чудя как така твоите горят по един лев на ден дори и при тези последните температури, като се има предвид, че ти работят в помещения от по 15-16 квадрата. Поне така си спомням. Дали ги засичаш правилно?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    62
    #1063

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Vanko,за каква малка машина споменаваш....щото почнах да се замислям за 25“-та на Toshiba GDR-a на 100V(ами фен съм на това което е за япония,пък който ми каже ,че за европа качеството е същото ....много поздрави от мен!) .С тая изполация която съм инвестирал....незнам на хората колко им е ясно относно ефекта от изолата ,ама в стаята която спя ,след опаковането й с Фибран(XPS),Национала ми вече не дразни със мощното фучене на автоматичен режим.Преди най-много се задържаше на 2.5А ,а след опаковането основно на 1.5Акато консумация(приблизително казано).

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #1064

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Поста ми за малката машина беше към Cooler. A мнението ми за 100 В машини ,което ти пуснах на ЛС,е градено с години практика и не знам колко хиляди клими през ръцете ми.А ти като клиент имаш правото на избор.Като си решил такова,това е.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    62
    #1065

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Ами вече нямам много избор....дал съм капаро.....пък в крайна сметка всичко е късмет....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 14:17
  2. Отговори: 19
    Последно: 28-10-13, 20:01
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21
  5. Няколко въпроса за климатици Mitsubishi Heavy
    От roughy във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-10, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе