Страница 61 от 61 ПърваПърва ... 1151596061
Резултати от 901 до 906 от общо 906
Like Tree194Одобрявам

Избор газов котел

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград

Отговор: Избор газов котел

45-55%.
    Аз пък се зачудих как пречиствателя Xiaomi сваля влажността...
    dobrinkr одобрява това.

2.  
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2020

Цитат Първоначално публикувано от Lazar Виж публикацията
    Ами браво, всичко е много добре, и разхода е супер, само критиката ми е дето изхвърляш конденза в двора, хем знаеш, че е киселинен! Този красив храст ще замине скоро и почвата ще е мъртва. Щом котелът е в кухнята не може да няма начин да го подвържеш към канализацията. Има и кондензни помпи за целта. Само това ми е забележката, иначе всичко ще е шест, сега е шест без десет. Този разход 1,50лв/м2 при -18 е супер, особено пък със стара съществуваща инсталация!
    Единственият ми вариант да прекарам тръба е да разбия 35 кв кухня. Да пусна тръба около 5м до някакъв близък канал в тоалетната при кухнята. Трябва да извадя всичко и да почна от 0. И реших да жертвам дивата лоза, която до момента хич не се предава, почвата там е пясък с камъни отгоре. Двора е собствен и не ми пука дали пясъка и храста ще се отровят.Имам още няколко лози да лазят по оградата

Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Не е ли хубаво влажността в помещенията да е над 40%?
    И при мен стандартно с парното стои 35-40% и жената пуска едни ароматизирани пушеци и се вдига до към 45-50%.
    Тук вече не съм сигурен. Попаднах на различно инфо. От рода,че при - температури може да е и между 30-40%, но в момента се опитам да гоня 40%

Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    45-55%.
    Аз пък се зачудих как пречиствателя Xiaomi сваля влажността...
    Ми варианта ми е следния. През клапата за влага на прозореца влиза свеж въздух постоянно. Максимално ~ 30 кубика за час.
    От своя страна комините в баните правят тяга и теглят нагоре. А като добавиш и XIAOMI MI AIR PURIFIER 3H с 400 кубика на час в средата става една леко ветровита история, която след като спре бива изсмукана през баните да кажем че разбутвам и освежавам въздуха. Сигурно е малоумно, но върши раота

Откакто сложих клапите на прозорците нямам конденз по тях сутрин.
    Този пост е редактиран от dobrinkr; 23-02-21 в 00:59.

4. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград

А що не го обърнеш на български?Май се задаваше на телефона основен език български.

5. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна

Цитат Първоначално публикувано от dobrinkr Виж публикацията
    Единственият ми вариант да прекарам тръба е да разбия 35 кв кухня. Да пусна тръба около 5м до някакъв близък канал в тоалетната при кухнята. Трябва да извадя всичко и да почна от 0. И реших да жертвам дивата лоза, която до момента хич не се предава, почвата там е пясък с камъни отгоре. Двора е собствен и не ми пука дали пясъка и храста ще се отровят.Имам още няколко лози да лазят по оградата
    Помпен агрегат за отвеждане на конденз Grundfos CONLIFT1
    lazarus18 одобрява това.

6. Novice
    Тук е от
    Feb 2021

Здравейте,

Много бих се радвал да ми препоръчате един от тези два котела:
    Immergas VICTRIX MAIOR TT 28
    Vaillant ecoTEC PLUS VUW 246/5-5

И двата котела ще са с WiFi управление. Цената с монтаж + всички устройства са почти еднакви (разлика от 50 лева).
    Апартаментът, в който ще се използват, е 60 квадрата чиста площ, южен и зимата като пече слънце е много топло.

Много благодаря за отделеното време !

7.  
  8. erm
    erm е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2021

Твърдо за Immergas VICTRIX MAIOR TT 28 - 2,8KW минимум срещу 4,2KW. 13,3 L/MIN срещу 11,5 L/MIN топла вода.
    Този пост е редактиран от erm; 25-02-21 в 17:42.
    VanDan одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 61 от 61 ПърваПърва ... 1151596061

Подобни теми

1. Избор на газов котел.
    От gogo.s във форум Отопление
    Отговори: 174
    Последно: 30-06-19, 09:58
  2. Газов котел - Избор и Цени
    От legaltk във форум Отопление
    Отговори: 2476
    Последно: 09-08-17, 00:52
  3. Избор на газов котел.
    От amalexiev във форум Отопление
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-12, 21:51
  4. Отговори: 27
    Последно: 01-11-12, 22:39
  5. Избор на газов котел
    От dampio във форум Отопление
    Отговори: 1
    Последно: 21-10-12, 22:17
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе