Страница 74 от 231 ПърваПърва ... 2464727374757684124 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,096 до 1,110 от общо 3461
Like Tree1673Одобрявам

Климатици Mitsubishi Heavy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1096

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    Просто машината си работи съвсем нормално.Сама си регулира разхода и топлоподаването.Не и бери грижа, топли се.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    3
    #1097

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    ami taka van6noto tialo si e dosta 6ymno4ko i pravia sravnenie 4e edin obiknoven klimatik koito nemoje da si regylira oborotite varti po bavno

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1098

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    В колко квадрата/кубика стая е монтирана машината и каква изолация имаш.Машината е с нисък номинал - 2,5 на отопление и е за около 30-32 кубика стая.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #1099

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    Точно тоя климатик няма никакъв проблем и в 50 м3 да го сложиш.
    Нормално си работи. Просто е станал инвертор при по-ниските температури . Преди сигурно ти е спирал често.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    3
    #1100

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    12 kv mi e staiata i e dobre izylirana s gips karton i vata .mislia 4e e dobre yrazmerena no van6noto tialo e slojeno po visoko ot vatre6noto s maslen trap i se 4ydia dali tova reflektira ne6to, ami da sira6e mi 4esto predi i me drazne6e. pi6e v harakteristikite 4e sa pravili niakakvi podobrenia vava van6noto tialo i po spezialno v perkata . neznam kakvi podobrenia sa pravili ama imam 4yvstvoto 4e imam malak helikopter na stenata

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    11
    #1101

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    здравейте в началото на месеца си взех SRK/SRC 25 ZJX-S , от няколко дена откакто стана по студено и температурата падна под нулата по външното тяло има висуки под тавата опасно ли е това и как може да се преотврати

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1102

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    С нагревател в тавата.Ако отворите за конденза не са запушени изцяло, няма проблеми.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    11
    #1103

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    откъде могат да се закупят тези нагреватели колко струват и да изкарам ли тръбата за конденз че и тя е замръзнала

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1104

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    Коя тръба, на външното ли.Изобщо не е трябвало да я слагат, махай и щуцера.Нагревателя трябва да ти го монтира някой от сервиза, които са ти сложили машината.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #1105

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    По добре изчакай да се размрази и тогава вади щуцера защото сега може да се счупи.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #1106

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от chachoto
    По добре изчакай да се размрази и тогава вади щуцера защото сега може да се счупи.
    Ми да се чупи,та да го хвърли,само да внимава,ако тавата е в лед,да не направи беля.А най-добре да го размрази(така или иначе само с махане на щуцера няма да мине) със срамния,но най-ефективен начин...и след това да махне пишока.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    5
    #1107

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    Здравейте, имам климатик SRK/SRC 25 ZJ-S, предишните дни, когато не беше толкова студено си държеше температура 24 - 25 градуса без да се замисля, студените дни също около 22-23. А тази вечер не иска да вдигне и 22, а навън не е толкова студено-около 5 градуса.... Няма значение дали съм задал 24 или 30 градуса все си е 22.... Не съм имал климатик не знам дали е нормално,но не ми се струва да е така

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    345
    #1108

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    кажи малко повече - в каква стая е сложен, температури навънка, натоварва ли се външното тяло или се скатава а ти си на студено... няма как да получиш смислен отговор с толкова малко информация

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    5
    #1109

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    Стаята е 22 кв,само една стена е външна около 4 м, с външна изолация 5 см, пвц дограма, има 5 мм изоилация под ламината,наоколо са не обитаеми апартаменти, външното тяло здраво върти в момента (темп +4), дори ми се струва не толкоз колкото снощи когато беше -10. Интересното е, че имаше сутрини с по ниска температура около -2-5 и за половин час вдигаше 24 градуса в стаята, а днес не иска. Не съм го спирал в студените дни

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    345
    #1110

    Re:Климатици Mitsubishi Heavy

    Факта че е топлил при -10 според мен не е показателен - ако стените са били топли (преди тези -10 градуса темепратурите са били високи) то реално климатика не се е напъвал... след 2-3 дни отрицателни температури стените са изтинали и сега въпреки че е +4 реално няма кой да стопли. Така като се напъва външното тяло поне има ли резултат - духа ли топло от него (имам в предвид температура поне 40 градуса на максимален вентилатор) или само "подухва" с нещо от рода на 30 градуса. Ако духа топло но не може да стопли значи е малък за помещението (все пак 22 квадрата без съседи да помагат са си доста за климатик с номинал 3.2кв). Ако топлото което вади е малко (30-32 градуса) на пълни обороти на компресора то значи има технически проблем - търсиш сервиза

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 14:17
  2. Отговори: 19
    Последно: 28-10-13, 20:01
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21
  5. Няколко въпроса за климатици Mitsubishi Heavy
    От roughy във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-10, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе