Страница 134 от 231 ПърваПърва ... 84124132133134135136144184 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,996 до 2,010 от общо 3461
Like Tree1673Одобрявам

Климатици Mitsubishi Heavy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1996

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Занимава ли ти се да повисиш на ватметъра. При темперирана стая и работа on/off, като излезе от off и включи компресора до колко развърта, колко време държи на някаква консумация, после до колко намалява и колко време работи на минимум преди да изключи. on цикъла колко време е? Без включени silent, eco и др., на авто вентилатор.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #1997

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Добре..утре ще видя, че сега не съм там..още не сме се нанесли.

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #1998

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Занимава ли ти се да повисиш на ватметъра...
    Да насилваш човека да виси на този ватметър си е чист садизъм, а ти не си такъв човек Тази машина не пада под 350W. Мен питай!

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #1999

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Е аз ще вися и за собствена информация така че не ми пречи да пиша какво съм установил..

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #2000

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Смени ватметъра

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #2001

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Ватметъра си е перфектен.Brennenstuhl
    Само че му търсех най-слабата мощност и явно съм я намерил..
    Този пост е редактиран от nikolov333; 04-11-17 в 00:42.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2002

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Не го карам насила, бре dodo.Само ако му се занимава. Ако не му се занимава...винцето, мезето.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #2003

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Като ви чета и се чудя вие ли сте глухи или аз съм ненормален.Климатика в спалнята ми е встрани от леглото,и на 2 м по диагонал.Рекламират го на 21 дб. при тих режим,е чувам си го много добре ,даже дразни.А какво остава за говорените тук първа/втора степен и то над главата ти.И какво става при дефрост,като почне да пада студеното мад главата ти.
    Ventsislav Negentsov одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #2004

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Рокер, описал си моята спалня, с два реда и половина Разликата е само в преживяванията ни и комфорта

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #2005

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    @milanov: На около 200W изключва настроен на 22С. Не живея където е монтиран, но повечето пъти като ида е в OFF. Както писах и преди за 12 дни - 22KW е изхабил (20ZS-S). Един път го пробвах да го събудя и го усилих на 23С - консумацията скочи на 750W и си духаше стабилно жега на около 2м. Тук е огромната разлика с Тошо, който почти не се набира като му вдигна градуса

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Занимава ли ти се да повисиш на ватметъра. При темперирана стая и работа on/off, като излезе от off и включи компресора до колко развърта, колко време държи на някаква консумация, после до колко намалява и колко време работи на минимум преди да изключи. on цикъла колко време е? Без включени silent, eco и др., на авто вентилатор.
    nikolov333 одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #2006

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    Като ви чета и се чудя вие ли сте глухи или аз съм ненормален.Климатика в спалнята ми е встрани от леглото,и на 2 м по диагонал.Рекламират го на 21 дб. при тих режим,е чувам си го много добре ,даже дразни.А какво остава за говорените тук първа/втора степен и то над главата ти.И какво става при дефрост,като почне да пада студеното мад главата ти.
    Явно представите за шум на всеки са различни. Аз въпреки, че не спя дълбоко и се будя от най-малкото нещо, спя безпроблемно под климатиците си. Пийте по някоя чашка вино или ракийка и няма да ви прави впечатление.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #2007

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Днес от 8.20 до 10.30 настроен на 23 градуса с икономичен режим си бачка точно на 190 вата.Но сега вече започна он и оф.Тоя икономичен режим сваля ли температурата при отопление?Май така пишеше в книжката.След колко време тръгва да пада температурата?
    Миланов,при тоя режим 23 градуса от вътрешното тяло не се усещат като жега.Поне в моя случай.Върти си някъв въздух горе,който определено не мога да нарека горещ.
    Този пост е редактиран от bibobore; 04-11-17 в 10:55.
    nikolov333 одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #2008

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    До 1,5A ефективна стойност на тока пада машината, преди да изключи. След влизане в On- режим, вдига средо до около 2,9А, за около две минути, след което пада и работи на 1,6А. Като стопли пак, пада до 1,5А за около две минути и изключва. Това, при зададена трета скорост на турбината (като темперира, скоростта и пада при отопление) и външни температури в рамките на +2 до +10. Вътрешна +22°С, зададена 20 на дистанционното. Измерено с истински true rms амперметър. Напрежение 228V, до 232V. Ватметрите са пълен смях

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #2009

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Излиза от оф на 550 вата работи около минута и почва бързо да сваля до около 200.Преди пак да изключи пада на 170.Всичко това по уреда от Конрад.
    nikolov333 и rosswen харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #2010

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    До 1,5A ефективна стойност на тока пада машината, преди да изключи. След влизане в On- режим, вдига средо до около 2,9А, за около две минути, след което пада и работи на 1,6А. Като стопли пак, пада до 1,5А за около две минути и изключва. Това, при зададена трета скорост на турбината (като темперира, скоростта и пада при отопление) и външни температури в рамките на +2 до +10. Вътрешна +22°С, зададена 20 на дистанционното. Измерено с истински true rms амперметър. Напрежение 228V, до 232V. Ватметрите са пълен смях
    Какво имаш предвид, като казваш истински True RMS амперметър. Как мериш фактора на мощността..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 14:17
  2. Отговори: 19
    Последно: 28-10-13, 20:01
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21
  5. Няколко въпроса за климатици Mitsubishi Heavy
    От roughy във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-10, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе