Страница 145 от 231 ПърваПърва ... 95135143144145146147155195 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,161 до 2,175 от общо 3461
Like Tree1673Одобрявам

Климатици Mitsubishi Heavy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #2161

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от thuggy Виж публикацията
    Да ама на мен температурата спада с два градуса и това продължава да синдуха така слабо и то цял ден. Трябва да го увелича на трета степен за да темперира стаята. Малко ми е странно.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Това, че си задал трета степен не означава, че работи на нея. При темпериране на помещението я сваля надолу. Този модел работи така.
    rosswen одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2162

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Я си пуснете турбината на хевитата на максимална степен и пишете после след колко часа е утихнал.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #2163

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Я си пуснете турбината на хевитата на максимална степен и пишете после след колко часа е утихнал.
    Да бе, ела да я търпиш ти тая сприя от 21-цата. Пия си винцето и хич ми не е.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    tony34al одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    31
    #2164

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Ами от когато я пуснах не е намалил степента на духане изобщо. Сега пак гонпуснах на ауто и темп спадна леко и през ноща ще падне два градуса. На 10см от тавана и на 50-60 от студена външна стена. Чудя се дали има някакъв проблем при мен или не. Ако усилвам аз вентилатора бълва много топло така, че не се оплаквам. Просто ми е интересно на какво се дължи това.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2165

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Колко градуса е заданието?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #2166

    Климатици Mitsubishi Heavy

    Тази нощ спах отново под 60-ката, със затворени врати към коридора. Зададени 23, вентилатор на Ulo и Silent режим. Външна температура около 0-та. Работи цяла нощ абсолютно незабележимо, без дори припукване на пластмаса, все едно нямаше климатик. На сутринта температурата в помещението 21-22гр. Нито веднъж не влезе в офф. Тая 60-ка и за спалня става даже . Майтап естествено, просто малко информация за работата на машината в различни режими.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    babati, werti55, kokovox и 1 други харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2167

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Моето хеви от 5 дни е на трета степен на вентилатора и го чакам да ги намали ама трънки. Само не мога да разбера защо като изцоква над 7kWh на денонощие, просто не си работи около 300W консумация и да не изключва. Е един път на 2..3часа става, но през 15минути.....Е не го разбирам.
    zxc0 одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #2168

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Моето хеви от 5 дни е на трета степен на вентилатора и го чакам да ги намали ама трънки. Само не мога да разбера защо като изцоква над 7kWh на денонощие, просто не си работи около 300W консумация и да не изключва. Е един път на 2..3часа става, но през 15минути.....Е не го разбирам.
    Моят седи 90% от времето на Low или втора степен, рядко слиза и на Ulo. На по-висока вдига, само когато има да гони задание. Много рядко се случва да изключи при задание 24.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #2169

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Моето хеви от 5 дни е на трета степен на вентилатора и го чакам да ги намали ама трънки. Само не мога да разбера защо като изцоква над 7kWh на денонощие, просто не си работи около 300W консумация и да не изключва. Е един път на 2..3часа става, но през 15минути.....Е не го разбирам.
    7kW на денонощие е добре. Ти колко искаш?

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #2170

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    да ве добре е .. навън е 10-15° тия дни .. това са 300 вата на час средно .. хората се топлят със 100 в това време

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #2171

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    да ве добре е .. навън е 10-15° тия дни .. това са 300 вата на час средно .. хората се топлят със 100 в това време
    Не знам къде живееш, но при нас максималните не са надхвърляли 7-8 градуса. После защо един климатик имал еди каква си консумация и минимуми, топлел много, а в други условия няма нищо общо. Затова не харесвам генерални заключения към която и да било машина, всичко е според зависи.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    edi1, zxc0, SPSt и 3 други харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #2172

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    То в София май не са такива температурите. И снежец им понаваля.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2173

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Остави разхода, защо не работи на минимума от 300W и за 24часа * 0,300=7,2kWh ?

  17. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #2174

    Отговор: Климатици Mitsubishi Heavy

    Здравейте, засега съм се спрял на MHI 20zs-s за 12 кв.спалня. За съжаление единствената възможност за монтаж е срещу дясната част на леглото, от края на леглото до стената има около 70 см. Искам да попитам как е положението със завъртането на клапите наляво или надясно? В момента ползвам Fujitsu ASYG 12 LMCA и при него не се усеща почти никаква разлика при изместване на клапите да духат наляво или надясно. Винаги си духа само в средата и перпендикулярно на климатика. Искам да съм сигурен че при този модел ще мога да ги завъртя и избегна духането пред климатика.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #2175

    Климатици Mitsubishi Heavy

    Цитат Първоначално публикувано от mmony67 Виж публикацията
    Здравейте, засега съм се спрял на MHI 20zs-s за 12 кв.спалня. За съжаление единствената възможност за монтаж е срещу дясната част на леглото, от края на леглото до стената има около 70 см. Искам да попитам как е положението със завъртането на клапите наляво или надясно? В момента ползвам Fujitsu ASYG 12 LMCA и при него не се усеща почти никаква разлика при изместване на клапите да духат наляво или надясно. Винаги си духа само в средата и перпендикулярно на климатика. Искам да съм сигурен че при този модел ще мога да ги завъртя и избегна духането пред климатика.
    Не мога да кажа със сигурност за средния клас, но високият насочва учудващо добре потока и настрани, за разлика от МЕ-то в спалнята ми. Управлението на вертикалните клапи на ZS е същото като при високия клас, във формата на лопатките има разлика, но не смятам, че това би оказало голямо влияние. Въпреки това, няма как целия поток да се измести в една посока, винаги част от него ще се движи перпендикулярно на вътрешното тяло.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Този пост е редактиран от rosswen; 08-12-17 в 14:49.
    kokovox одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 14:17
  2. Отговори: 19
    Последно: 28-10-13, 20:01
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21
  5. Няколко въпроса за климатици Mitsubishi Heavy
    От roughy във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-10, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе