Страница 135 от 231 ПърваПърва ... 85125133134135136137145185 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,011 до 2,025 от общо 3461
Like Tree1673Одобрявам

Климатици Mitsubishi Heavy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,532
    #2011

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Имам пред вид, че на полския ми колега Конрад само водката му е хубава, и то ако е с розовия етикет, на Собйески Сиреч, показанията на ватметъра не са верни. Както и на много други ватметри, включително и на два мои.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2012

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    Излиза от оф на 550 вата работи около минута и почва бързо да сваля до около 200.Преди пак да изключи пада на 170.Всичко това по уреда от Конрад.
    Това е по различно от предния модел. Колко време работи преди да изключи. Т.е. продължителност на on цикъла.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #2013

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Да потвърдя и аз наблюденията на bibobore. Сега темперирам стаята и после ще проверя, колко време работи преди On/Off..

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Имам пред вид, че на полския ми колега Конрад само водката му е хубава, и то ако е с розовия етикет, на Собйески Сиреч, показанията на ватметъра не са верни. Както и на много други ватметри, включително и на два мои.
    А ти по електромер ли отчиташ..?

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,532
    #2014

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от nikolov333 Виж публикацията
    Да потвърдя и аз наблюденията на bibobore. Сега темперирам стаята и после ще проверя, колко време работи преди On/Off..

    - - - - - - - - - -


    А ти по електромер ли отчиташ..?
    С измервателен уред и токови клещи за мицубишито, а панасоника с електромер, отчитащ моментна мощност, ток, напрежение, фактор на мощност и потребление на еленергия. Долу са снимките:
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Ventsislav Negentsov одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2015

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    На dodo е предният модел 20zm-s. Там е ясно. Има две теми (заключени,само за четене) за начина на работа.
    Интересно е при новият модел zs-s как са нещата. Дали има софтуерни промени или само пласмасите са сменени. Не са лоши машинките, но според мене има какво да се желае още.

  7. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #2016

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Браво, сериозни уреди

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2017

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Е как, при dodo няма половинчати работи.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #2018

    Re: Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    Излиза от оф на 550 вата работи около минута и почва бързо да сваля до около 200.Преди пак да изключи пада на 170.Всичко това по уреда от Конрад.
    Пак е добре откъм минимум, явно има подобрения от стария модел. но под -2 като го дигне пак ще изключва после на -6 още дига минимума, поне по сервизните документи

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от nikolov333 Виж публикацията
    20ZS-S..и не съм сигурен за вакума и за баровете..може и да не съм запомнил правилно, какво са ми казали..
    Иначе гледах манометъра преди да го изключат сочеше под 0-та а като го изключиха се "занули"..
    Преди да се изключи вакуум помпата се затваря крана на манометрите,и тогава се спира щом е показало нула не са затворили и си е влязло пак въздуха, аматьорска работа и с този компресор от хладилник.
    Този пост е редактиран от mystikalrs; 04-11-17 в 17:57.
    Jack Krauser одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #2019

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Ами не точно..разбира се че първо затвориха крана, но майстора отскоро е почнал да работи за себе си и явно още не е изкарал достатъчно, а и работи на добри цени. Иначе като работа пипа внимателно, а аз съм виждал доста паласпури та мога да ги преценя добре..
    Иначе днеска не ми остана много време да вися на ватметъра, а и правих тестове кой ще им е най-тихия режим на работа и изучавах повече дистанционното, а днеска ми е и рождения ден. Така че наздраве!!
    Този пост е редактиран от nikolov333; 04-11-17 в 19:23.
    Той одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #2020

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    На здраве, Николов и един акъл, за.би ги ватметрите и другите метри, гледай си кефа.
    nikolov333, ruuni9, chany и 1 други харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #2021

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Така де...това исках да кажа и аз. Айде наздраве!
    Този пост е редактиран от nikolov333; 04-11-17 в 20:52.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #2022

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Не знам каква e най-тихата настройка на MHI 20ZS-S, но вътрешното не мога да го докарам до Silent-а на Daikina ми в офиса. И двата ги дават 19dba, но на MHI чувам как издухва въздуха даже когато съм на 3-4 метра от тялото, а при Daikina FTXS25K2V1B трябва да съм на по-малко от метър за да усетя какъвто и да е шум. Верно, че се води професионална серия и гледам, че на изхода му са сложили някаква странна материя, която вероятно убива шума от потока на въздуха ама, май ще им сменям местата с Daikina в спалнята, да не говорим, че и On/Off-а му не мога да го усетя никога.. Технически погледнато MHI-то го бие по параметри, но откъм шум на вътрешното Daikina е по-тих.. Най-тихото, което успях да постигна от MHI е с вентилатор на Ulo + Silent + Night Setback, но последния го дават за празни помещения в които да се поддържат 10гр.С, когато не си вкъщи..
    milanov одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #2023

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Да не го чуваш вътрешното тяло-едва ли ще стане номера.Не е фуражомелка,но си се чува как работи.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #2024

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    При Daikin-a FTXS25K2V1B шума е като от вентилатор на марков лаптоп а при 20ZS-S е по-скоро като шума от офис компютъра ми..

  18. Member Аватара на chany
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    159
    #2025

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Преди малко монтираха на съседката 20zmx-s и работи наистина тихо ( незабелижимо) , верно и температурите днес са високи. Да Ви попитам, относно вътрешното тяло от пред клапите са цели а не разделени в средата. Има ли някакъв проблем? По етикети модела е същия.

    https://*********/hiperinvertorni-kli...tu-klas-a.html

    Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
    Този пост е редактиран от chany; 06-11-17 в 12:54.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 14:17
  2. Отговори: 19
    Последно: 28-10-13, 20:01
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21
  5. Няколко въпроса за климатици Mitsubishi Heavy
    От roughy във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-10, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе